AA-AUTOBAZÁR - odťahová služba, prenájom vozidiel

Zabezpečujeme všetky činnosti spojene s kúpou a predajom vozidla ako sú vypracovanie leasingovej či úverovej zmluvy, prepis, odhlásenie, prihlásenie vozidla na DI PZ ,vybavenie STK,EK.

AA-AUTOBAZÁR - odťahová služba, prenájom vozidiel

AA-AUTOBAZÁR - autoservis, leasing, odťahová služba, Bratislava

Zabezpečujeme všetky činnosti spojene s kúpou a predajom vozidla ako sú vypracovanie leasingovej či úverovej zmluvy, prepis, odhlásenie, prihlásenie vozidla na DI PZ ,vybavenie STK,EK.

Adresa: Pri starom mýte 2, 831 04 Bratislava
Telefón:02/44 63 83 43, 0905 940 016
E-mail:aaautobazar@vnet.sk

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom motorových vozidiel, poradenských služieb a výbere vhodného vozidla pre Vás, vašu rodinu či podnikateľskú činnosť.

Zabezpečujeme všetky činnosti spojene s kúpou a predajom vozidla ako sú vypracovanie leasingovej či úverovej zmluvy, prepis, odhlásenie, prihlásenie vozidla na DI PZ ,vybavenie STK,EK, preverenie vozidiel certifikovanou spoločnosťou CARDETECT ,IRIS, THG, Kontrola originality. Taktiež Vám zabezpečíme výhodné zákonné poistenie prípadne havárijnné poistenie vozidla.
Naša spoločnosť ponúka ďalej služby v oblasti, poradenstva a taktiež sprostredkovania predaja / komisionálny predaj / ,nákupu a výmeny ojazdených motorových vozidiel, výkupu havarovaných vozidiel. Možnosť využitia odťahovej služby či nákladnej dopravy ktoré sú taktiež našou silnou stránkou ponúkaných služieb.

Ak si vyberiete z našej ponuky ktorékoľvek vozidlo a nemáte vyriešený predaj Vášho starého vozidla ponúkame Vám možnosť protiúčtu a cenu starého vozidla ihneď odrátame z ceny Vami vybraného vozidla.

Spoločnosť AA-AUTOBAZÁR spol. s.r.o. Vám garantuje a zároveň dáva plnú záruku na pôvod vozidla a taktiež jednoročnú záruku na skryté závady.

Neváhajte a navštívte nás !!!

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.