bratislava.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

3-izbové byty - Mesto Bratislava

Reality 1-20 z 32

REALITY Bratislava a okolie

Na predaj 3izb. mezonet, 95m2, Ba I, ul. 29. augusta

Dátum pridania: 28.5.2014

Ponúkame na predaj novostavbu 3 izbového mezonetového bytu na ul.29 augusta, Bratislava I Staré Mesto. Byt je na 5 a 6 poschodi. Celkova rozloha 95 m2 z toho je 5 m2 logia.Na spodnom podlazi sa nachadza kuchyna, obyvacka, kupelna, satnik a izba.Na hornom podlazi je kupelna, izba, priestor pre satnik a logia.Byt sa predava ako nadstandartne zariadany ... v cene kotol Junkers, novy vytah, 2 x luxusna kupelna, podlahy, kuchynska linka, schodisko, sedacka. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 3izb. mezonet, 95m2, Ba I, ul. 29. augusta

Predaj 3 izbový byt

Dátum pridania: 23.5.2017

Predám 3 izbový byt vo Vyhniach - časť Dolinky.Byt sa nachádza na 2.poschodí v tehlovej bytovke.Dom je zateplený a má plastové okná.Byt je v pôvodnom stave s balkónom,patria k nemu 2 pivnice.

Predaj 3 izbový byt

3-izbový byt

Dátum pridania: 21.1.2017

Ponúkam na predaj 3-izbový, panelový byt v OV v tichom prostredí Tatranskej Lomnice. Nachádza sa na 3 podlaží. Byt je situovaný v smere V-Z. Je v pôvodnom stave, nové, biele plastové okná. Bytový dom(11-bytov) je v správe vlastníkov bytov SVB. Byt nemá žiadné podľžnosti ani vecné bremeno. Takisto bytový dom nemá vecné bremeno ani nie je zaťažené úverom. SVB spravuje fond údržieb a opráv z mesačných úhrad vlasníkov bytov,cca45eur/mes. Pravidelné schôdze SVB zvoláva predseda rady SVB bytového domu. Pokojné prostredie, relax,dobré vzťahy a čistota domu a okolia predurčujú túto lokalitu do vyššieho štandardu bývania.

3-izbový byt

Na predaj 3-izb. byt , 69 m2 + veľká loggia, Ba IV, Studenohorská ul.

Dátum pridania: 18.6.2014

Ponúkame na predaj dobre riešený 3-izbový byt s oddelenou kuchyňou a veľkou loggiou v Bratislave-Lamači na Studenohorskej ulici. Výmera bytu je 69 m2. Byt je na 3. poschodí, dom je zateplený s prístupom na čip. Byt je čiastočne rekonštruovaný - plastové okná, kompletne zrenovovaná kúpeľňa a WC (renovácia v novembri 2013). Nachádza sa v tichom prostredí, má pekný výhľad, v blízkosti je les, škola, škôlka, zdravotné stredisko, kostol, Tesco, malé trhovisko a ďalšia občianska vybavenosť. Pred domom je možnosť parkovania, zastávka MHD je vzdialená 3 min. chôdze, do mesta 20-25 minút. Celková podlahová plocha bytu 69 m2 Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 3-izb. byt , 69 m2 + veľká loggia, Ba IV, Studenohorská ul.

Na predaj 2,5 izb. byt, 55m2 BA - III, ul. Škultétyho

Dátum pridania: 17.6.2014

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt v lokalite Bratislava III - Nové Mesto na ul. Škultétyho - Trnavské mýto. Výmera bytu je cca 55 m2 + vrátane pivnica. Byt má nepriechodné izby, priestrannú chodbu a prešiel čiastočnou rekonštrukciou ( plastové okná, podlahy, kúpeľňa, WC). Samostatné WC a kúpeľňa. z obyvacej izby je vchod na veľký balkón do L v dlžke cca 14 m. Byt je slnečný, je plánované zateplenie domu v roku 2014. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, MHD a rýchly prístup do mesta, ako aj do ostatných častí Bratislavy. Obchodné domy POLUS, CENTRUM, Lidl 20 m Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 2,5 izb. byt, 55m2 BA - III, ul. Škultétyho

Na predaj 3-izb. byt,+ vlastny dvor, BA III, Belehradská ul.

