Úvod > Ponuka práce > Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť > Lekár - mikrobiológ pre laboratórium (BA)

Lekár - mikrobiológ pre laboratórium (BA)

Pracovná oblasť:
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
V meste:
Bratislava
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
- stabilné postavenie zamestnávateľa v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení,

- možnosť ďalšieho profesionálneho a odborného rastu,

- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa,

- systém zamestnaneckých výhod a benefitov,

- príspevok zamestnávateľa na DDS,

- príspevok zamestnávateľa na stravné nad rámec Zákonníka práce,

- dovolenka na zotavenie nad rámec Zákonníka práce,

- podpora ďalšieho vzdelávania,

- príjemné pracovné prostredie.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
1 100 eur + možnosť individuálneho ohodnotenia relevantných skúseností a praxe
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.
Sme MEDIREX GROUP – skupina spoločností, ktorá vytrvalo a dlhodobo rozvíja oblasť zdravotníctva. Na Slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 15 rokov. Vďaka našej jedinečnej odbornosti a širokému pôsobeniu v oblasti zdravotnej starostlivosti sme sa stali významným partnerom zdravotných poisťovní. Pomáhame lekárom v starostlivosti o zdravie ich pacientov, sami poskytujeme zdravotnú starostlivosť a svojimi aktivitami podporujeme aj vzdelávanie v zdravotníctve.
Naša firemná kultúra je založená na dôveryhodnom partnerstve. Tímová práca a entuziazmus patria k našim silných stránkam. Vďaka nášmu strategickému partnerovi – Laboratóriá Limbach v Heidelbergu – si udržujeme vedúce postavenie na trhu, ako aj rozvíjame svoju odbornosť medzi krajinami na európskej úrovni.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
26.7.2018
Počet videní:
35