Úvod > Ponuka práce > Stavebníctvo a reality > Technik - Technické Zariadenia Budov (TZB, m/ž) (Ref. č.: SK-2017-022731 )

Technik - Technické Zariadenia Budov (TZB, m/ž) (Ref. č.: SK-2017-022731 )

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Stavebníctvo a reality
V meste:
Bratislava
Možný termín nástupu:
dohodou
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Ponúkame silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti, ktorej 100% vlastníkom je rakúsky

stavebný koncern STRABAG SE.

Zentrale Technik (Centrálna technika) zaisťuje technickú podporu koncernu STRABAG po celom svete v rámci prípravných. projektových a prevádzacích prác.

Možnosť získať skúsenosti pri spracovaní projektov na Slovensku a veľkých medzinárodných projektoch.Poskytujeme možnosti ďalšieho vzdelávania, príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákona.V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis, po prípade Vaše osvedčenia prostredníctvom nášho online formulára.

Tešíme sa na Vašu žiadosť!
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
O spoločnosti:
STRABAG s.r.o. je profesionálnym partnerom pre všetky projekty v oblasti dopravného a železničného staviteľstva. Sme súčasťou nadnárodného stavebno-technologického koncernu STRABAG, ktorý s takmer 72 000 zamestnankyňami a zamestnancami ročne realizuje tisícky stavebných projektov po celom svete. Základným pilierom nášho úspechu sú odborne zdatné a kompetentné tímy. Vďaka nim sme schopní realizovať náročné zadania našich zákazníkov. Dynamická práca, nové výzvy, moderné technológie a vytváranie trvalých hodnôt – to je motivácia, ktorá nás neustále posúva vpred.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
12.10.2017
Počet videní:
37