HOTEL REMY s.r.o.

Okrem ubytovania Vám ponúkame možnosť prenájmu miestností pre Vaše podujatia - narodeninové oslavy, valné zhromaždenia, svadby, školenia a pod.

HOTEL REMY s.r.o.

hotel remy - ubytovanie, stravovanie, reštaurácia, bar, Bratislava

Okrem ubytovania Vám ponúkame možnosť prenájmu miestností pre Vaše podujatia - narodeninové oslavy, valné zhromaždenia, svadby, školenia a pod.

Adresa: Stará Vajnorská cesta 37 / a, 831 04 Bratislava 3
Telefón:2 - 444 550 63, 444 550 64
E-mail:info@remy.sk

Hotel REMY** Vám poskytuje svoje ubytovacie kapacity pri Vašich návštevách Bratislavy a okolia. Okrem ubytovania Vám ponúkame možnosť prenájmu miestností pre Vaše podujatia - narodeninové oslavy, valné zhromaždenia, svadby, školenia a pod.

Hotel REMY** má v pôvodnej časti budovy k dispozícii 47 dvoj-lôžkových izieb. Z toho 3 izby sú s možnosťou prístelky a jedna je upravená bezbarierovo.
V novej časti budovy je ďalších 10 dvoj-lôžkových izieb a 1 apartmán.
Pri hoteli sa nachádza parkovisko, ktoré má kontrolovaný prejazd a je chránené kamerovým systémom.

Hotel Remy sa nachádza vo východnej časti Bratislavy. Vo vzdialenosti 5 minút chôdzou sa nachádza najväčšie nákupné centrum na Slovensku a spoločne s hypermarketom Tesco (otvoreným 24 hodín denne) Vám ponúkajú možnosti pohodlného nakupovania.

Voľný čas môžete využiť aj v rekreačnom centre Zlaté piesky, v ktorom sa nachádzaju tenisové kurty a okrem kúpania a vodných športov (vodné lyžovanie, windsurfing) sa možete aj dobre najesť.

Náročnejším môžeme ponúknuť golfové ihrisko Golf and Country Clubu Bernolákovo, ktoré sa nachádza približne 5 km od hotela Remy.

Reštaurácia je v prevádzke denne od 7.00 – 10.00 hod, v sobotu a nedeľu od 7.30-10.00 hod. Hotelovým hosťom ponúkame raňajkové menu za zvýhodnenú cenu. Stravovanie nie je zahrnuté v cene ubytovania.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.