Úvod > Články a rady > Firemné články

Firemné články

Čistenie upchatého odtoku a kanalizácie - krtkovanie

Odteká vám pomaly voda v umývadle, vani, alebo toalete? Nečakajte. Ak sa odtok upcháva, svojpomocné riešenia sú iba dočasné. Ak je toaleta upchatá rolkou toaletného papiera, uterákom, alebo vôňou do toalety (aj toto sme už z kanalizácie odstraňovali), tak hrozí vytopenie kúpeľne. Lacnejším riešením je preventívne krtkovanie.

Dátum pridania: 13.6.2019

Tradičná čínska medicína dnes...

Namiesto dlhého vysvetľovania máme pre vás dva príbehy z praxe.

Dátum pridania: 11.5.2019

Preklady a tlmočenie – lebo žiadna jazyková bariéra nie je príliš veľká! PRO-TLMOCNIK s.r.o. Bratislava

Komunikujete s cudzincami a robia vám problémy preklady? Žiadny strach! Tlmočenie a preklady sú dnes dostupnejšie ako kedykoľvek predtým a pripravené pomôcť aj vám!

Dátum pridania: 23.4.2019

Recyklujte s nami. Bezplatná skartácia - najlepšia skartácia

Vaša správna voľba? No predsa BEZPLATNÁ SKARTÁCIA.Team našej spoločnosti sa aj v roku 2019 teší na spoluprácu s Vami. Skartujte Vaše dokumenty a zabráňte tak zneužitiu Vašich osobných údajov. S nami budete vždy o krok vpred. Vaša BEZPLATNÁ SKARTÁCIA. Kontaktujte nás: +421 902 265 449.

Dátum pridania: 12.2.2019

Ubytovanie v okolí

V blízkosti hlavnej železničnej stanice sa nachádza množstvo ubytovní. Môžete využiť vybrané ubytovne alebo navštívte stránky ako sú napríklad booking.com, trivago.sk, megaubytovanie.sk, ubytovanienaslovensku.eu, ....

Dátum pridania: 14.11.2018

Cesta na a z letiska M.R.Štefánika

Na Letisko M. R. Štefánika spája autobus mestskej hromadnej dopravy č. 61 v smere z Hlavnej železničnej stanice a autobus mestskej hromadnej dopravy č. 96 v smere z Petržalky, ulica Prokofievova. Autobus premáva každých 20 minút a čas jazdy je približne 25 minút.

Dátum pridania: 14.11.2018

Úschovňa

V priestoroch clakovej stanici môžete využiť službu úschovne pre batožinu. Pred odložením je vhodné uistiť sa, že batožina je ľahko uskladniteľná, čistá a nemôže spôsobiť nijakým spôsobom škodu na iných uskladnených batožinách.

Dátum pridania: 13.11.2018

Občerstvenie

Súčasťou hlavnej vlakovej stanice v Bratislave sú aj stánky s občerstvením, kaviarne a jedálne. Na výber je z pomerne veľkého množstva jedál a nápojov.

Dátum pridania: 13.11.2018

Tepovanie a čistenie kobercov Bratislava

Ak sa Vám zdá Váš obľúbený koberec znečistený, už viac neváhajte - vyberte si ProfiTep - čistenie kobercov a službu tepovania a obnovy kobercov a zavolajte nám. Tepovanie kobercov poskytujeme v celej Bratislave. Naši skúsnení odborníci vytepovali už viac ako tisíce m2 kobercov v celej Bratislave.

Dátum pridania: 28.10.2018

Tepovanie sedačky, postele matraca, gauča profesionálne

Tepovanie sedačike. matracov, postelí, kobercov, gauča a sedačky odporúčame vykonávať v letných mesiacoch alebo naopak vo vykurovacej sezóne kedy tepované čalúnenie vyschne za pár hodín.

Dátum pridania: 6.10.2018

Neviditeľné šaty ľudských závislostí

Závislosť to nie sú len drogy, alkohol a cigarety. Môže ho byt aj jedlo, sex, práca, nakupovanie, počítačové hry, Facebook alebo citová pripútanosť. Našli ste sa?

