Úvod > Ponuka práce > Stavebníctvo a reality > Architekt/ kreatívny architekt

Architekt/ kreatívny architekt

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Stavebníctvo a reality
V meste:
Bratislava
Možný termín nástupu:
ihneď
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
• Stále nové výzvy

• Prácu v profesionálnom týme

• Priateľský a mladý kolektív

• Možnosť profesného aj osobnostného rozvoja
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
900 - 1500 (podla praxe a skúseností)
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám. Týchto vybraných kandidátov budeme informovať o priebehu výberového konania.Za účelom spracovania Vašich osobných údajov pri zavedení predzmluvných vzťahov na základe výberového konania na inzerovanú pozíciu budú Vaše osobné údaje spracúvané do skončenia výberového konania na inzerovanú pozíciu a následne zlikvidované.

Vaše práva dotknutej osoby sa spravujú § 28 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

V prípade, že chcete byť zaradený do evidencie uchádzačov o zamestnanie, v životopise uveďte nasledovný súhlas so spracovaním osobných údajov a pripojte k nemu svoj vlastnoručný podpis:

V zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov týmto dávam spoločnosti AKJ s.r.o., Vysoká 26, 811 06 Bratislava, IČO: 35927887 súhlas so spracovaním svojich osobných údajov (vrátane mojej fotografie fyzickej identity) v rozsahu životopisu (prípadne motivačného listu) pre účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka alebo do písomného odvolania súhlasu.Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky našej spoločnosti.

Výberové konanie zahŕňa aj spracovanie dotazníkov, ktoré budú zaslané iba vybratým uchádzačom.Ďakujeme za porozumenie.
O spoločnosti:
Spoločnosť AKJ s.r.o. tvorí spolu s ďalšími subjektmi (AKJančina s.r.o. atď. zaoberajúcimi sa projektovaním, poradenstvom a inžinierskou činnosťou vo všetkých stupňoch spracovania architektonicko-stavebného diela) do skupiny Jančina architekti, ktorá ich prostredníctvom tak projekčne zastrešuje všetky činnosti od návrhu až po realizáciu architektonického projektu. Celú škálu kompletných služieb v danom segmente dopĺňajú aj služby zamerané na predaj nábytku a doplnkov svetovej značky Ligne Roset a tvorbu návrhov interiérov.
K najúspešnejším realizáciám sa radia také projekty ako napr. Shoping Center Aupark Bratislava, ktorého interiéry oddychových zón boli zároveň zariadené nábytkom značky Ligne Roset. Okrem toho mnoho iných známych stavieb, celkovo viac ako 1 milión m2 projekčných prác.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
30.7.2018
Počet videní:
110