bratislava.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

chaty a chalupy - Mesto Bratislava

Reality 1-11 z 11

REALITY Bratislava a okolie

predáme administratívny objekt / BA I. / Leškova

Dátum pridania: 22.5.2014

Ponúkame na predaj administratívny objekt, ktorý sa nachádza v pokojnom, zelenom prostredí, v bezprostrednej blízkosti centra (viď plán mesta). Objekt sa nachádza 7 minút peši medzi hlavnou železničnou stanicou a historickým centrom mesta. Celý objekt disponuje viac ako 798 m2 kancelárskej úžitkovej plochy, ktorá sa delí na štyri jednotky (poschodia) po cca 157 m2 a ateliér s 168 m2 úžitkovej plochy. ZP je 222m2, UP je 858m2, pozemok má výmeru 325m2. Súčasťou každej kancelárskej jednotky je kuchyňa a toalety. Možnosť dovybavenia: strešná terasa, výťah. Parkovacie miesta pre osobné vozidlá – na ulici - podla pridelenia mesta Bratislava Plošné usporiadanie: Ateliér/suterén 168,0 m2 prízemie 157,5 m2 1. poschodie 157,5 m2 2. poschodie 157,5 m2 3. poschodie 157,5 m2 Spoločné priestory 60,0 m2 Celková plocha 858,0m2 Štandardné vybavenie: - klimatizácia vo všetkých kancelárskych jednotkách - elektronické zabezpečenie budovy - poplašné zariadenie - 10 ISDN telefónnych liniek na každú jednotku - internetová prípojka objektu - SHD - ST optický kábel - štrukturovaná kabeláž - v spoločných priestoroch podlahy z umelého kameňa - v sociálnych zariadeniach obklad a dlažba - koberce v kancelárskyh priestoroch - plynová kotolňa v suteréne - svietidlá TRILUX - dielčie meranie spotreby el. energie (elektromer) - kuchyne so zabudovanými elektrospotrebičmi *** Generálne rekonštruované 2010 *** Dohoda možná !!! UVEDENA CENA JE KONECNA vratane provizie a vsetkych poplatkov ! Zaroven pre kazdeho klienta ZADARMO vypracujeme: - Kupne zmluvy - Navrh na vklad do katastra nehnutelnosti - uhradime poplatky za overenie podpisov na Kupnych zmluvach - uhradime kolky vo vyske 66,- EUR na Navrh na vklad do katastra nehnutelnosti

predáme administratívny objekt / BA I. / Leškova

PREDAM CHATU VÝHODNE osade Šípkové-Drieňova

Dátum pridania: 1.5.2017

PREDÁM MUROVANÚ CHATU V DOBROM STAVE V KRÁSNOM PROSTREDÍ BIELYCH KARPÁT, NEHNUTEĽNOSŤ SA NACHÁDZA V OPLOTENOM AREÁLI. CHATA JE 3 PODLAŽNÁ VHODNÁ NA REKREÁCIU ALE PO ÚPRAVE AJ NA BÝVANIE.NA POZEMKU 800 m2 SÚ INŽINIERSKE SIETE? ELEKTRINA V CHATE, VODA NA POZEMKU. NA POZEMKU SA NACHÁDZAJÚ OVOCNÉ STROMY.PRÍSTUPOVÁ CESTA JE ASFALTOVÁ. CHATA JE V OSOBNOM VLASTNÍCTVE, POZEMOK JE V UŽÍVANÍ. OD TOHTO ROKU SA ZAČÍNAJÚ VYKONÁVAŤ PREPISY POZEMKU DO OSOBNÉHO VLASTNÍCTVA. Cena nehnuteľnosti je 12 000 eur

PREDAM CHATU VÝHODNE osade Šípkové-Drieňova

Na predaj záhrada s chatkou a garážou, 454m2 pozemok, Ba II

Dátum pridania: 13.6.2014

Ponúkame na predaj záhradný pozemok s chatkou a garazou na tichom mieste v Bratislave-Podunajských Biskupicich mimo hlavnej cesty. Pozemok je obostavany vysokym plotom, ktory je po jednej strane lemovany vysokymi tujami, co zarucuje absolutne sukromie. Na pozemku stoji krasna ceresna, ktora kazdorocne potesi svojou stedrou nadielkou. Stavba možná, avsak zatial záhrada nie je klasifikovaná ako stavebny pozemok. Na zaklade rozhodnutia miestneho uradu je mozne chatku zvacsit ako do vysky, tak aj do sirky. Pozemok ma rozhlohu 380 m2 a ma svoju vlastnu pristupovu cestu, ktorej 1/5 je v osobnom vlastnictve. Rozloha pristupovej cesty je 68 m2. Na pozemku je natiahnuta voda aj elektrina, nachadza sa tu garaz, v ktorej je mozne parkovat dve auta. Zahradna chatka je tehlová, podpivničena a ma samostatny vchod. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj záhrada s chatkou a garážou, 454m2 pozemok, Ba II