Dátum pridania: 18.9.2018

Dovolenkové leto pokračuje... Leto ešte nekončí! Zľavový portál na dovolenky DOBRE ZĽAVY

Dovolenkové leto pokračuje... Leto ešte nekončí! Zľavový portál na dovolenky DOBRE ZĽAVY prináša veľmi nízke ceny jednotlivých dovoleniek. (www.dobrezlavy.sk) Od septembra boli zaradené rôzne novinky a začali sa predávať zájazdy už na nový rok, na sezónu 2019.

Dátum pridania: 11.9.2018

Ako vybrať klimatizáciu do bytu ? LG, Daikin, Mitsubishi ?

Každý rok na jar si spomenieme na letné horúčavy, a vzniká otázka, že už je čas , aby sme si do bytu dali nainštalovať klimatizáciu. Ale ako si správne vybrať klímu a koľko zaplatím za všetko jednorázovo s montážou a koľko ma bude stáť chod klimatizačnej jednotky a údržba?  

Dátum pridania: 26.7.2018

Moderné kuchyne na mieru

Miesto, kde sú farby najjasnejšie, kde ráno znamená začiatok nového dňa a kde sa začína formovať rytmus a zvuk vášho života. To je ESSENZA, kuchyňa čistých a jemných liniek, ktorá sa stane zvukovou stopou vášho života.

Dátum pridania: 11.7.2018

Koi jazierko

Koi jazierka sú zamerané hlavne na chov koi kaprov, čím sa nevylučuje prítomnosť iných druhov rýb. Tie sú ale v absolútnej menšine, čo sa týka počtu a hmotnosti. Naopak aj pri malom počte koi musíme do budúcnosti predpokladať ich vyššiu hmotnosť a tomu zodpovedajúce nároky na filtračný systém a hĺbku počas zimovania.

Dátum pridania: 9.7.2018

Kúpacie jazierko

Keďže sa blíži jazierková sezóna a a viac zákazníkov sa nás pýta na tento populárny doplnok záhrady , rozhodli sme sa napísať k danej téme pár poznámok Kúpacie jazierko je charakteristické využívaním prírodných princípov čistenia vody a napodobením prírodného vzhľadu.

Dátum pridania: 9.7.2018

Príslušenstvo k pergolám

Pri montáži pergol nielen v Bratislave, ale aj v rámci celého Slovenska dodávame k pergolám rôzne príslušenstvo, ktoré umožuje každej terase jej jedinečnosť.

Dátum pridania: 15.6.2018

Čo mi môžu policajti

Dátum pridania: 12.6.2018

Barazza sporák do kuchyne

Barazza nie je len značka spotrebičov pre domácnosť, ale predovšetkým to je synonymum vysokého výkonu a pokročilého dizajnu. Takmer 50 rokov skúseností v tomto odvetví dodáva produktom Barazza originalitu a spotrebiče uspokoja potreby každého zákazníka.

Dátum pridania: 7.6.2018

Dynamická chôdza s Barefoot

Ako jediný z cicavcov na Zemi je človek schopný sa pochybovať plynule po dvoch nohách a konať pritom súčasne cieľavedomú činnosť. Príroda obdarovala človeka dokonalým telom. Viac ako 600 svalov a cez 200 kostí, 180 najrôznejších kĺbových spojení, to všetko tvorí jedinečnú zostavu, aby človeku umožnila všetko k tomu aby

Dátum pridania: 7.6.2018

Spôsoby ako odstrániť graffiti a vyčistiť posprejovanú stenu

Štúdie ukazujú, že pokiaľ sa grafitti odstráni v priebehu prvých 24 až 48 hodín, pravdepodobnosť, že dostanete posprejovanú stenu do pôvodného stavu, je takmer 100-percentná. K tomu, aby sa tak stalo, však potrebujete vhodný postup a účinný pracovný nástroj.

Dátum pridania: 5.6.2018

Fotografie pre Váš dizajn

Fotografujeme všetky Vaše životné udalosti a aj udalosti Vašich známych a blízkych. Nezáleží na veku, ani na udalosti, všetky spomienky budete mať uschované nie len vo Vašich srdciach, ale budete sa o ne môcť podeliť aj so svojou rodinou, blízkymi a známymi.

