Hotel Plus Bratislava

HOTEL Plus** má kapacitu 235 lôžok. Nachádza sa v bratislavskej mestskej časti Ružinov- Trnávka

Hotel Plus Bratislava

Hotel Plus Bratislava, ubytovanie, stravovanie, catering

HOTEL Plus** má kapacitu 235 lôžok. Nachádza sa v bratislavskej mestskej časti Ružinov- Trnávka

Adresa: Bulharská 72, 821 04 Bratislava
Telefón:2 4823 1920, 2 4823 1921
Kontaktná osoba:Mgr. Peter Herka - obchod. oddelenie
E-mail:obchod@hotely-plus.sk

HOTEL PLUS sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Trnávka. Spojenie do centra mesta je zabezpečené trolejbusmi č. 204 /smer Hlavná železničná stanica/, č. 205 /smer Autobusová stanica Mlynské Nivy, Tesco v centre na Kamennom námestí/ zo zastávky Bulharská, vzdialenej od hotela cca 100m. V blízkosti sa nachádza nákupné centrum Avion Shopping park / Ikea, Hypernova /, diaľnica D1 s navádzačom a letisko M.R. Štefánika.

Hotel poskytuje ubytovacie služby v:
a) bunkách /34x/, t.j. 1, 2, 3 - lôžkových izbách formou bunkového systému s príslušenstvom /bunku tvoria 2 samostatne uzamykateľné izby so spoločným sociálnym zariadením, na jednej izbe je aj TV/ ,
b) samostatných dvojlôžkových izbách s príslušenstvom a TV /9x/
c) apartmánoch /2x/ - apartmán tvorí 2-lôžková izba s prístelkou a obývacia miestnosť s gaučom a TV.
Celková kapacita ubytovania je cca 240 lôžok.

Hosťom je ďalej k dispozícii recepcia so zmenárňou, lobby bar, internet. Hotel má vlastný parkovací priestor pre osobné vozidlá a autobusy.

Vďaka svojej polohe je Hotel Plus vhodný na ubytovanie obchodných cestujúcich, malých aj veľkých turistických skupín pri návšteve kultúrnych, športových a iných podujatí v Bratislave, ako aj na tranzitné ubytovanie skupín prechádzajúcich cez Bratislavu do Rakúska a Maďarska a iných krajín. (Vzdialenosť do Viedne je cca 60 km, do Budapešti je cca 200 km.)

Pobyt v hoteli je možné využiť aj počas letných mesiacov, keďže je vzdialený iba 950 m od prírodného jazera Zlaté Piesky a cca 20 km od Slnečných jazier v Senci.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.