Úvod > Firmy > Hotel MIKADO**** Kongresy Konferencie Ubytovanie Nitra

Hotel MIKADO**** Kongresy Konferencie Ubytovanie Nitra

Hotel MIKADO patrí k najlepším hotelom v Nitre a okolí. Je to nielen vďaka kompletným kongresovým službám a skvelému jedlu v reštaurácii Rouge i na kongresoch, ale aj preto, že má variabilné konferenčné priestory, vlastné Wellness a squash.

  • Kongresové centrum
    Plánujete strategický míting, konferenciu, školenie, workshop? Firemnú párty? Sme pripravení na rozličné firemné, obchodné a iné podujatia.
  • Konferencie a školenia
    Školenia, semináre, workshopy, konferencie, kongresy, prezentácie, zasadnutia, obchodné rokovania, mítingy, pracovné pohovory.
  • Spoločenské podujatia
    Módne prehliadky, recepcie, bankety, diskusie, prednášky, výstavy a vernisáže. Súkromne akcie: svadby, oslavy, promócie, jubileá.
Kongresový hotel MIKADO**** Nitra

O NÁS

Plánujete strategický míting, konferenciu, školenie, workshop? Súkromnú či firemnú párty? Sme pripravení na rozličné firemné, obchodné a iné špecializované či spoločenské podujatia. Hotel MIKADO ponúka možnosti organizovania: firemných akcií: školenia, semináre, workshopy, konferencie, kongresy, prezentácie, zasadnutia ...

čítať viac >

Kontaktovať

VIDEOGALÉRIA

KONTAKT

poloha

Hotel MIKADO**** Kongresy Konferencie Ubytovanie Nitra

Názov:
Hotel MIKADO**** Kongresy Konferencie Ubytovanie Nitra
Adresa:
Hollého 11, 94901 Nitra
Telefón:
+421373210321
Kontaktná osoba:
Eventový manažér
Mobil:
+421901707015
Email:
events@hotelmikado.sk
Web:
https://hotelmikado.sk
Sociálne siete:
social.facebooksocial.youtube
Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.