Equistyle, s.r.o. - jazdecké potreby

Najväčšia predajňa na jazdecké potreby v Rovinke pri Bratislave. Predaj cez internet cez e-shop www.equistyle.sk

Equistyle, s.r.o. - jazdecké potreby

Predaj Jazdeckých potrieb a e-shop v Rovinke pri Bratislave

Najväčšia predajňa na jazdecké potreby v Rovinke pri Bratislave. Predaj cez internet cez e-shop www.equistyle.sk

Adresa: Hlavná 239, 900 41 Rovinka pri Bratislave
Telefón:02/43 63 61 34
Kontaktná osoba:Andrea Blahutová
E-mail:info@equistyle.sk
E-shop:www.equistyle.sk

Equistyle, s.r.o. je mladá spoločnosť s veľkými skúsenosťami. Zaoberáme sa ponukou a predajom jazdeckých potrieb.

V našej predajni nájdete jazdecké potreby a potreby pre kone, elektrické ohradníky, rajtky, westernove sedla, jazdecké čižmy, konské potreby, jazdecké prilby, westernové čižmy, jazdecké oblečenie, jazdecké nohavice, muhldorfer, side pull, zubadlá, jazdecké rukavice a mnoho ďalších vecí.

V dvojpodlažných priestoroch s rozlohou viac ako 800m2 Vám ponúkame modernú, dizajnovo zaujímavo zariadenú predajňu.Prízemie Vás očarí širokým výberom potrieb pre Vašich konských miláčikov, nájdete tu ponuku krmív, vitamíny, kozmetické prípravky, kompletnú ponuku výstroja pre koňa, podkovy, čistiace potreby a ostatné. V príjemnom prostredí si počas nákupu môžete vychutnať teplý čaj, alebo kávu. Pre deti je sprístupnené pieskovisko na zadnom dvore.

Poschodie ponúka bohatý výber jazdeckého oblečenia a vybavenia pre dámy, pánov aj deti. Aktívne spolupracujeme s firmami zvučných mien, ako sú napríklad Equiline, Prestige, Wellenstein, Lizardo, Kentaur, HV Polo, Veredus, Ekkia, Waldhausen, Roeckl, Covalliera Toscana, Casco, Fleck... a našu ponuku sa snažíme neustále rozširovať.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Otváracie hodiny

Pondelok:10.0018.00
Utorok:10.0020.00
Streda:10.0018.00
Štvrtok:10.0020.00
Piatok:10.0018.00
Sobota:10.0018.00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.