Divoká kačka - samoobslužná reštaurácia

Divoká kačka - samoobslužná reštaurácia

Divoká kačka - reštaurácia, catering, stravovanie v Bratislave

Adresa: Klincova 20, 821 08 Bratislava
Telefón:0911 750 000, 0903 27 26 20, 0692 014 451, 0692 035 652
Kontaktná osoba:p. Beško
E-mail:info@divokakacka.sk

Divoká kačka

Sieť samoobslužných reštaurácií, ktorá kladie prím na domácu, vyváženú stravu a zdravé stravovanie. Náš sortiment od hotových jedál, minútiek, šalátov a Pizze si našiel svojho denného zákazníka okamžite po otvorení prvej prevádzky v roku 2002. Od vtedy sa naše prevádzky rozrástli a dnes ich nájdete v Bratislave v administratívnych budovách a business centrách.


Varíme pre ľudí, čo denne hľadajú domácu stravu z čerstvých surovín, v príjemnom modernom prostredí, kde ich obslúži vždy ochotný personál. Našou prioritou je denne hľadať nové recepty a trendy v modernom rýchlom stravovaní. Zlúčiť krátkosť času našich zákazníkov so zážitkom reštauračného stravovania.

Nezabúdame ani na ľudí, ktorí nemôžu jesť všetko, a preto ponúkame vyváženú harmonickú stravu, „makrobiotiku“ sezóne ponuky a Racio Stravu doplnenú so šalátovým barom vždy z čerstvých surovín.

Či ste jedák alebo ste na diéte, denne Vám ponúkame harmóniu chuti, ako pri nedeľnom obede doma u mamy.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.