Botel Fairway

Ubytovanie poskytujeme v 27 útulných dvojlôžkových izbách, vybavených pohodlnými lôžkami, sprchovacím kútom s WC, rádiom, telefónom a TV - SAT

Botel Fairway

Botel Fairway, ubytovanie na Dunaji, reštaurácia, kaviareň, Bratislava

Ubytovanie poskytujeme v 27 útulných dvojlôžkových izbách, vybavených pohodlnými lôžkami, sprchovacím kútom s WC, rádiom, telefónom a TV - SAT

Adresa: Nábr. arm. gen. L. Svobodu, 811 02 Bratislava, Slovensko
Telefón:2 5441 2090, 2 5441 2207
E-mail:recepcia@botelfairway.sk

Botel Fairway je zakotvený na rieke Dunaj v tichej lokalite v centre mesta. Má priame autobusové a električkové spojenie, je vzdialený cca 15 minút pešej chôdze krásnou promenádou od historického jadra mesta a s blízkym dialničným napojením na Viedeň, Budapešť a Prahu. Od najväčšieho kongresového a výstavníckého centra na Slovensku je vzdialený vzdušnou čiarou cca 800 metrov.


Reštauračné služby
Reštaurácia so 60 stoličkami s výbornou kuchyňou ponúka pestrý výber slovenských a medzinárodných jedál, široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov.
Ubytovacie a stravovacie služby poskytujeme celoročne, v letnom období ponúkame príjemné posedenie na slnečnej terase s kapacitou cca 70 miest.
Pre obchodné rokovania a stretnutia je k dispozícii samostatný salónik pre 15 osôb.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.