Hotel Arcadia Bratislava *****

Hotel Arcadia je prvým 5*hotelom v Bratislave. Čarovný boutique hotel Arcadia je situovaný priamo v srdci historického Starého mesta

Hotel Arcadia Bratislava *****

Hotel Arcadia - ubytovanie, stravovanie, wellnes, Bratislava

Hotel Arcadia je prvým 5*hotelom v Bratislave. Čarovný boutique hotel Arcadia je situovaný priamo v srdci historického Starého mesta

Adresa: Františkánska 3, 811 01 Bratislava
Telefón:+421 2 59 49 05 00
E-mail:info@arcadia-hotel.sk

Hotel Arcadia je prvým 5-hviezdičkovým hotelom v Bratislave

Boutique Hotel, situovaný uprostred historického Starého Mesta, ponúka 34 luxusne zariadených izieb. Hotel je v tesnej blízkosti najvýznamnejších bratislavských pamätihodností ako Opera, Dóm sv. Martina, Bratislavský hrad či Primaciálne námestie.

Hotel Arcadia sa nachádza v pamiatkovo chránenej budove z 13. storočia, ktorá je úplne a s citom zrenovovaná. Vstúpte a odhaľte očarujúci interiér s arkádovitými chodbami, živý olivovníkový strom uprostred hotelovej haly a vitrážový strop, ktorý hotelu dodáva jeho jedinečnú atmosféru.

V hotelovej reštaurácii L`Olive je pre gurmánov pripravená vynikajúca medzinárodná kuchyňa s ponukou vín z celého sveta. Naši hostia ocenia najmä 24 hodín denne otvorený bar s kozubom, ako aj uvoľnenú atmosféru lobby lounge. Pre Vaše firemné aktivity sú k dispozícii konferenčné miestnosti vybavené najmodernejšou technikou, ktoré ponúkajú dostatok priestoru pre 80 osôb.

Arcadia Spa umožňuje pre našich hostí odpočinok a relax v priestoroch fitness, whirpool, suchej i parnej sauny, ako aj využitie privátnej jacuzzi. Nechajte doznieť Váš pracovný či dovolenkový deň blahodárnou masážou alebo využite profesionálne služby vizážistov.

5-hviezdičkový hotel Arcadia v Bratislave sa nachádza v Starom Meste, priamo na začiatku pešej zóny, a predsa sa k nemu dostanete pohodlne a jednoducho aj autom. Z letiska Bratislava, ktoré je 10 km od hotela, Vám poskytneme platený limousine service. Od vlakovej stanice je hotel vzdialený len niekoľko minút peši.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.