Hotel TATRA**** Bratislava

Výhodná poloha v centre Bratislavy, príjemný personál a ubytovanie, či elegantné kongresové priestory, to sú hlavné atribúty, ktoré zanechávajú dojem na návštevníkoch Hotela TATRA.

Hotel TATRA**** Bratislava

Hotel Tatra**** - ubytovanie, reštauracia, relax, kongresy, Bratislava

Výhodná poloha v centre Bratislavy, príjemný personál a ubytovanie, či elegantné kongresové priestory, to sú hlavné atribúty, ktoré zanechávajú dojem na návštevníkoch Hotela TATRA.

Adresa: Nám. 1.mája 5, 811 06 Bratislava
Telefón:02 59272123, 02 59272111, 02 59272105
E-mail:marketing@hoteltatra.sk

Hotel Tatra**** prvýkrát privítal svojich hostí ešte v roku 1930 a už v začiatkoch svojej histórie sa stal centrom kultúrno-spoločenského a obchodno-turistického života. Vyhľadávaným miestom bola Francúzska reštaurácia a kaviareň s hudobnou produkciou. Svojim hosťom okrem ubytovacích služieb ponúkal aj možnosť zabaviť sa - po roku 1945 sa TATRA stala obľúbenou hlavne vďaka Tatra Ringu, kde sa konali boxerské zápasy. Postupne jej popularita vzrástla vďaka Tatra Kabaretu, neskôr Tatra Revue. Dnes tu sídli domovská scéna M. Lasicu a J. Satinského Štúdio L+S, ktorá je známa nielen vďaka satirickým reláciám z dôb minulých, ale aj kvalitnými predstaveniami s hviezdnym obsadením v súčasnosti.

Nastal však čas na rozšírenie a skvalitnenie všetkých služieb, ktoré hotel TATRA**** poskytuje.

Od októbra 2008 ponúkame našim klientom 117 nových izieb, čím zvyšujeme celkovú kapacitu až na 203 izieb, ktoré svojím moderným zariadením vysoko prevyšujú štvorhviezdičkový štandard a uspokoja aj najnáročnejších klientov počas ich služobných alebo súkromných ciest. K vašej spokojnosti určite prispeje aj rozšírená a zrekonštruovaná reštaurácia a kaviareň či možnosť bezpečného parkovania v hotelovej garáži. Priestor pre Vaše obchodné a spoločenské aktivity vytvárajú najmä variabilné konferenčné miestnosti a kongresové sály s kapacitou 25 až 400 osôb. Ich rozsiahle technické vybavenie rešpektuje najaktuálnejšie trendy v prezentačných a konferenčných technológiách a okrem iného obsahuje aj veľké premietacie plátno a tlmočnícke kabínky. K business charakteru hotela patrí aj služba hotelového transferu a vybavenie hotela bezdrôtovým prístupom na internet. Po náročnom dni si zase môžete oddýchnuť a zregenerovať sily využitím služieb nášho Relax centra.

Hotel TATRA**** má šesť poschodí rozdelených do troch blokov, kde sa nachádza spolu 203 komfortných izieb.

58 jednolôžkových izieb
98 Dvojlôžkových s manželskou posteľou
36 Dvojlôžkových s oddelenými posteľami
3 Dvojlôžkové izby pre telesne postihnutých
8 Apartmánov

Izby sú priestranné, útulné, čisté, moderne zariadené a vybavené. Väčšina izieb a všetky luxusné apartmány sú klimatizované a majú nádherný výhľad na mesto alebo na záhradu prezidentského paláca. Našim hosťom ponúkame bezplatný prístup k vysokorýchlostnému internetu na všetkých izbách a v dvojposteľových izbách a apartmánoch aj možnosť pridania prístelky (za poplatok) či detskej postieľky. Do všetkých priestorov hotela je možný bezbariérový prístup.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.