Úvod > Inzercia > Stavebná inzercia > Podlahoviny

Podlahoviny - Bratislava a okolie

Epoxidové podlahy do dielne, servisu, skladu

Realizujeme epoxidové podlahy, ktoré sú bezprašné, nenasiakavé, hygienicky a zdravotne nezávadné . Realizácia je možná v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch.

Dátum pridania: 2.1.2018

Priemyselné podlahy do skladu, výrobnej haly

Realizujeme priemyselné podlahy, ktoré sú vhodné do skladu, výrobnej haly, servisu, garáže a všade tam kde sú potrebné bezprašné, nenasiakavé, hygienicky a zdravotne nezávadné podlahy. Realizácia je ...

Dátum pridania: 2.1.2018

Epoxidové podlahy do garáže, dielne, servisu

Realizujeme epoxidové podlahy, ktoré sú bezprašné a nenasiakavé. Realizácia je možná v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch.

Dátum pridania: 30.5.2017

Epoxidové podlahy do dielne, servisu, skladu

Realizujeme epoxidové podlahy, ktoré sú bezprašné, nenasiakavé a ľahké na údržbu. Realizácia je možná v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch.

Dátum pridania: 24.5.2017

Liate podlahy do skladu, výrobnej haly

Epoxidové podlahy sú vhodné do skladu, výrobnej haly, potravinárskeho priemyslu, zdravotníckych zariadení a všade tam, kde sú potrebné bezprašné a nenasiakavé podlahy, ktoré sú ľahké na údržbu.

Dátum pridania: 24.5.2017

Epoxidové podlahy do dielne, servisu, skladu

Epoxidové podlahy sú vhodné do potravinárskeho, farmaceutického, chemického priemyslu a všade tam kde sú potrebné bezprašné a nenasiakavé podlahy. Epoxidové podlahy realizujeme v novostavbách na ...

Dátum pridania: 18.5.2017

Liate podlahy do garáže, dielne, servisu

Liate podlahy sú bezprašné, nenasiakavé a ľahké na údržbu. Liate podlahy realizujeme v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch.

Dátum pridania: 12.5.2017

Liate podlahy do garáže, dielne, servisu

Realizujeme liate podlahy ktoré sú bezprašné, nenasiakavé a ľahké na údržbu. Realizácia liatych podláh je možná v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch.

Dátum pridania: 9.5.2017

Epoxidové podlahy do skladu, výrobnej haly

Realizujeme epoxidové podlahy, ktoré sú vhodné do skladu, výrobnej haly, servisu, dielne, garáže a všade tam kde sú potrebné bezprašné a nenasiakavé podlahy, ktoré sú ľahké na údržbu. Realizácia ...

Dátum pridania: 9.5.2017

Liate podlahy do garáže

Liate podlahy realizujeme v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch. Liate podlahy sú bezprašné, nenasiakavé a ľahké na údržbu. Dlhá životnosť, maximálna spokojnosť.

Dátum pridania: 2.5.2017

Liate podlahy do garáže, dielne, servisu

Liate podlahy realizujeme v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch v priestoroch kde sú potrebné bezprašné a nenasiakavé podlahy.

Dátum pridania: 27.4.2017

Liata podlaha do garáže

Realizujeme liate podlahy, ktoré sú vhodné do garáže. Liate podlahy sú bezprašné, nenasiakavé a ľahké na údržbu. Realizácia je možná v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch.

Dátum pridania: 26.4.2017

Epoxidové podlahy do skladu, výrobnej haly

Epoxidové podlahy realizujeme v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch. Epoxidové podlahy sú bezprašné, nenasiakavé a ľahké na údržbu.

Dátum pridania: 24.4.2017

Liate podlahy do dielne, servisu, skladu

Liate podlahy realizujeme v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch. Liate podlahy sú bezprašné, nenasiakavé a ľahké na údržbu.

Dátum pridania: 20.4.2017

Priemyselné podlahy do skladu, výrobnej haly

Realizujeme priemyselné podlahy, ktoré sú vhodné do skladu, dielne, servisu, výrobnej haly a do prevádzok, kde sú potrebné bezprašné a nenasiakavé podlahy. Realizácia je možná v novostavbách na nový ...

Dátum pridania: 20.4.2017

Priemyselné podlahy do skladu, výrobnej haly

Realizujeme priemyselné podlahy, ktoré sú vhodné do skladu, výrobnej haly, dielne, servisu, garáže a všade tam, kde je potrebná nenasiakavá a bezprašná podlaha, ktorá je ľahká na údržbu. Realizácia ...

Dátum pridania: 11.4.2017

Priemyselné podlahy do skladu, výrobnej haly

Priemyselné podlahy sú nenasiakavé, bezprašné a ľahké na údržbu. Priemyselné podlahy realizujeme v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch.

Dátum pridania: 7.4.2017

Liate podlahy do garáže, servisu, dielne

Realizujeme liate podlahy, ktoré sú bezprašné, nenasiakavé, odolné voči posypovým soliam, olejom a sú ľahké na údržbu. Realizácia je možná v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch.

Dátum pridania: 30.3.2017

Ideálna podlaha do garáže, výhodná cena

Realizujeme liate podlahy, ktoré sú bezprašné, nenasiakavé a ľahké na údržbu. Realizácia liatych podláh je možná v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch.

Dátum pridania: 26.3.2017

Priemyselné podlahy do skladu, výrobnej haly

Priemyselné podlahy realizujeme v objektoch kde sú potrebné bezprašné, nenasiakavé podlahy, ktoré sú ľahké na údržbu. Priemyselné podlahy je možné realizovať v novostavbách na nový betón a v ...

Dátum pridania: 22.3.2017
Stavebná inzercia zadarmo - podlahy, podlahoviny. Na portáli Stavebnik.sk.

Chcete predať alebo kúpiť?

Využite bezplatnú občiansku inzerciu.