HOTEL ECHO

Ubytovanie je v jedno, dvojposteľových izbách a apartmány.

HOTEL ECHO

HOTEL ECHO - lacné ubytovanie, reštaurácia, Bratislava

Ubytovanie je v jedno, dvojposteľových izbách a apartmány.

Adresa: Prešovská 39, 821 08 Bratislava
Telefón:2 3217 1555
E-mail:recepcia@hotelecho.sk

HOTEL ECHO sa nachádza v centre hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy na križovatke ciest do Budapešti a do Viedne. Jeho poloha má niekoľko predností. Leží v bezprostrednej blízkosti športovej haly Pasienky, zimného štadióna, letného kúpaliska a najväčšieho trhoviska v Bratislave. Návštevníci Bratislavy ubytovaní v hoteli iste privítajú bohatstvo kultúrnych podujatí a výstav v hlavnom meste SR, ktoré sa preslávilo najmä svojimi koncertmi a spevohernými podujatiami, ktoré s veľkou obľubou pre ich vysokú kvalitu a nízku cenu často navštevujú aj hostia zo susedných krajín.

Ubytovanie je v jedno-, dvojposteľových izbách a apartmány. Všetky izby a apartmány sú zariadené v modernom štýle s kúpeľňou a každá z nich je vybavená všetkým, čo potrebujete pre svoje pohodlie. V hoteli je aj izba pre telesne postihnutých s bezbariérovým prístupom.

STRAVOVANIE je možné počas celého dňa vo vlastnej reštaurácii z čerstvo pripravovaných jedál (raňajky, obedy, večere).


Ideálnym miestom na rodinne a svadobne slávnosti je Reštaurácia Praha kapacitou 100 miest a tanečným parketom.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.