Na predaj chata s pozemkom 400m2, Kuchyňa , časť Podhoranka

Dátum pridania: 11.6.2014

Ponúkame na predaj chatu o výmere 80 m2, ktorá je postavená pod lesom na pozemku o výmere 400 m2 v chatovej časti obce Kuchyňa. Dvojpodlažná chata je murovaná, zateplená, podpivničená, s krásnou záhradou. V chate je elektrina, voda-vlastná studňa ,žumpa /3,5m3/. V pivničných priestoroch sa nachádza barové sedenie s posedenim pri krbe. Pozemok je krásne upravený, travnik s automatickým zavlažovaním, murované sedenie s grilom, jazierko s rybičkami, ovocné stromy a kry, státie pre dve autá. Prístupová cesta je z dvoch strán. V blízkosti chaty / cca 200 m/ sa nachádza priehrada pre relax pri vode,alebo rybárčenie. Poloha chaty ponúka možnosť cykloturistiky, hubárčenia, turistiky, v zime lyžovania v známom lyžiarskom stredisku Pezinská Baba./ 7 min autom/. Obec Kuchyňa sa nachádza od chaty cca 10 min chodze, kde su potraviny, pošta, lekár, lekáreň, reštaurácie. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj chata s pozemkom 400m2, Kuchyňa , časť Podhoranka

Na predaj murovaná chata, 600mn2 pozemok, Pezinok, časť Grinava

Dátum pridania: 3.6.2014

Ponúkame na predaj murovanu chatu pod Pezinskou babou v krasnom lesnom prostredí postavenu v 80-tých rokoch s hotovým projektom na rekonštrukciu na celoročne obyvanu rekreačnu chatu, kde sa plánuje aj s podkrovym. Zastavaná plocha plocha chaty je 86 m2 a jej úžitková plocha je 100 m2. K chate je v užívaní pozemok s výmerou 600 m2. V chate je elektrika, vodovod, WC, malá žumpa. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj murovaná chata, 600mn2 pozemok, Pezinok, časť Grinava

Na predaj 3izb. chata. 3400 m2 pozemok, Marianka

Dátum pridania: 2.6.2014

Ponúkame na predaj 3-izbovú chatu s rozľahlým udržiavaným pozemkom a prekrásnym výhľadom v bezprostrednej blízkosti hl.mesta. Pozemok s chatou je oplotený a nachádza sa v nádhernom prostredí chatovej oblasti medzi Mariankou a Stupavou (k.ú Stupava lokalizácia bližšie k Marianke). Na časti pozemku je rodiaci vinohrad a ovoc. stromy. Priamo pri chate je bazén. Chata je dvojpodlažná s povalou a terasou. Má krb, pivnicu, menší garážový prístrešok. IS - Elektrina, Vodovod. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 3izb. chata. 3400 m2 pozemok, Marianka

budova v pôvodnom stave za super cenuGajary,okr.Malacky

Dátum pridania: 23.5.2014

Predáme dvoj-podlažný výrobno-skladový objekt v Gajaroch, okr. Malacky. Zastavaná plocha 950 m2, úžitková plocha spolu 1790 m2, výmera pozemku je 1575m2. Nehnuteľnosť sa nachádza v priemyselnom areáli bývalej Textilanky obce Gajary. Vzdialenosť na dialnicu je cca 15min. Budova je dobre pristupna po spevnenej komunikácii, vhodná i pre nákladnú dopravu. V blizkosti sa nachádza MHD. Na I.NP sa nachádzajú výrobné a skladové priestory, vstupný vestibul, vrátnica, telefónna ústredňa,schodište, WC, šatne. Na II.NP sa nachádza schodište, dlhá chodba, WC, konferenčná miestnosť, sklad, 15 kancelárií a terasa. Budova je napojená na inžinierske siete v areáli. Zrealizovaná plynová prípojka. UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky vo výške 66,- EUR na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností

budova v pôvodnom stave za super cenuGajary,okr.Malacky

Na predaj chata 105m2 + pozemok, Senec- Slnecne jazera

Dátum pridania: 23.5.2014

Ponúkame na predaj chatu v Senci pri jazerách Juh. Celková úžitková plocha ja 105 m2. Atypická chata má priestranný obytný suterén z 3 miestností + vodáreň, čo je v horúcich dňoch veľkým prínosom, halu s kuchyňou, obývačku, dve spálne, 2 x WC s umývadlom, 1 x kúpeľňu, vnútorný krb. Chata má terasu 38 m2 otočenú do tichej zelene a balkón. Prístup k vode s upravenou plážou je cca 30 m. Chata je napojená na verejnú kanalizáciu, elektrinu, vodu má zo studne. Elektrické rozvody sú dimenzované na elekt. kúrenie a má ďalší komín na lokálne kúrenie. Chata má i odkladací priestor na čln, gril, drevo a pod. Parkovanie je pri chate pre 3 os. autá. Pozemok 162 m2 je vo vlastníctve majiteľa chaty. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj chata 105m2 + pozemok, Senec- Slnecne jazera

