Úvod > Top ponuky > Úradné (súdne) preklady

Úradné (súdne) preklady

Dalšie ponuky v kategórií

Popis:

Úradné preklady (súdne preklady, súdnoznalecké preklady, overené preklady). Výpisy z obchodného registra, výpisy z registra trestov, rôzne notárske doložky, výpisy z katastra nehnuteľností, osvedčenia, diplomy, vysvedčenia a certifikáty.

http://www.agenturatop.sk/sluzby/uradne-preklady

Úradné preklady, alebo nazývané aj súdne preklady, súdnoznalecké preklady, overené preklady, prípadne preklady s okrúhlou pečiatkou prekladajú súdni prekladatelia, ktorí prekladaný dokument a samotný preklad previažu spolu trikolórou a na záver pridajú prekladateľskú doložku a okrúhlu pečiatku, ktorá znamená, že text pôvodného dokumentu a text prekladu je totožný.

Jazyky úradných prekladov

Najčastejšie sa robia úradne preklady z/do nemčiny, úradne preklady z/do angličtiny. Občas sa objavia požiadavky na úradný, či súdny preklad aj na iné cudzie jazyky, napríklad do francúzštiny, španielčiny a pod.

Aké typy úradných dokladov sa najčastejšie prekladajú?

Najčastejšie sa prekladajú výpisy z obchodného registra, výpisy z registra trestov, rôzne notárske doložky, výpisy z katastra nehnuteľností, osvedčenia, diplomy, vysvedčenia a certifikáty, obchodné zmluvy a dohody, papierová komunikácia s úradmi, ekonomické výkazy, sobášne listy, rodné listy, úmrtné listy.
http://www.agenturatop.sk

Názov:
Úradné (súdne) preklady
Cena:
už od 20 €
Kontakt:
037 650 36 52, 0903 406 457, i inzercia@agenturatop.sk
Kontaktná osoba:
Ing. Jana Vojčíková
E-mail:
preklady@agenturatop.sk
Viac o firme:
Agentúra TOP - preklady tlmočenie
Počet videní:
380
Dátum pridania:
4.7.2018

Odpovedať na ponuku

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára

Chcete ponúknuť služby?

Využite top ponuky.