Úvod > Ponuka práce > Obchod, obchod. zástupca > Zástupca vedúceho predajne Moja Samoška (Malacky, Devínska Nová Ves)

Zástupca vedúceho predajne Moja Samoška (Malacky, Devínska Nová Ves)

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Obchod, obchod. zástupca
V meste:
Bratislava
Možný termín nástupu:
ASAP
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
• Pracovná zmluva na dobu neurčitú

• Garantujeme ďalší nárast mzdy po 1. a 2. roku

• Možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu

• Zamestnanecká zľava na nákup potravín v celej sieti našich predajní

• Extra príspevok k stravným lístkom nad rámec zákona

• Dynamický kolektív a rodinná atmosféra

• Kvalitný zaškoľovací program
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
850 € brutto
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Hľadáme šikovných, dynamických ľudí s chuťou pracovať v maloobchodnej spoločnosti s víziou ďalšieho rozvoja - ako spoločnosti, tak aj samotných zamestnancov.

Počas nášho zaškoľovacieho programu Vás v spolupráci so skúsenými kolegami na školiacich predajniach pripravíme na Vaše každodenné úlohy.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám čo najskôr poslať svoj CV.

Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom na nižšie uvedený kontakt.

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.Uchádzač o zamestnanie je povinný k zasielanému CV pripojiť aj nasledovný súhlas:

V súlade s ustanoveniami zákona č. 428/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov obsiahnutých v zasielanom životopise spoločnosťou TERNO real estate s.r.o., so sídlom Bratská 3, 851 01 Bratislava, IČO: 50 020 188 v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie a výberu zamestnanca na ponúkanú pracovnú pozíciu a to po dobu 6 mesiacov, pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.
O spoločnosti:
Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno, Moja Samoška, Hypernova a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme 110 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
27.4.2018
Počet videní:
146