Úvod > Firmy > Hotel MIKADO**** Kongresy Konferencie Ubytovanie Nitra

Hotel MIKADO**** Kongresy Konferencie Ubytovanie Nitra

Hotel MIKADO patrí k najlepším hotelom v Nitre a okolí. Je to nielen vďaka kompletným kongresovým službám a skvelému jedlu v reštaurácii Rouge i na kongresoch, ale aj preto, že má variabilné konferenčné priestory, vlastné Wellness a squash.

  • Kongresové centrum
    Plánujete strategický míting, konferenciu, školenie, workshop? Firemnú párty? Sme pripravení na rozličné firemné, obchodné a iné podujatia.
  • Konferencie a školenia
    Školenia, semináre, workshopy, konferencie, kongresy, prezentácie, zasadnutia, obchodné rokovania, mítingy, pracovné pohovory.
  • Spoločenské podujatia
    Módne prehliadky, recepcie, bankety, diskusie, prednášky, výstavy a vernisáže. Súkromne akcie: svadby, oslavy, promócie, jubileá.
Kongresový hotel MIKADO**** Nitra

O NÁS

Plánujete strategický míting, konferenciu, školenie, workshop? Súkromnú či firemnú párty? Sme pripravení na rozličné firemné, obchodné a iné špecializované či spoločenské podujatia. Hotel MIKADO ponúka možnosti organizovania: firemných akcií: školenia, semináre, workshopy, konferencie, kongresy, prezentácie, zasadnutia ...

čítať viac >

Kontaktovať
Kongresový hotel MIKADO**** Nitra

NAŠE SLUŽBY

Služby Kongresového centra Hotela MIKADO. Kongresové centrum a naši eventoví manažéri vám vedia pre vaše eventy zabezpečiť doplnkové služby ako technické vybavenie, ozvučenie, flipcharty, ukazovátka, tlmočnícke kabínky a staničky alebo iné. Samozrejmosťou je stravovanie pre účastníkov (teplé jedlá a občerstvenie na sto ...

čítať viac >

Zadaj dopyt

VÝBER Z PONUKY

Kongresový Hotel MIKADO: pre vašu konferenciu

Kongresový Hotel MIKADO ponúka perfektné zázemie pre vašu konferenciu, firemný event či spoločenskú akciu Hotel MIKADO Nitra má dlhoročné skúsenosti s prípravou podujatí, lekárskych kongresov, ...

čítať viac >

Cena podľa rozsahu

Odpovedať na inzerát

TOP PONUKY

Perfektné zázemie pre vašu konferenciu: Kongresový Hotel MIKADO

Hotel MIKADO Nitra má dlhoročné skúsenosti s prípravou podujatí, lekárskych kongresov, odborných konferencií, obchodných stretnutí, firemných školení ale aj verejných a spoločenských akcií na vysokej ...

Čo považujú naši stáli klienti za veľkú výhodu Kongresového hotela MIKADO: - Kongresové ...

čítať viac >

VIDEOGALÉRIA

BLOG

Teplé jedlo a občerstvenie počas vašich Kongresov

Teplé jedlo a občerstvenie počas vašich Kongresov

Kongresové centrum Hotela MIKADO má vlastnú kongresovú reštauráciu s barom a dvoma terasami, ktorá je k dispozícii pre organizátorov podujatí. Je diskrétne prepojená s konferenčnými sálami, čo uľahčuje občerstvenie počas konferencie, workshopu či banketu. Jedlá možno podávať aj v salóniku Executive Lounge.

čítať viac >

Technické vybavenie Kongresových miestností hotela MIKADO Nitra

Technické vybavenie Kongresových miestností hotela MIKADO

Vo vašom vybranom konferenčnom priestore v rámci oddeleného a moderne vybaveného Kongresového centra Hotela MIKADO vám vieme ponúknuť alebo zabezpečiť všetko potrebné vybavenie a technické zaradenie, aby vaše podujatie mohlo prebiehať na vysokej úrovni, bez zdržaní a komplikácií.

čítať viac >

Kongresový hotel MIKADO**** Nitra

Konferenčné miestnosti Hotela MIKADO v Nitre

V konferenčných miestnostiach hotela MIKADO sú k dispozícii rôzne možnosti na realizáciu vašich konferencií, workshopov, seminárov a školení, firemných eventov a prezentácií, obchodných rokovaní, ako aj neformálnych firemných akcií a spoločenských či súkromných podujatí. Konferenčné miestnosti sú oddelené od hotela.

čítať viac >

KONTAKT

poloha

Hotel MIKADO**** Kongresy Konferencie Ubytovanie Nitra

Názov:
Hotel MIKADO**** Kongresy Konferencie Ubytovanie Nitra
Adresa:
Hollého 11, 94901 Nitra
Telefón:
+421373210321
Kontaktná osoba:
Eventový manažér
Mobil:
+421901707015
Email:
events@hotelmikado.sk
Web:
https://hotelmikado.sk
Sociálne siete:
social.facebooksocial.youtube
Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.