Hotel Antares ****

Hotel Antares patrí medzi najmladšie, ale najlepšie a najkvalitnejšie štvorhviezdičkové hotely v Bratislave.

Hotel Antares ****

Hotel Antares - ubytovanie, stravovanie, reštaurácia, relax, Bratislava

Hotel Antares patrí medzi najmladšie, ale najlepšie a najkvalitnejšie štvorhviezdičkové hotely v Bratislave.

Adresa: Šulekova 15/a, 811 03 Bratislava
Telefón:004212 54648971, 0910 785020
E-mail: reservation@hotelantares.sk

Ponúka vysoký štandard ubytovania a stravovania v prekrásnej atmosfére starého mesta Bratislavy. Všetky izby sú klimatizované, zariadené v pastelových farbách s použitím najkvalitnejších prírodných materiálov, vybavené s televízorom so satelitným príjmom, rádiom, telefónom, trezorom, WiFi, minibarom a možnosťou parkovania v podzemnej garáži sú u nás samozrejmosťou.

Náš hotel sa nachádza v rezidenčnej štvrti Bratislavy v blízkosti hradu a ponúka ticho a relax, len pár krokov od historického centra mesta, ktoré je známe svojimi malými uličkami, reštauráciami, caffetierami, pubmi a modernými centrami. Hotel Antares ponúka ubytovanie v dvoch kategóriách: štandard a superior.

Okrem toho ponúkame aj dva luxusné apartmány, ktoré uspokoja aj najnáročnejšieho klienta. Jednoposteľové a dvojposteľové klimatizované izby zariadené kvalitným nábytkom, s vlastnou kúpeľňou, vaňou alebo sprchovým kútom a toaletou, farebným TV so satelitným príjmom, trezor, telefón s priamou voľbou, WiFi, sušič na vlasy, hotelové mini fitnes centrum/v cene/. Raňajky v hodnote 300,-Sk sú zahrnuté v cene ubytovania a sú podávané formou bufetových stolov v hotelovej reštaurácii.

Kapacita reštaurácie je 20 hostí. Jej priestory sú vhodné hlavne na obchodné stretnutia a business večere v príjemnom a tichom prostredí. Hotel má k dispozícií aj konferenčnú miestnosť s kapacitou 20 ľudí.

Ak hľadáte relax a uvoľnenie po náročnom dni, naše relaxačné centrum Vám je plne k dispozícii. Načerpáte tu potrebnú energiu a doprajte svojmu telu relax a pohodu.

Vikend/piatok sobota nedela/ special price 200 eur pre dve osoby, v cene su 2 noci v dvojlozkovej izbe, 1 vstup do sauny, 1 vstup do jacuzi a flasa vina na izbu. Tuto akciu ponukame do 30/05/2008.


Náš hotel sa nachádza v rezidenčnej štvrti Bratislavy v blízkosti hradu a ponúka ticho a relax, len pár krokov od historického centra mesta, ktoré je známe svojimi malými uličkami, reštauráciami, kaviarňami, pubmi a modernými centrami.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.