Hotel Albrecht

Hotel Albrecht poskytuje ubytovanie v dvanástich nadštandardne zariadených izbách, ktoré vychádzajú z pôvodnej dispozície historickej budovy (preto ani jedna z izieb nie je rovnaká).

Hotel Albrecht

Hotel Albrecht, reštaurácia, bar, Luxusné denné kúpele, Bratislava

Hotel Albrecht poskytuje ubytovanie v dvanástich nadštandardne zariadených izbách, ktoré vychádzajú z pôvodnej dispozície historickej budovy (preto ani jedna z izieb nie je rovnaká).

Adresa: Mudroňova 82, 811 03 Bratislava
Telefón:2/ 672 000 91
E-mail:info@hotelalbrecht.sk

Hotel

Odhaľte čarovnú atmosféru komorného boutique - hotela Albrecht.

Hotel Albrecht poskytuje ubytovanie v dvanástich nadštandardne zariadených izbách, ktoré vychádzajú z pôvodnej dispozície historickej budovy (preto ani jedna z izieb nie je rovnaká). Pohodlný a luxusný interiér hotela spĺňa najprísnejšie kritériá - izby sú zariadené v elegantnom, modernistickom štýle; ich vybavenie zahŕňa okrem minibaru, telefónu, priestrannej bezpečnostnej schránky či klimatizácie aj 42 a 50 plazmovú televíziu, vysokorýchlostné pripojenie na internet, king-size posteľ, filmové DVD na požiadanie, elektronický kľúč RFID a luxusnú hotelovú kozmetiku LOccitane.

Hotelový personál je pripravený plniť najrozmanitejšie požiadavky svojich hostí 24 hodín denne.


Reštaurácia

Vychutnajte si originálne menu a oddajte sa gastronomickému umeniu autentickej reštaurácie Albrecht.

Snahou nadviazať na poctivé medzivojnové tradície výletnej kaviarne Etablissement Albrecht je súčasná reštaurácia skvelým miestom s nenapodobiteľnou atmosférou.

Dvojica šéfkuchárov - Alexander Radakovits a Marek Ort tu namiešali lákavé menu, zostavené z ponuky domácich aj svetových špecialít tak, aby vyhovelo každému gurmánskemu vkusu. Prvotriedna kvalita ponúkaných jedál je daná starostlivým výberom tých najčerstvejších surovín, spracovávaných s dôrazom na zachovanie osobitých chutí a vôní. Posedenie v pôvabnom prostredí reštaurácie, v zimnej záhrade alebo na terase vyhovie každému, kto si rád vychutná dobré menu - či už v podobe náročného pracovného obeda alebo ľahkého popoludňajšieho dezertu. Nefajčiarska časť reštaurácie Albrecht ponúka 80 miest, záhradná terasa kapacitu zvyšuje o ďalších 100 miest. K reštauračnej časti prislúcha aj salónik / konferenčná miestnosť s kapacitou 22 miest.


Bar

Popri reštaurácii ponúka hotel Albrecht aj bar kokteilového typu, ktorú vo veľkorysom prostredí ponúka bohatý výber prémiových nápojov - destilátov, likérov, ušľachtilých koňakov či karibských rumov. Koktailové portfólio baru reaguje na aktuálne bartenderské trendy, pričom popri klasických, zľahka inovovaných drinkoch zahŕňa aj líniu takzvaných ozdravných nápojov. Vínna karta baru Albrecht prekvapí uváženým enologickým výberom - ponuka vín z celého sveta uspokoja aj tých najnáročnejších milovníkov kvalitného vína.


SPA
Úvod

Zabudnite na každodenný zhon a nechajte sa rozmaznávať exotickými masážami a SPA procedúrami.

Luxusné denné kúpele hotela Albrecht ponúkajú wellness starostlivosť v elegantnom prostredí: oddýchnite si v 12 metrovom bazéne s vírivkou a masážnymi tryskami, vyberte si zo širokého spektra masážnych procedúr, zostavených odborníkmi na rehabilitáciu alebo sa skrátka oddajte očiste vo fínskej, parnej alebo infra saune.

K wellness zóne prislúcha komorný Aqua Bar s ponukou zdraviu prospešných nápojov. Spa hotela Albrecht, otvorené nielen hotelovým hosťom ale aj širšej verejnosti sa stáva exkluzívnym útočiskom pre oddych, regeneráciu a obnovenie stratenej rovnováhy.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.