Dátum pridania: 5.6.2018

Kam na skútry

Bratislava je jedným z tých slovenských miest, kde nájdete zaujímavé turistické trasy ideálny pre cestovanie skútrom. Najznámejší je Bratislavský hrad, Hrad Devín, Slavín, Koliba, Botanická záhrada, Železná studnička či staré mesto Bratislavy. Prenájom skútrov je tou najlepšou voľbou pre spoznanie týchto turistických

Dátum pridania: 5.6.2018

Suchá mokrá, pedikúra alebo manikúra u Vás doma

Pedikúra PeZu patrí medzi prvé služby domov, ktoré sme si pracne pred rokmi vygooglili. Stali sme sa jej stálymi klientkami a pravidelne si organizujeme “mamičkovské” hromadné opilovanie piet. Kým si jedna z nás užíva pohodlie na gauči s kávou v ruke a nohou v rukách skúsenej pedikérky, ostatné baby dohliadajú na deti

Dátum pridania: 22.5.2018

Preventívne čistenie odpadových trubiek

Preventívne čistenie odpadov vám zabezpečí istotu že vás neprekvapí v najnevhodnejšiu chvíľu.Toto platí hlavne pre väčšie zariadenia ako sú: reštaurácie, nemocnice, firmy, školy, jedálne a pod.Treba podotknúť,že je to aj menej finančne náročné, ako keď je už problém s kanalizáciou.

Dátum pridania: 18.5.2018

PREKYSLENIE ORGANIZMU

Kyslosť alebo acidita alebo pH (kde p znamená záporný dekadický logaritmus a H je zjednodušený zápis [H], čo označuje koncentráciu H+ v roztoku; alternatívne, ale nesprávne vysvetlenie: „z lat. potentia hydrogenii alebo pondus hydrogenii„) alebo vodíkový exponent je číslo, ktorým sa vyjadruje v chémii, či vodný roztok

Dátum pridania: 18.5.2018

Kuba so slovenským sprievodcom len 799 €

Kuba slovenský sprievodca Gran Caribe Villa Tortuga***All inclusive 799 Eur, konečná cena

Dátum pridania: 6.5.2018

Tepovanie Bratislava

Vykonávame odborné tepovanie profesionálnou technikou značky Kärcher. Hĺbkové tepovanie odstraňuje zažranú špinu, nežiadúce pachy a roztoče, ktoré ohrozujú nie len alergikov. Tepovanie je časovo nenáročné a tak pracovník nemusí dlho narúšať Vaše súkromie. Čistená plocha je suchá do 3 až 9 hodín podľa teploty vzduchu.

Dátum pridania: 2.4.2018

Odborné tepovanie Bratislava

Tepovanie profesionálne a odborne. Sme tu pre Vás nie len tepujeme ale naozaj sa rozumieme a vyznáme do vlákien typu napoleon , aquaclean, teflon, semiš ..... tepujeme matrace, autá, stoličky, sedačky, koberce, gauč, sedačku nano čistíme plasty a interér auta.

Dátum pridania: 2.4.2018

Tepovanie sedačiek auta

Tepovanie interiéru auta a tepovanie sedačiek auta je obľúbená a najmä dôležitá služba. Tepovanie sedačiek auta pomáha udržiavať interiér vozidla neustále ako nový. Tým sa predlžuje životnosť interiéru a perfektný vzhľad interiéru svedčí o vašom nadšení k vášmu automobilovému miláčikovi.

Dátum pridania: 31.3.2018

AKO FUNGUJE ELEKTROREPELNT PRE ZVIERATÁ

O klasických repelentoch a antiparazitikách pre zvieratá ste už určite počuli. Počuli ste ale už o elektrorepelente pre zvieratá?

