Úvod > Ponuka práce > Služby, remeslá > Zmenový údržbár

Zmenový údržbár

Pracovná oblasť:
Služby, remeslá
V meste:
Bratislava
Možný termín nástupu:
01.03.2018
Hlavný
Ponúkame:
- zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,

- 13. plat – 1 plat navyše v priebehu aktuálneho roka,

- cestovný príspevok za každý odpracovaný deň,

- odmena za odporúčanie úspešného kandidáta vo výberovom procese,

- ovocné dni, pitný režim,

- odmena za zlepšovacie návrhy,

- jazykové kurzy bezplatne pre zamestnancov (angličtina, nemčina),

- vianočné darčekové poukážky,

- organizácia športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny (Family day, vianočný večierok)
Náplň práce:
Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, Váš životopis v slovenskom jazyku. Uchádzač zaslaním životopisu súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Slomatec, s.r.o., v súlade so zákonom 428/2002 Z.z. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme!
Slomatec, s.r.o., sa zaoberá výrobou dielov karosérií pre automobilový priemysel. Patrí do skupiny Magna, ktorá je popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 321 divíziami a 102 vývojovými centrami, ktoré pôsobia v 29 krajinách sveta. Zamestnáva viac ako 159 000 zamestnancov so zámerom dodávať pre našich zákazníkov produkty najvyššej kvality za podpory inovatívnych procesov a World Class Manufacturing.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
9.1.2018
Počet videní:
700