Dátum pridania: 17.6.2014

Ponukame na predaj väčší 3 izbový tehlový byt v lokalite Bratislava-Nové Mesto, Belehradská ul. Celková podlahová plocha bytu je 90 m2. Byt má balkón. Byt je slnecny; orientacia: detska izba a spalna - vychod; obyvacka a kuchyna - zapad. Zrenovovana kupelna; plastove okna a povodne parkety. Byt je velmi priestranny a svetly. Byt je blízko centra mesta, vyborna lokalita, ticha ulicka s vlastnym uzamknutym dvorom. Dom je tehlovy a v dome boli vymenene el. a vodovodné rozvody. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 3-izb. byt,+ vlastny dvor, BA III, Belehradská ul.

Na predaj 3izb. byt, 67m2, Ba II, ul. Raketová

Dátum pridania: 13.6.2014

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Bratislave-Ružinove na ulici Raketova. Byt sa nachádza na 3/4 poschodí bez výťahu. Jeho výmera je 67 m2 vrátane balkónu. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii - má plastové okná, nová kúpeľna, dlažby. Orientácia bytu VZ. Bytový dom je tehlový, udržiavaný. V okolí kompletná občianska vybavenosť. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 3izb. byt, 67m2, Ba II, ul. Raketová

Na predaj kompelne zariadený 3 izb. byt, 67m2, Ba II, ul. Latorická

Dátum pridania: 11.6.2014

Ponúkame na predaj 3 izbový kompletne zariadený byt v 14-ročnej tehlovej nadstavbe (poschodie 4/4, bez výťahu) na Latorickej ulici v Bratislave – Podunajských Biskupiciach. Byt sa skladá z troch samostatných nepriechodných izieb. Kuchynská časť je dostupná z obývacej izby. K dispozícii je zasklená loggia (3,4m2) a pivnica (4m2). Celková podlahová plocha bytu bez loggie je 67m2. Byt sa predáva s kompletným vybavením a spotrebičmi (práčka, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, plynová varná doska, elektrická rúra). Byt je obývateľný bez potreby akýchkoľvek zásahov s vybavenou detskou izbou (V), spálňou (Z), kuchyňou (V) a obývacím priestorom (V). Byt má samostatný plynový kotol, ktorý Vám okrem nižších mesačných nákladov zaručí tepelnú pohodu nezávisle od vašich susedov. Medzi bytom a strechou sa nachádza priestor, ktorý sa dá pod dohode s ostatnými vlastníkmi odkúpiť a využiť ako ďalší odkladací priestor. Bytový dom prešiel pred 2 rokmi rekonštrukciou (zateplenie).Ide o tichú lokalitu v blízkosti rodinných domov s výbornou dopravnou dostupnosťou MHD a občianskou vybavenosťou. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj kompelne zariadený 3 izb. byt, 67m2, Ba II, ul. Latorická

Na predaj 3izb. byt, 64m2, pôvodný stav, Ba III, ul. Sibírska

Dátum pridania: 6.6.2014

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v blízkosti Račianskeho Mýta, Bratislava III - Nové Mesto, ulica Sibírska. Celková podlahová plocha bytu je 64 m2. Je situovaný na 2 poschodí a k dispozícii je výťah. K bytu patrí loggia a balkón, byt má pivnicu. Byt je v pôvodnom stave /výhoda, každý si urobí úpravy podľa svojich predstáv/. Panelový bytový dom je zateplený, a je v peknej lokalite širšieho centra mesta. Možnosť prikúpiť garáž pod domom. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 3izb. byt, 64m2, pôvodný stav, Ba III, ul. Sibírska

Na predaj 3 izb. byt, kompletná rek., 70m2, Ba V, ul. Budatinská

Dátum pridania: 4.6.2014

Ponúkame na predaj novozrekonstruovaný 3 izbový byt. Celková podlahová plocha bytu je 70 m2. Je na poschodí 9 z 12 v panelovom dome s výťahom. Bbyt má balkón 2 m2. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - burali sa priecky a menil sa dispozične podla najnovsich trendov. Lokalitu bytu má velmi dobrú dostupnosť nakupnych centier a centra mesta. V blizkosti kompletna vybavenost, skolka, skola, autobusova zastavka, poliklinika. Na poschodi prijemny susedia. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 3 izb. byt, kompletná rek., 70m2, Ba V, ul. Budatinská