celoročne obývateľná chata v krásnom prostredí, Limbach

Dátum pridania: 22.5.2014

Predáme celoročne obývateľnú zateplenú drevenú chatu v nádhernom prostredí Malých Karpát, 25 km od Bratislavy. Chata je dostupná z asfaltovej cesty (celoročne udržiavaná) s vlastným betónovým parkoviskom pre dve vozidlá. Vedľa chaty (4m) tečie nádherný čistý potôčik. Chata má vlastnú studňu, žumpu, teplú a studenú vodu v chate s elektickým bojlerom a vodárňou, prípojku elektriky 220/380W. Má dve spálne, obývaciu izbu s jedálňou, kuchyňu, chodbu a WC so sprchou, veľkú terasu. Pred chatou je v užívaní lúka - viď. foto. Charakteristiky Celková úžitková plocha 83,00 m2 Plocha obytnej časti 50,00 m2 Plocha nebytových priestorov 23,00 m2 Počet spální 2 Počet nadzemných podlaží 1 Počet podzemných podlaží 1 Stav kompletná rekonštrukcia Vybavenie zariadený so spotrebičmi Prevažujúca konštrukcia objektu drevostavba Kvalitatívny štandard Vidiecky dom Výmera pozemku celkom 83,00 m2 Príjazd asfaltová cesta UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky vo výške 66,- EUR na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností

celoročne obývateľná chata v krásnom prostredí, Limbach

útulná chatka s udržiavaným pozemkom,Vrakuňa,Majerská

Dátum pridania: 22.5.2014

Popis nehnuteľnosti - velkost pozemku 398m2 - zastavana plocha cca 26m2, uzitkova plocha 38m2 chata sa nachadza v zahradkarskej oblasti k pozemku vedie spevnena cesta, na pozemku je elektrina a vlastna studna, v okoli sa nachadzaju rodinne domy Druh / Typ Záhradná chata / Predaj Charakteristiky Celková úžitková plocha 38,00 m2 Plocha obytnej časti 36,00 m2 Plocha nebytových priestorov 2,00 m2 Počet spální 2 Počet nadzemných podlaží 1 Počet podzemných podlaží 1 Celkový počet objektov 1 Stav kompletná rekonštrukcia Vybavenie štandard Forma vlastníctva osobné Prevažujúca konštrukcia objektu zmiešaná konštrukcia Kvalitatívny štandard montovaný dom Rok poslednej rekonštrukcie 2011 Typ pozemku prevažne rovinatý Výmera pozemku celkom 398,00 m2 Príjazd spevnená cesta Spôsob vykurovania lokálne vykurovanie Zdroj tepla el. priamovykurovacie telesá UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky vo výške 66,- EUR na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností

útulná chatka s udržiavaným pozemkom,Vrakuňa,Majerská

predame 3poschodovy objekt / BA II. / Zavodna

Dátum pridania: 22.5.2014

Predame výhodne v Bratislave 3-podl.budovu v mestskej casti Podunajske Biskupice. Budovu je mozne prevadzkovat ako penzion s kapacitou 13 izieb alebo ako ubytovnu, pripadne pre firmu,na kancelarie,alebo garzonky alebo 2-3 izbove najomne byty po moznych jednoduchych upravach a pod.. Dispozicne riesenie budovy: recepcia, kotolna,kuchynka,14 kupelni s wc a sprch.kutom, pristresok, sklady, zimna zahrada-vestibul,UP-240m2,pozemok 438m2,ZP 135m2, parkovisko, elektrika, plyn, septik 30m3, plynove kurenie-kotol, zasobnik 300l, internet. Vyhodna kupa - makler odporuca !!! UVEDENA CENA JE KONECNA vratane provizie realitnej kancelarie a vsetkych poplatkov ! Zaroven pre kazdeho klienta ZADARMO vypracujeme: - Kupne zmluvy - Navrh na vklad do katastra nehnutelnosti - uhradime poplatky za overenie podpisov na Kupnych zmluvach - uhradime kolky vo vyske 66,- EUR na Navrh na vklad do katastra nehnutelnosti

predame 3poschodovy objekt / BA II. / Zavodna
Reality 1-11 z 11

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

chaty a chalupy

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Bratislave? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Webyshopping

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Bratislava, mapa Bratislava-staré mesto, Bernolákovo, Dunajská Lúžna, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Marianka, Most pri Bratislave, Rovinka,svätý Jur, Senec, Zálesie
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang