Botel Fairway

Ubytovanie poskytujeme v 27 útulných dvojlôžkových izbách, vybavených pohodlnými lôžkami, sprchovacím kútom s WC, rádiom, telefónom a TV - SAT

Botel Fairway

Botel Fairway, ubytovanie na Dunaji, reštaurácia, kaviareň, Bratislava

Ubytovanie poskytujeme v 27 útulných dvojlôžkových izbách, vybavených pohodlnými lôžkami, sprchovacím kútom s WC, rádiom, telefónom a TV - SAT

Adresa: Nábr. arm. gen. L. Svobodu, 811 02 Bratislava, Slovensko
Telefón:2 5441 2090, 2 5441 2207
E-mail:recepcia@botelfairway.sk

Botel Fairway je zakotvený na rieke Dunaj v tichej lokalite v centre mesta. Má priame autobusové a električkové spojenie, je vzdialený cca 15 minút pešej chôdze krásnou promenádou od historického jadra mesta a s blízkym dialničným napojením na Viedeň, Budapešť a Prahu. Od najväčšieho kongresového a výstavníckého centra na Slovensku je vzdialený vzdušnou čiarou cca 800 metrov.


Reštauračné služby
Reštaurácia so 60 stoličkami s výbornou kuchyňou ponúka pestrý výber slovenských a medzinárodných jedál, široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov.
Ubytovacie a stravovacie služby poskytujeme celoročne, v letnom období ponúkame príjemné posedenie na slnečnej terase s kapacitou cca 70 miest.
Pre obchodné rokovania a stretnutia je k dispozícii samostatný salónik pre 15 osôb.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.