Úvod > Ponuka práce > Stavebníctvo a reality > Projektant oceľových/betónových konštrukcií

Projektant oceľových/betónových konštrukcií

Pracovná oblasť:
Stavebníctvo a reality
V meste:
Bratislava
Možný termín nástupu:
ASAP
Hlavný
Ponúkame:
- pružná pracovná doba

- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu

- vzdelávanie

- finančné aj nefinančné benefity poskytované spoločnosťou
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
V prípade záujmu zašlite, prosím, Váš profesný životopis emailom na uvedenú adresu.

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti IDO HUTNÝ PROJEKT a.s. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z..

Skontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú spracované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
IDO HUTNÝ PROJEKT a.s. poskytuje komplexné, multidisciplinárne služby a má silnú klientsku základňu a postavenie v strednej a východnej Európe.

Jej rozsiahle služby pokrývajú projektové, inžinierske, dodávateľské, poradenské a konzultačné služby a činnosti spojené s realizáciou stavby.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
12.10.2017
Počet videní:
39