Úvod > Ponuka práce > Technika, rozvoj > Prípravár pre verejné obstarávanie a predvýrobnú prípravu stavieb - stavebníctvo

Prípravár pre verejné obstarávanie a predvýrobnú prípravu stavieb - stavebníctvo

Pracovná oblasť:
Technika, rozvoj
V meste:
Bratislava
Možný termín nástupu:
01.02.2018
Hlavný
Ponúkame:
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Podmienky výberového konania:
Angličtina alebo nemčina vítaná, nie je podmienkou.

Nástup je možný aj skôr ako 01.02.2018

Hľadáme skúseného, komunikatívneho, dynamického profesionála s praxou, vo verejnom obstarávaní v oblasti stavebníctva a skúsenosťami s prípravou stavieb

Životopis posielajte na uvedenú e-mailovu adresu.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňate požiadavky budeme Vás kontaktovať.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.
O spoločnosti:
Výroba:
plastové a hliníkové produkty / okná, dvere, zimné záhrady, presklenia.../
Stavebná činnosť:
novostavby / byty, administratívne a iné domy a stavby/ rekonštrukcie / aj historických pamiatok /, výstavba inžinierskych sietí
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
7.12.2017