Úvod > Ponuka práce > Administratíva > Špecialista klientskej podpory pre lojalitný program

Špecialista klientskej podpory pre lojalitný program

Pracovná oblasť:
Administratíva
V meste:
Bratislava
Možný termín nástupu:
ihneď
Hlavný
Ponúkame:
Jedinečná možnosť stať sa členom úspešnej spoločnosti a pracovať v tíme skúsených profesionálov v oblasti gastronómie.

Zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu.

Školenia, vzdelávanie a rozvoj v rámci unikátneho konceptu Medusa Academy.

Rôzne zamestnanecké benefity a profesionálne výhody.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Dohodou
Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavenie záujmu o prácu v spoločnosti MedusaGroup.
Kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, budeme kontaktovať.
Dynamická firma, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Na trhu pôsobí od roku 2003 a jej portfólio tvoria desiatky reštaurácií, klubov a barov v Bratislave, Viedni a Prahe. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie a organizovanie cateringov v rozsahu až do niekoľko tisíc ľudí.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
16.7.2017
Počet videní:
364