Dátum pridania: 15.3.2018

Deliace steny -priečky pre sklady TROAX

Rozmýšľali ste o tom, ako priehľadnosť drôtenej siete a ochrana proti pádu, ktorú zaisťuje, môžu zabrániť nehodám? A čo vybavenie skladu, vyrobené z drôtenej siete, ktoré umožňuje priechod svetla a činí tak priestor bezpečnejším? A ako je systém požiarnych sprinklerov schopný zasiahnuť oheň cez sieťové police?

Dátum pridania: 5.3.2018

JE MOŽNÉ SA ZBAVIŤ ĽAHKO A RÝCHLO NADMERNÉHO POTENIA?

Nadmerné potenie je vo väčšine prípadov iba nepríjemným sprievodným javom náročnej fyzickej aktivity, stresu alebo horúčavy. Hyperhidrózou trpí približne 10% svetovej populácie a v niektorých prípadoch sa bohužiaľ ukáže, že je to symptóm vážnejšieho ochorenia..

Dátum pridania: 27.2.2018

Alibre Design

Alibre Design je pne parametrický 3D modelár. Obsahuje všetky základné nástroje pre 3D modelovanie a tvorbu výkresov, kusovníkov.

Dátum pridania: 23.2.2018

ViaCAD

ViaCAD je 3D modelár s možnosťou generovania 2D. Je stvorený pre prácu v 3D priestore, obsahuje kolekciu nástrojov pre tvorbu 3D modelov aj zložitých tvarov.

Dátum pridania: 23.2.2018

Príchod jari

Dátum pridania: 15.2.2018

Potrebujete vymeniť nové eurookná na zrubovom dome? Dá sa to takto

Rustikálne drevené eurookná s okenicami, vchodové aj interiérové dvere od slovenskej spoločnosti Salaj dokonale sekundujú romantickému vzhľadu poľovníckej chaty v rakúskych Alpách. Investor si u nás objednal len výrobu a okná si na zrub montoval sám. Pozriete sa, ako sa to správne robí a aký bol výsledok.

Dátum pridania: 18.1.2018

ARPALIT NEO®

PRE ZDRAVIE A POHODU VAŠICH MILÁČIKOV

Dátum pridania: 15.1.2018

AVEJODIN

JEDNOTKA MEDZI DEZINFEKCIAMI

Dátum pridania: 15.1.2018

Športové poháre - trofeje pre golf, rybárov, bedminton..

Športové poháre - trofeje pre golf, rybárov, bedminton, požiarnikov..Každý chce byť viťaz - preto sa zapája do súťaží. Oslovujú nás hlavne starostovia obcí, ktorí pre občanov poriadajú rôzne športové akcie,či sú to kolky, futbal, bedminton. V lete * letia * hlavne športové poháre pre rybárov, a vodné športy. Golf je celoročný šport, preto ich máme

Dátum pridania: 15.12.2017

6 vecí, ktoré zaručene chcete vedieť o plastových oknách

Každý typ moderných okien, pokiaľ sú od kvalitného výrobcu, správne navrhnuté a vhodne použité v danom objekte, vám poskytne to, čo potrebujete. Bezpečie, výhľad a tepelný komfort v každom ročnom období. Pred tým, ako sa rozhodnete pre konkrétny typ a výrobcu, zídu sa vám odpovede na týchto šesť otázok.

Dátum pridania: 11.12.2017

Diplom za 1. miesto na výstave juhoamerických činčíl

Diplom za 1. miesto na výstave juhoamerických činčíl

Dátum pridania: 9.12.2017

Deň otvorených dverí 28.11. 2017 Stredná odborná škola Bratislava Exnárova

Zaregistruj sa a vyhraj jednu zo super cien, lietanie s dronom, tablet, sluchátka, flash..

Dátum pridania: 27.10.2017

Chcete, aby sa nové okná nebili s dizajnom vašej štýlovej drevenice?

Chcete, aby sa nové okná nebili s dizajnom vašej štýlovej drevenice? Ľahká pomoc! Okná, ktoré skrývajú najmodernejšie technológie, ale vyzerajú ako storočné, sa volajú "drásané okná". Rovnakým spôsobom sa robia aj dvere. Každý kus je originál, lebo odhaľuje jedinečnú štruktúru dreva.

Dátum pridania: 4.10.2017