FILM HOTEL ***

Nový štýlový hotel situovaný v absolútnom centre Bratislavy v tichej lokalite.

FILM HOTEL ***

FILM HOTEL ***- ubytovanie, reštaurácia, relax, bar, vináreň, Bratislava

Nový štýlový hotel situovaný v absolútnom centre Bratislavy v tichej lokalite.

Adresa: Vysoká 27, 811 06 Bratislava
Telefón:02/529 31 600
E-mail:reception@filmhotel.sk

Nový štýlový hotel situovaný v absolútnom centre Bratislavy v tichej lokalite. Hotel poskytuje ubytovanie v kvalitne zariadených dvoj/troj* posteľových izbách. Každá izba /TV, chladnička, rádio, klimatizácia/ je venovaná niektorej filmovej hviezde.

Recepcia poskytuje služby 24 hodín denne.
Reštaurácia, bar a kaviareň pri hoteli, ponuka uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov.

Priestor reštaurácie je vhodný pre skupiny od 20 do 120 osôb s možnosťou hudobnej produkcie, výberu kultúrneho programu - latino dance, karaoke a pod.

Vysoká ulica bola už v 13. storočí ulicou vinohradníkov. Údajne sa tu usídlili maďarskí služobníci Hradu, neskôr na Obchodnej, Panenskej a Vysokej ulici a v jej okolí bývali prevažne vinohradníci. V mnohých domoch boli preto vybudované rozsiahle pivnice na uskladnenie moku. V širokých podbrániach dvojposchodových domov mohli vinohradníci v určenom čase a za istých podmienok predávať vlastné víno. Vďaka vinohradníkom tu zostali murované pivnice, z ktorých sa dnes stávajú pohostinstvá - podzemné reštaurácie a kaviarne.

Vďaka tomu si dnes môžete vychutnať lahodné značkové vína v zrekonštruovaných priestoroch pôvodnej vínnej pivnice. Pod klenbami dýchajúcimi históriou je priestor pre max. 30 návštevníkov. Pivnica ponúka priestor pre obchodné rokovania, menšie rodinné oslavy alebo len jednoduché si vychutnanie kombinácie histórie a skvelého vína.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.