Hotel Antares ****

Hotel Antares patrí medzi najmladšie, ale najlepšie a najkvalitnejšie štvorhviezdičkové hotely v Bratislave.

Hotel Antares ****

Hotel Antares - ubytovanie, stravovanie, reštaurácia, relax, Bratislava

Hotel Antares patrí medzi najmladšie, ale najlepšie a najkvalitnejšie štvorhviezdičkové hotely v Bratislave.

Adresa: Šulekova 15/a, 811 03 Bratislava
Telefón:004212 54648971, 0910 785020
E-mail: reservation@hotelantares.sk

Ponúka vysoký štandard ubytovania a stravovania v prekrásnej atmosfére starého mesta Bratislavy. Všetky izby sú klimatizované, zariadené v pastelových farbách s použitím najkvalitnejších prírodných materiálov, vybavené s televízorom so satelitným príjmom, rádiom, telefónom, trezorom, WiFi, minibarom a možnosťou parkovania v podzemnej garáži sú u nás samozrejmosťou.

Náš hotel sa nachádza v rezidenčnej štvrti Bratislavy v blízkosti hradu a ponúka ticho a relax, len pár krokov od historického centra mesta, ktoré je známe svojimi malými uličkami, reštauráciami, caffetierami, pubmi a modernými centrami. Hotel Antares ponúka ubytovanie v dvoch kategóriách: štandard a superior.

Okrem toho ponúkame aj dva luxusné apartmány, ktoré uspokoja aj najnáročnejšieho klienta. Jednoposteľové a dvojposteľové klimatizované izby zariadené kvalitným nábytkom, s vlastnou kúpeľňou, vaňou alebo sprchovým kútom a toaletou, farebným TV so satelitným príjmom, trezor, telefón s priamou voľbou, WiFi, sušič na vlasy, hotelové mini fitnes centrum/v cene/. Raňajky v hodnote 300,-Sk sú zahrnuté v cene ubytovania a sú podávané formou bufetových stolov v hotelovej reštaurácii.

Kapacita reštaurácie je 20 hostí. Jej priestory sú vhodné hlavne na obchodné stretnutia a business večere v príjemnom a tichom prostredí. Hotel má k dispozícií aj konferenčnú miestnosť s kapacitou 20 ľudí.

Ak hľadáte relax a uvoľnenie po náročnom dni, naše relaxačné centrum Vám je plne k dispozícii. Načerpáte tu potrebnú energiu a doprajte svojmu telu relax a pohodu.

Vikend/piatok sobota nedela/ special price 200 eur pre dve osoby, v cene su 2 noci v dvojlozkovej izbe, 1 vstup do sauny, 1 vstup do jacuzi a flasa vina na izbu. Tuto akciu ponukame do 30/05/2008.


Náš hotel sa nachádza v rezidenčnej štvrti Bratislavy v blízkosti hradu a ponúka ticho a relax, len pár krokov od historického centra mesta, ktoré je známe svojimi malými uličkami, reštauráciami, kaviarňami, pubmi a modernými centrami.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.