Apollo Hotel ****

Apollo Hotel v Bratislave **** poskytuje tradične kvalitné služby vysokej úrovne už dlhé roky. Patrí k stáliciam na trhu 4* hotelov, pričom postupne prešiel kompletnou rekonštrukciou v klasickom štýle a neustále sa modernizuje.

Apollo Hotel ****

Apollo Hotel ****, ubytovanie, Lobby bar & Coffe shop Kongresy a spoločenské akcie Party servis & Catering Wellness centrum, Bratislava

Apollo Hotel v Bratislave **** poskytuje tradične kvalitné služby vysokej úrovne už dlhé roky. Patrí k stáliciam na trhu 4* hotelov, pričom postupne prešiel kompletnou rekonštrukciou v klasickom štýle a neustále sa modernizuje.

Adresa: Dulovo nám.1, 821 08 Bratislava
Telefón:02/5596 8922
E-mail:marketing@apollohotel.sk

Tradičná kvalita po novom
*Hotel Dukla je APOLLO HOTEL Bratislava od septembra 2007*

Apollo Hotel Bratislava **** poskytuje tradične kvalitné služby vysokej úrovne už dlhé roky. Patrí k stáliciam na trhu 4* hotelov, pričom postupne prešiel kompletnou rekonštrukciou v klasickom štýle a neustále sa modernizuje. Nachádza sa v zóne novovytvoreného biznis centra Bratislavy vzdialenej cca 10 minút od historického centra mesta a je dominantou zrekonštruovaného Dulového námestia. Hotel je dobre dostupný zo všetkých hlavných a diaľničných príjazdových smerov, priamo k hotelu Vás privedie najnovší most cez rieku Dunaj - Apollo.
Jeden z TOP 5 hotelov v Bratislave a jedna z 5 najlepších hotelových reštaurácií v Bratislave podľa nezávislého ekonomického týždenníka TREND - Trend TOP 2006, 2007, 2008, 2009 a jeden z TOP 3 hotelov a TOP 3 hotelových reštaurácií na Slovensku podľa ZHR SR ( 2004 - 2007 ).
NOVINKY A AKCIE
1. Grátis transfer do centra mesta

Využite možnosť grátis transferu a vychutnajte si večernú atmosféru historického centra Bratislavy. Privezieme Vás priamo na Hviezdoslavovo námestie k historickým hodinám, odkiaľ Vás v dohodnutom čase opäť vyzdvihneme. K dispozícii je Vám auto s označením Apollo Hotel Shuttle každý deň od 18:30 do 23:00 hod. viac...
2. Grátis parkovanie

Vážení obchodní partneri, vážení hostia,
s účinnosťou od 1.4.2009 ponúkame pre všetkých ubytovaných hostí a všetkých individuálnych návštevníkov reštaurácie parkovanie na parkovisku pred hotelom GRÁTIS. Týmto krokom chceme opäť zvýšiť hodnotu, ktorú získavajú hostia využívaním našich služieb.

Veríme, že táto skutočnosť prispeje k vyššej spokojnosti Vás a Vašich hostí pri využívaní služieb nášho hotela.
3. Pozývame Vás na nedeľný brunch opäť od 27.9.2009

Prežite u nás príjemnú nedeľu, kedy nebudete musieť skoro vstávať a prípravu obeda nechajte na našich kuchárov! Vezmite partnera alebo priateľov, príďte s deťmi alebo bez nich a pochutnajte si na špecialitách našej kuchyne! viac ...
4. Last Minute

Plánujete výlet do Bratislavy? Ponúkame Vám možnosť zvýhodneného Last Minute pobytu v našom hoteli.
5. Nové luxusné Wellness Centrum

Pre všetkých hostí, krorí hľadajú uvoľnenie po namáhavom dni, ako aj pre tých, ktorí uprednostňujú aktívny oddych, ponúkame služby nového wellness centra. Práve tu načerpáte potrebnú energiu a doprajete oddych nielen vášmu telu, ale aj vašej mysli. viac ...

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.