HOTEL DEVÍN ****

Hotel Devín sa nachádza priamo na brehu rieky Dunaj v historickom centre Bratislavy, hlavného mesta Slovenska.

HOTEL DEVÍN ****

HOTEL DEVÍN - ubytovanie, stravovanie, reštaurácia, relax, Bratislava

Hotel Devín sa nachádza priamo na brehu rieky Dunaj v historickom centre Bratislavy, hlavného mesta Slovenska.

Adresa: Riečna 4, 811 02 Bratislava
Telefón:2/ 599 858 56, 2/ 599 85 111
E-mail:reservations@hoteldevin.sk

Priamo na nábreží rieky Dunaj a bezprostredne v historickom centre Bratislavy nájdete Hotel Devín, ktorý už od roku 1954 neodmysliteľne patrí k histórii hlavného mesta. Vďaka svojmu výraznému architektonickému štýlu je hotel považovaný za klenot funkcionalizmu, rovnako si však v ňom našli svoje miesto aj umelecké diela najvýznamnejších slovenských výtvarníkov.

Výhodná poloha v kombinácii s veľkorysosťou riešenia vnútorných priestorov a vysokým štandardom služieb predurčuje hotel na to, aby sa stal sám o sebe svetom podnikania a luxusu, ktorý vám učaruje od prvého okamihu.

V hoteli nájdete štýlové stolovanie vo Francúzskej reštaurácii, odhalíte príjemnú atmosféru Lobby baru a môžete si vychutnať napríklad pracovné raňajky v kaviarni s výhľadom na nábrežie Dunaja.

Ak potrebujete prenocovať, tak je vám k dispozícii niektorá z komfortne vybavených izieb, či exkluzívne prezidentské apartmány poskytujúce maximálne pohodlie a luxus.

Centrum Relax vám pomôže uniknúť ruchu mesta a nájsť si chvíľku pre seba, či už v posilňovni alebo pri masáži, či vo vyhrievanom bazéne. Alebo vyzvete priateľov na squashový turnaj...

Pre organizovanie konferencii, recepcii a iných dôležitých podujatí ponúka hotel všetko potrebné – elegantné a priestranné navzájom kombinovateľné priestory Kongresového centra, špičkové technické vybavenie a samozrejme vždy profesionálny personál, ktorý zabezpečí, aby všetko bolo podľa vašich predstáv.

Veríme, že sa v Hoteli Devín budete cítiť prinajmenšom tak dobre ako herci Michael York a Jean Paul Belmondo, český slávik Karel Gott, prezidenti Václav Havel, Alexander Kvasnievsky, švédsky kráľ Carl XVI. Gustaf alebo samotný Dalajláma...

Hotel Devín je známy svojou vyberanou kuchyňou, ktorú radi vychutnávajú nielen ubytovaní hostia, ale aj obyvatelia mesta. Jej vysokú úroveň potvrdzujú aj ocenenia Trend top reštarácie na Slovensku. Prestížna Francúzska reštaurácia, jej vinotéka so starostlivo vybranými druhmi vín, priestranná Kaviareň, či komornejší Lobby bar sú vyhľadávané gurmánmi milujúcimi dokonalú harmóniu chutí.


Pre usporiadanie väčších podujatí – prednášok, konferencií či banketov – je Kongresové centrum tým ideálnym miestom s prirodzeným prepojením s ostatnými časťami hotela za zachovania potrebnej diskrétnosti. Jeho priestory je možné presvetliť prirodzeným svetlom a vyznačujú sa vysokou variabilitou.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.