HOTEL REMY s.r.o.

Okrem ubytovania Vám ponúkame možnosť prenájmu miestností pre Vaše podujatia - narodeninové oslavy, valné zhromaždenia, svadby, školenia a pod.

HOTEL REMY s.r.o.

hotel remy - ubytovanie, stravovanie, reštaurácia, bar, Bratislava

Okrem ubytovania Vám ponúkame možnosť prenájmu miestností pre Vaše podujatia - narodeninové oslavy, valné zhromaždenia, svadby, školenia a pod.

Adresa: Stará Vajnorská cesta 37 / a, 831 04 Bratislava 3
Telefón:2 - 444 550 63, 444 550 64
E-mail:info@remy.sk

Hotel REMY** Vám poskytuje svoje ubytovacie kapacity pri Vašich návštevách Bratislavy a okolia. Okrem ubytovania Vám ponúkame možnosť prenájmu miestností pre Vaše podujatia - narodeninové oslavy, valné zhromaždenia, svadby, školenia a pod.

Hotel REMY** má v pôvodnej časti budovy k dispozícii 47 dvoj-lôžkových izieb. Z toho 3 izby sú s možnosťou prístelky a jedna je upravená bezbarierovo.
V novej časti budovy je ďalších 10 dvoj-lôžkových izieb a 1 apartmán.
Pri hoteli sa nachádza parkovisko, ktoré má kontrolovaný prejazd a je chránené kamerovým systémom.

Hotel Remy sa nachádza vo východnej časti Bratislavy. Vo vzdialenosti 5 minút chôdzou sa nachádza najväčšie nákupné centrum na Slovensku a spoločne s hypermarketom Tesco (otvoreným 24 hodín denne) Vám ponúkajú možnosti pohodlného nakupovania.

Voľný čas môžete využiť aj v rekreačnom centre Zlaté piesky, v ktorom sa nachádzaju tenisové kurty a okrem kúpania a vodných športov (vodné lyžovanie, windsurfing) sa možete aj dobre najesť.

Náročnejším môžeme ponúknuť golfové ihrisko Golf and Country Clubu Bernolákovo, ktoré sa nachádza približne 5 km od hotela Remy.

Reštaurácia je v prevádzke denne od 7.00 – 10.00 hod, v sobotu a nedeľu od 7.30-10.00 hod. Hotelovým hosťom ponúkame raňajkové menu za zvýhodnenú cenu. Stravovanie nie je zahrnuté v cene ubytovania.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.