Úvod > Top ponuky

Top ponuky firiem - Mesto Bratislava

Kombinovaný sporák s parnou rúrou, Verix-AGA,Gorkého Bratislava

Spoločnosť Falcon neustále rozširuje svoju ponuku sporákov a uvádza na trh sporák NEXUS Steam. Inovatívny sporák s multifunkčnou a parnou rúrou s dvoma funkciami (naparovanie a grilovanie) s predprogramovanými funkciami na prípravu rôznych jedál.

Dátum pridania: 16.4.2019

Liata podlaha do garáže

Realizujeme liate podlahy, ktoré sú bezprašné, nenasiakavé a ľahké na údržbu. Realizácia je možná v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch. Dlhá životnosť, maximálna spokojnosť.

Dátum pridania: 11.4.2019

Internetové rádio SOUNDMASTER IR3200,DAB+, BT a FM strieborné

Internetové rádio so sieťovým prehrávačom a Bluetooth Soundmaster IR3200 ponúka viac ako 14 000 rozhlasových staníc z celého sveta. Má 2 reproduktory, digitálny tuner, vlnový rozsah FM, budík, hodiny, USB. Nabíjacie rádio dodávame v striebornej farbe.

Dátum pridania: 7.4.2019

Cvičenia neurologických pacientov aj po paréze tvárového nervu

Mám 26 ročné skúsenosti. Pomáham vo fyzioterapii po rôznych diagnózach. Aj u vás doma.

Dátum pridania: 26.3.2019

Najlepšia bezplatná skartácia dokumentov BRATISLAVA a celé SLOVENSKO+Čechy

Už neplaťte,keď vôbec nemusíte. Skartovanie dokumentov Zdarma od 300 kg. Trieda bezpečnosti 4/DIN 32757-1. Objednávky výlučne telefonicky na čísle +421 902 265 449 /kvôli logistike/. Doklad ihneď. Legislatíva-Zmluva o nakladaní s komunálnymi odpadmi.

Dátum pridania: 23.3.2019

Prvé jarné kvety

Jar sa nezadržateľne blíži a s ňou a krásne jarné kytičky, ktoré isto potešia a vyčaria úsmev na tvári.

Dátum pridania: 18.3.2019

Ideálna podlaha pre alergikov

Realizujeme liate podlahy, ktoré sú bezprašné, nenasiakavé a ľahké na údržbu. Realizácia je možná v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch.

Dátum pridania: 5.3.2019

Elektrické keramické sporáky Bratislava Gorkého ul.aj E-shop www.VERIX.sk

Uvažujete nad kúpou elektrického keramického sporáka? Falcon Classic 90 keramický, v rôznych farbách. Navštívte náš showroom v Bratislave na Gorkého ul. Pokiaľ ste mimo Bratislavy, a máte záujem radi vás privítame podľa dohovoru aj cez víkend.

Dátum pridania: 1.3.2019

Priemyselné podlahy vhodné do skladu a výrobnej haly

Realizujeme priemyselné podlahy, ktoré sú bezprašné, nenasiakavé a ľahké na údržbu. Realizácia je možná v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch. Priemyselné podlahy sú bezprašné, nenasiakavé, hygienicky a zdravotne nezávadné.

Dátum pridania: 26.12.2018

Topánky Vivobarefoot ABABA L CANVAS ZEBRA

Ďalšou novinkou tohto roka sú topánky Ababa z kolekcie Soul of Africa. Charakteristickým znakom je originálne riešená podrážka, ku ktorej je priamo prišitý vrchný materiál, čo dodáva topánkam perfektný tvar a pružnosť.

Dátum pridania: 18.12.2018

Vodiča/vodičku detského vláčika Obchodné centrum Avion Shopping Bratislava

HĽADÁME : Vodiča/vodičku detského vláčika Odmena od 4 Eur/hod. Miesto : Obchodné centrum Avion Shopping Bratislava

Dátum pridania: 17.12.2018

Bezplatná skartácia Malacky

Skartácia a likvidácia dokumentov, archívov, tlačív prebieha v súlade s normou 4/DIN 32757-1. Zavolajte Objednávky výlučne telefonicky +421 902 265 449

Dátum pridania: 30.11.2018

Množstvo zľiav pre vás.

Čistenie kanalizácie,odpadov a odtokov z drezov,vaní,spŕch,umývadiel,toaliet,podľahových guličiek,strešných zvodov a pod.

Dátum pridania: 24.1.2019

Epoxidová podlaha do garáže

Epoxidové podlahy sú bezprašné, nenasiakavé a ľahké na údržbu. Realizácia je možná v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch. Dlhá životnosť, maximálna spokojnosť.

Dátum pridania: 16.10.2018

So zľavovým portálom DOBREZLAVY do Paríža letecky aj na jar

Skorá jar v Paríži letecky z Bratislavy so slovenským sprievodcom - spoznáte históriu aj súčasnosť mesta - útulné tipické parížske hotely v širšom centre Paríža, iba niekoľko zastávok metrom na námestie Republiky - jarný odlet - sprievodca je prítomný na

Dátum pridania: 6.10.2018

Epoxidové podlahy do skladu, výrobnej haly

Epoxidové podlahy realizujeme v skladoch, výrobných halách a v objektoch, kde sú potrebné bezprašné a nenasiakavé podlahy. Realizácia je možná v novostavbách na nový betón a v rekonštruovaných objektoch. Dlhá životnosť, maximálna spokojnosť.

Dátum pridania: 5.9.2018

Tvorba e-shopu Piešťany / internetový obchod na mieru/

Tvoríme eshopy na vlastnom CMS UNIOBCHOD. Eshop na mieru alebo Matrix. 450 realizácií. Zavolajte pre DEMO VERZIU na skúšku 0905 303 898

Dátum pridania: 1.9.2018

Záclony , Závesy, garniže , bytový textil .

Totálny vypredaj tovaru na predajniach Bytový textil Textbyt Bratislava : OD Slimák , Saratovská 6D Záclony , Závesy , Garniže , Obliečky, Obrusy , Sedáky , Plachty , darčekový tovar a iné. Ceny od -35-75 % Nový tovar - 10 % , neplati na objednavky

Dátum pridania: 30.7.2018

SCPPPaP KORY, diagnostika školskej zrelosti a spôsobilosti dieťaťa

Ponúkame pre materské školy diagnostiku školskej zrelosti a spôsobilosti dieťaťa na vstup do ZŠ. Preventívny program proti násiliu - "SRDCE NA DLANI" Viac na www.kory.sk

Dátum pridania: 19.6.2018

Belly Fyto Detox

Vláknina zohráva dôležité miesto v zdravom stravovaní. Predstavuje dôležitú súčasť stravy. Ak jeme dostatok ovocia, zeleniny, strukovín, orechov, vlákninu nemusíme dopĺňať inak.

Dátum pridania: 12.6.2018

Ak chcete zadávať firemné ponuky do sekcie Top ponuky firiem na mestskom a zároveň regionálnom portáli, registrujte svoju firmu v Katalógu firiem