Hotel Rapid, spol. s r.o.

Ubytovanie poskytuje 39 jedno, dvoj a trojlôžkových izieb s príslušenstvom a jeden apartmán.

Hotel Rapid, spol. s r.o.

Hotel Rapid - ubytovanie, stravovanie, reštaurácia, Bratislava

Ubytovanie poskytuje 39 jedno, dvoj a trojlôžkových izieb s príslušenstvom a jeden apartmán.

Adresa: Teločvičná 11, 821 05 Bratislava
Telefón:02/434 10257, 60
E-mail:hotel.rapid@rainside.sk

Hotel sa nachádza v tichom prostredí športového areálu FK RAPID v okrajovej časti Bratislavy - Prievoze. Je súčasťou komplexu športovísk - troch futbalových trávnatých plôch - z toho jednej s umelým povrchom. Súčasťou areálu sú aj 3 tenisové kurty (v zime hala). Pre návštevníkov je k dispozícii parkovisko a garáže. Reštaurácia a dva salóny umožňujú usporadúvanie rôznych spoločenských akcií, seminárov, školení, či už pre organizácie alebo súkromné osoby až pre 150 osôb.

Ubytovanie poskytuje 39 jedno, dvoj a trojlôžkových izieb s príslušenstvom a jeden apartmán.

- Reštaurácia s kapacitou 100 miest
- Malý salónik (15 miest)
- Konferenčný salón (50 miest), je vybavený televízorom, videom, meotarom, flipchartom a plátnom

1 jednolôžková izba, 14 jednolôžkových izieb s prístelkou, 15 dvojlôžkových izieb, 9 trojlôžkových izieb a 1 apartmán. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou, sociálnym zariadením, TV, telefónom a rádiom

Parkovisko (nie je strážené), garáže, zmenáreň, faxové služby, odkazová služba, taxi služba, zabezpečovanie leteniek, výlety po a do okolia Bratislavy.

V prípade seriózneho záujmu je možné kontaktovať nás na horeuvedených číslach, prípadne dohodnúť niektoré podmienky osobne.

V rámci služby športové sústredenia ponúkame:

- plná penzia 600,- Sk / os. (strava by mala byť upravená na základe konzultácie s lekárom mužstva), v cene sú zahrnuté aj nápoje.
- rehabilitácia: whirlpool
- pranie
- kabína v cene prenájmu ihriska

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.