Hotel Plus Bratislava

HOTEL Plus** má kapacitu 235 lôžok. Nachádza sa v bratislavskej mestskej časti Ružinov- Trnávka

Hotel Plus Bratislava

Hotel Plus Bratislava, ubytovanie, stravovanie, catering

HOTEL Plus** má kapacitu 235 lôžok. Nachádza sa v bratislavskej mestskej časti Ružinov- Trnávka

Adresa: Bulharská 72, 821 04 Bratislava
Telefón:2 4823 1920, 2 4823 1921
Kontaktná osoba:Mgr. Peter Herka - obchod. oddelenie
E-mail:obchod@hotely-plus.sk

HOTEL PLUS sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Trnávka. Spojenie do centra mesta je zabezpečené trolejbusmi č. 204 /smer Hlavná železničná stanica/, č. 205 /smer Autobusová stanica Mlynské Nivy, Tesco v centre na Kamennom námestí/ zo zastávky Bulharská, vzdialenej od hotela cca 100m. V blízkosti sa nachádza nákupné centrum Avion Shopping park / Ikea, Hypernova /, diaľnica D1 s navádzačom a letisko M.R. Štefánika.

Hotel poskytuje ubytovacie služby v:
a) bunkách /34x/, t.j. 1, 2, 3 - lôžkových izbách formou bunkového systému s príslušenstvom /bunku tvoria 2 samostatne uzamykateľné izby so spoločným sociálnym zariadením, na jednej izbe je aj TV/ ,
b) samostatných dvojlôžkových izbách s príslušenstvom a TV /9x/
c) apartmánoch /2x/ - apartmán tvorí 2-lôžková izba s prístelkou a obývacia miestnosť s gaučom a TV.
Celková kapacita ubytovania je cca 240 lôžok.

Hosťom je ďalej k dispozícii recepcia so zmenárňou, lobby bar, internet. Hotel má vlastný parkovací priestor pre osobné vozidlá a autobusy.

Vďaka svojej polohe je Hotel Plus vhodný na ubytovanie obchodných cestujúcich, malých aj veľkých turistických skupín pri návšteve kultúrnych, športových a iných podujatí v Bratislave, ako aj na tranzitné ubytovanie skupín prechádzajúcich cez Bratislavu do Rakúska a Maďarska a iných krajín. (Vzdialenosť do Viedne je cca 60 km, do Budapešti je cca 200 km.)

Pobyt v hoteli je možné využiť aj počas letných mesiacov, keďže je vzdialený iba 950 m od prírodného jazera Zlaté Piesky a cca 20 km od Slnečných jazier v Senci.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.