Športová klinika Sportclinic

Športová klinika Sportclinic

Športová klinika Sportclinic v Bratislave

Adresa: Černyševského 14, 851 01 Bratislava
Telefón:02/ 6224 7592, 6241 0757
E-mail:info@sportclinic.sk

Sportclinic je privátna špecializovaná klinika zameraná na artroskopické operácie kĺbov a športové úrazy.

Špecializujeme sa na diagnostiku a liečbu poranení a ochorení kĺbov. Ide najmä o úrazy vznikajúce pri pohybových aktivitách nielen u vrcholových športovcov, ale aj u ľudí pri rekreačnom športovaní, či po bežnom páde. Hlavnou operačnou metódou je artroskopia.Táto metóda je vhodná v určitých štádiách aj na liečbu degeneratívneho ochorenia kĺbov artrózy. Sme zmluvným partnerom všetkých zdravotných poisťovní. Pacient hradí len oblasť nadštandarných privátnych služieb.

Náš tím tvoria lekári, fyzioterapeuti a zdravotné sestry.Všetci si svoje odborné vedomosti a praktické zručnosti zvyšujú sústavným vzdelávaním. Pravidelne sa zúčastňujú mnohých kongresov, sympózií, kurzov a workshopov doma i v zahraničí. Na tomto základe realizujeme najnovšie operačné postupy a techniky v artroskopii a športovej traumatológii.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.