HOTEL ECHO

Ubytovanie je v jedno, dvojposteľových izbách a apartmány.

HOTEL ECHO

HOTEL ECHO - lacné ubytovanie, reštaurácia, Bratislava

Ubytovanie je v jedno, dvojposteľových izbách a apartmány.

Adresa: Prešovská 39, 821 08 Bratislava
Telefón:2 3217 1555
E-mail:recepcia@hotelecho.sk

HOTEL ECHO sa nachádza v centre hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy na križovatke ciest do Budapešti a do Viedne. Jeho poloha má niekoľko predností. Leží v bezprostrednej blízkosti športovej haly Pasienky, zimného štadióna, letného kúpaliska a najväčšieho trhoviska v Bratislave. Návštevníci Bratislavy ubytovaní v hoteli iste privítajú bohatstvo kultúrnych podujatí a výstav v hlavnom meste SR, ktoré sa preslávilo najmä svojimi koncertmi a spevohernými podujatiami, ktoré s veľkou obľubou pre ich vysokú kvalitu a nízku cenu často navštevujú aj hostia zo susedných krajín.

Ubytovanie je v jedno-, dvojposteľových izbách a apartmány. Všetky izby a apartmány sú zariadené v modernom štýle s kúpeľňou a každá z nich je vybavená všetkým, čo potrebujete pre svoje pohodlie. V hoteli je aj izba pre telesne postihnutých s bezbariérovým prístupom.

STRAVOVANIE je možné počas celého dňa vo vlastnej reštaurácii z čerstvo pripravovaných jedál (raňajky, obedy, večere).


Ideálnym miestom na rodinne a svadobne slávnosti je Reštaurácia Praha kapacitou 100 miest a tanečným parketom.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.