Úvod > Top ponuky

Top ponuky firiem - Mesto Bratislava

Prvé jarné kvety

Jar sa nezadržateľne blíži a s ňou a krásne jarné kytičky, ktoré isto potešia a vyčaria úsmev na tvári.

Dátum pridania: 18.3.2019

Digitálna tlač Bratislava CHRISTIAN studio Lamač

Letáky, plagáty, vizitky, pozvánky. Navrhneme, vytlačíme. Dovezieme v rámci BA. Profesionálna tlač. Individuálny prístup. Riešenia na mieru.

Dátum pridania: 7.3.2019

Ideálna podlaha pre alergikov

Realizujeme liate podlahy, ktoré sú bezprašné, nenasiakavé a ľahké na údržbu. Realizácia je možná v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch.

Dátum pridania: 5.3.2019

Elektrické keramické sporáky Bratislava Gorkého ul.aj E-shop www.VERIX.sk

Zvažujete s kúpou elektrického keramického sporáka? Falcon Classic 90 keramický, v rôznych farbách. Navštívte nás showroom v Bratislave na Gorkého ul. Pokiaľ ste mimo Bratislavy, a máte záujem privítame vás podľa dohovoru aj cez víkend.

Dátum pridania: 1.3.2019

Priemyselné podlahy vhodné do skladu a výrobnej haly

Realizujeme priemyselné podlahy, ktoré sú bezprašné, nenasiakavé a ľahké na údržbu. Realizácia je možná v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch. Priemyselné podlahy sú bezprašné, nenasiakavé, hygienicky a zdravotne nezávadné.

Dátum pridania: 26.12.2018

Topánky Vivobarefoot ABABA L CANVAS ZEBRA

Ďalšou novinkou tohto roka sú topánky Ababa z kolekcie Soul of Africa. Charakteristickým znakom je originálne riešená podrážka, ku ktorej je priamo prišitý vrchný materiál, čo dodáva topánkam perfektný tvar a pružnosť.

Dátum pridania: 18.12.2018

Vodiča/vodičku detského vláčika Obchodné centrum Avion Shopping Bratislava

HĽADÁME : Vodiča/vodičku detského vláčika Odmena od 4 Eur/hod. Miesto : Obchodné centrum Avion Shopping Bratislava

Dátum pridania: 17.12.2018

Bezplatná skartácia Malacky

Skartácia a likvidácia dokumentov, archívov, tlačív prebieha v súlade s normou 4/DIN 32757-1. Zavolajte Objednávky výlučne telefonicky +421 902 265 449

Dátum pridania: 30.11.2018

Stavba jazierka

Uvažujete nad stavbou jazierka? Potrebujete poradiť, pomôcť s výstavbou ? Neváhajte nás kontaktovať. Máme dlhoročné skúsenosti a veľa spokojných zákazníkov.

Dátum pridania: 27.11.2018

Množstvo zľiav pre vás.

Čistenie kanalizácie,odpadov a odtokov z drezov,vaní,spŕch,umývadiel,toaliet,podľahových guličiek,strešných zvodov a pod.

Dátum pridania: 24.1.2019

Epoxidová podlaha do garáže

Epoxidové podlahy sú bezprašné, nenasiakavé a ľahké na údržbu. Realizácia je možná v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch. Dlhá životnosť, maximálna spokojnosť.

Dátum pridania: 16.10.2018

So zľavovým portálom DOBREZLAVY do Paríža letecky aj na jar

Skorá jar v Paríži letecky z Bratislavy so slovenským sprievodcom - spoznáte históriu aj súčasnosť mesta - útulné tipické parížske hotely v širšom centre Paríža, iba niekoľko zastávok metrom na námestie Republiky - jarný odlet - sprievodca je prítomný na

Dátum pridania: 6.10.2018

Epoxidové podlahy do skladu, výrobnej haly

Epoxidové podlahy realizujeme v skladoch, výrobných halách a v objektoch, kde sú potrebné bezprašné a nenasiakavé podlahy. Realizácia je možná v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch. Dlhá životnosť, maximálna spokojnosť.

Dátum pridania: 5.9.2018

Tvorba e-shopu Piešťany / internetový obchod na mieru/

Tvoríme eshopy na vlastnom CMS UNIOBCHOD. Eshop na mieru alebo Matrix. 450 realizácií. Zavolajte pre DEMO VERZIU na skúšku 0905 303 898

Dátum pridania: 1.9.2018

Záclony , Závesy, garniže , bytový textil .

Totálny vypredaj tovaru na predajniach Bytový textil Textbyt Bratislava : OD Slimák , Saratovská 6D Záclony , Závesy , Garniže , Obliečky, Obrusy , Sedáky , Plachty , darčekový tovar a iné. Ceny od -35-75 % Nový tovar - 10 % , neplati na objednavky

Dátum pridania: 30.7.2018

SCPPPaP KORY, diagnostika školskej zrelosti a spôsobilosti dieťaťa

Ponúkame pre materské školy diagnostiku školskej zrelosti a spôsobilosti dieťaťa na vstup do ZŠ. Preventívny program proti násiliu - "SRDCE NA DLANI" Viac na www.kory.sk

Dátum pridania: 19.6.2018

Belly Fyto Detox

Vláknina zohráva dôležité miesto v zdravom stravovaní. Predstavuje dôležitú súčasť stravy. Ak jeme dostatok ovocia, zeleniny, strukovín, orechov, vlákninu nemusíme dopĺňať inak.

Dátum pridania: 12.6.2018

Ideálna podlaha pre alergikov

Realizujeme liate podlahy, ktoré sú bezprašné, nenasiakvé a ľahké na údržbu. Liate podlahy realizujeme v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch. Dlhá životnosť, maximálna spokojnosť.

Dátum pridania: 12.6.2018

KRTKOVANIE-jedna z najlacnejších firiem v Bratislave pre viac dôvodov!

krtkovanie Bratislava-ČISTENIE ODPADOV A ODTOKOV KANALIZACIE

Dátum pridania: 24.1.2019

KRTKOVANIE-jedna z najlacnejších firiem v Bratislave pre viac dôvodov!

Krtkovanie - čistenie kanalizácie stupačiek,čistenie odpadov a odtokov z drezu,umývadla,vane,sprchy a pod. Bratislava Volajte : 0914 200444

Dátum pridania: 27.1.2019

Ak chcete zadávať firemné ponuky do sekcie Top ponuky firiem na mestskom a zároveň regionálnom portáli, registrujte svoju firmu v Katalógu firiem