Úvod > Firmy > Kvety a kytice - viazané s láskou - zo srdca darované

O nás

Náš e-shop Kvety a kytice patrí medzi najväčších dodávateľov kvetov na celom Slovensku. Na Slovenskom trhu pôsobíme viac ako 8 rokov. Na  prvom mieste je spokojnosť našich zákazníkov .Teší nás, že aj vďaka nám dokážete vašim blízkym  spríjemniť deň.

Z pohodlia domova si objednajte  kyticu a my vám zabezpečíme jej expresné a starostlivé doručenie. Čerstvosť kvetov a kytíc je to , za čo vám ručíme a hlavne za zodpovedný prístup nášho kolektívu.                                                                                                                                                                                                                                               

Všetky vaše otázky zodpovieme  prostredníctvom emailu info@kvetyakytice.sk, alebo na telefónnom čísle 0917 55 77 00.  Sme tu, aby sme  vám  poradili a pomohli, aby ste boli maximálne spokojní. Sme  vám k dispozícii v pracovné dni, a to od 8:00 do 16:00.

Nájdete nás aj na Facebooku, kde vás informujeme o aktuálnych zľavách a novinkách v našom e-shope, zároveň tam  neustále pridávame fotky odoslaných kytíc . Pridajte sa k našim fanúšikom a už vám nič neunikne!

Aj vďaka vám  sme tým ,kým sme dnes . A my vám za to ďakujeme. Náš príbeh sa začal už dve desaťročia dozadu a my sa chceme s vami oň podeliť.

 

Nakrajsi_dar.jpg

Takto sa to všetko začalo

 

Naša spoločnosť sa  práce s kvetmi venuje už viac ako 20 rokov. Mnohé roky sme existovali len ako veľkosklad kvetov, ktorý  poznáte  aj pod názvom FLOS. Našim snom bolo byť v kontakte so zákazníkom čo najbližšie a preto sme sa rozhodli otvoriť  si vlastné kvetinárstva. Dôležité ale bolo, ešte predtým, získať čo najviac skúseností a naučiť sa o kvetoch a ich potrebách čo najviac.

Kvety nakupujeme  od najlepších pestovateľov, alebo na  kvetinovej burze v Holandsku. Sme jednou z mála firiem na Slovensku ktorá dováža všetky kvety do našich veľkoskladov vlastnými prostriedkami niekoľkokrát týždenne. Našim zákazníkom garantujeme vždy len tie najčerstvejšie kvety najvyššej kvality.

 

Do roka dovezieme 4 milióny kvetov, ktoré vyberáme s láskou. Mesačne naše autá najazdia  takmer 100 tisíc kilometrov. Medzi našich  spokojných zákazníkov patria kvetinári ale aj svadobné štúdiá, a tiež aj  konečný spotrebitelia, ktorí sa ku nám opakovane vracajú a využívajú naše služby.  

Každý majiteľ kvetinárstva môže v  súčasnosti na Slovensku  v piatich našich  veľkoobchodných skladoch nájsť vždy čerstvé rezané kvety prvotriednej kvality a aj všetko ostatné pre svoj obchod.

Skúsenosti v podobe 20 ročnej histórie a  učenia sa od tých najlepších floristov a pestovateľov kvetín skoro z celého sveta a snaha priblížiť kvety a kytice ku konečnému zákazníkovi nás priviedli k rozhodnutiu otvoriť si vlastné kvetinárstva.

 

Keď sa túžba zmenila na realitu

 

Dnes v desiatich slovenských mestách nájdete naše predajne FLOS. My vám pomôžeme  vyjadriť vaše city, myšlienky či vyznania do formy kvetov. Kytica je nadčasový a najkrajší darček vôbec. Práve kvetmi sa dá povedať viac ako slovami a my vám s tým veľmi  radi pomôžeme.

Naše floristky sa zúčastňujú na rôznych  školeniach a spolupracujú s európskymi floristami. Môžete sa tak spoľahnúť že vaše kvetinové priania budú dokonalé. Súčasťou našej rodiny je aj každé naše kvetinárstvo, ktoré  je každé v niečom výnimočné. 

 

A okrem toho ešte..


Pred ôsmimi rokmi sme spustili po prvý raz  náš e-shop Kvetyakytice.sk, a urobili  sme dobre. Vďaka tomu nás zastihnete vždy bez ohľadu na to kde na Slovensku ste práve vy.

Každý deň odovzdáme do rúk niekoľko kytíc, ktoré naaranžujú naše flóristky v našich kvetinárstvach. Vy si na našom eschope  vyberiete kyticu, nezabudnite na  venovanie a my sa postaráme o všetko ostatné. Kvety a kytice, to sú vlastne naše kvetinárstva, v ktorých pracujú naše floristky a starajú sa o vaše voňavé darčeky.

Dnes sme právom hrdí na naše floristické štúdiá, ktoré vnášajú originalitu, eleganciu a krásu do kvetinového dizajnu na Slovensku .

 

 

Dátum zverejnenia: 15.12.2017