tusu Experienced Java Developer

Úvod > Ponuka práce > Informačné technológie > Experienced Java Developer

Experienced Java Developer

Pracovná oblasť:
Informačné technológie
V meste:
Bratislava
Možný termín nástupu:
asap
Hlavný
Ponúkame:
Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s lokálnym riadením

Zaujímavé lokálne aj medzinárodné projekty

Možnosť odborného aj jazykového vzdelávania

5 dní dovolenky navyše, 2 dni sick days

Príspevok na stravovanie nad rámec zákona

Prepracovaný systém benefitov v oblasti zdravia, financií a športu

Notebook, mobilný telefón aj na súkromné účely
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.
Spoločnosť NESS Slovensko, a.s., je lokálnou pobočkou Ness Technologies, globálneho dodávateľa služieb a kompletných riešení v oblasti IT, ktoré zákazníkom pomáhajú zvyšovať konkurencieschopnosť a efektivitu. Ponúka široké portfólio riešení a služieb, vrátane outsourcingu a offshore, systémovej integrácie, vývoja softvéru na zákazku, preverovanie kvality, poradenstvo a školenie. Medzi zákazníkov spoločnosti Ness Technologies patrí viac než 500 štátnych organizácií a súkromných firiem z celého sveta. Spoločnosť Ness Technologies má 800+ zamestnancov v 11 krajinách Európy. Medzi jej partnerov patrí celosvetovo viac než 100 popredných dodávateľov softvéru a hardvéru. Viac informácií o spoločnosti Ness Technologies a Ness Slovensko možno nájsť na internetovej stránke www.nesstech.com.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
14.11.2017
Počet videní:
21