Divoká kačka - samoobslužná reštaurácia

Divoká kačka - samoobslužná reštaurácia

Divoká kačka - reštaurácia, catering, stravovanie v Bratislave

Adresa: Klincova 20, 821 08 Bratislava
Telefón:0911 750 000, 0903 27 26 20, 0692 014 451, 0692 035 652
Kontaktná osoba:p. Beško
E-mail:info@divokakacka.sk

Divoká kačka

Sieť samoobslužných reštaurácií, ktorá kladie prím na domácu, vyváženú stravu a zdravé stravovanie. Náš sortiment od hotových jedál, minútiek, šalátov a Pizze si našiel svojho denného zákazníka okamžite po otvorení prvej prevádzky v roku 2002. Od vtedy sa naše prevádzky rozrástli a dnes ich nájdete v Bratislave v administratívnych budovách a business centrách.


Varíme pre ľudí, čo denne hľadajú domácu stravu z čerstvých surovín, v príjemnom modernom prostredí, kde ich obslúži vždy ochotný personál. Našou prioritou je denne hľadať nové recepty a trendy v modernom rýchlom stravovaní. Zlúčiť krátkosť času našich zákazníkov so zážitkom reštauračného stravovania.

Nezabúdame ani na ľudí, ktorí nemôžu jesť všetko, a preto ponúkame vyváženú harmonickú stravu, „makrobiotiku“ sezóne ponuky a Racio Stravu doplnenú so šalátovým barom vždy z čerstvých surovín.

Či ste jedák alebo ste na diéte, denne Vám ponúkame harmóniu chuti, ako pri nedeľnom obede doma u mamy.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.