Na prenájom 3izb. byt, 99m2, komplet. zariadený, Ba II,ul. Záhradnícka

Dátum pridania: 4.6.2014

Ponúkame na prenájom luxusný 3 – izbový byt na Záhradníckej ulici, na rozhraní Starého Mesta a Ružinova. Byt je v novej nadstavbe, nachádza sa na 3/5 pochodí, celková rozloha bytu je 99,49 m2. Byt je zariadený úplne novým nábytkom. Byt, ani nábytok ešte nebol používaný, po dokončení nadstavby tu ešte nikto nebýval. Súčasťou zariadenia je aj úplne nové príslušenstvo bytu. Dispozícia bytu: Kuchyňa je priechodná do obývacieho priestoru, 2 samostatné izby, samostatná kúpeľňa a samostatná toaleta. Súčasťou bytu je loggia (5m2). V kuchyni je elektrická sklokeramická varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, chladnička, umývačka riadu. V kúpeľni sa nachádza vaňa, sprchový kút, dve umývadlá. Súčasťou toalety je bidet. Byt je k dispozícii ihneď. cena je 1200,- Eur / mesačne (pri dlhodobom prenájme je možná dohoda). Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov !

Na prenájom 3izb. byt, 99m2, komplet. zariadený, Ba II,ul. Záhradnícka

Na predaj 3izb. byt, komplet. rek., 68m2, Ba V, ul. Švabinského

Dátum pridania: 4.6.2014

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný väčší 3 izbový byt ktorý sa nachádza v BA- Petržalke na Švabinského ulici. Rozhloha bytu 68 m2 plus 2 m2 loggia. K bytu je pivnica. Byt sa nachádza na 6/8 poschodí. Panelový bytový dom je zateplený, vlastná kotolňa... v krátkom čase bude mať aj nový výťah. Veľmi dobrá lokalita a bezproblémové parkovanie! Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 3izb. byt, komplet. rek., 68m2, Ba V, ul. Švabinského

Na predaj 3izb. byt, novostavba, 94m2, Stupava, ul. Bezručova

Dátum pridania: 3.6.2014

Ponúkame na predaj 3 - izbový byt v novostavbe v Stupave s výmerou 94 m2 a aj ďalšie 3-izbove byty s velkymi terasami, prípadne záhradami v lukratívnej časti mesta Stupava. Jedná sa o južne orientované byty s krásnym vyhľadom v tichej štvrti. Perfektná občianska vybavenosť, súkromné parkovanie, garáže, pivnice a výťah sú samozrejmosťou. Byty su vyhotovené ako holopriestor a každý byt má vlastný kotol. Priestranne terasy o veľkosti 23 m2 a šírky až 2,5m Vám zabezpečia príjemny pocit spojenia s okolitou prírodou. Možnosť zakúpenia bytu s vlastnou záhradou a garážou. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 3izb. byt, novostavba, 94m2, Stupava, ul. Bezručova

kompletne zrekonstruovany 3i byt, 7.posch./8, Svabinskeho, Petrzalka

Dátum pridania: 3.6.2014

Ponukame na predaj slnecny 3 izbovy byt v Petrzalke na Svabinskeho ulici. Byt sa nachadza na 7.posch./8 paneloveho bytoveho domu s vytahom. Byt presiel pred dvoma rokmi kompletnou rekonstrukciou aj vratane novych rozvodov. Dispozicne riesenie: priestranna vstupna predsien so vstavanym satnikom, zlava vstup do obyvacky, zlava vstup do samostatnej kuchyne so zabudovanou kuchynskou linkou so spotrebicmi, oproti vchodovym dveram je vstup do samostatneho wc, vstup do kupelne so sprchovym kutom, sprava su samostatne vstupy do dvoch izieb. V byte nie je balkon, nakolko povodna loggia v kuchyni sa rekonstrukciou otvorila, cim sa ziskal velky obytny priestor v kuchyni. K bytu prinalezi aj pivnica o vymere 2m2 umiestnena na prizemi bytoveho domu. Orientacia izieb: - obyvacka a kuchyna su orientovane na vychod - dve izby su orientovane na zapad Mesacne naklady su vo vyske cca 165 € (voda, elektrika, fond oprav). Na bytovom dome je riesena nova fasada, bytovy dom je umiestneny v tichej peknej casti Petrzalky, v tesnej blizkosti sa nachadza kompletna obcianska vybavenost (park, skolka, skola, potraviny, zastavka mhd, ...). Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností

kompletne zrekonstruovany 3i byt, 7.posch./8, Svabinskeho, Petrzalka

Na predaj 3izb. byt, 71m2, Ba III, ul. Na pasekách

Dátum pridania: 30.5.2014

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Bratislave - Rači na ul. Na pasekách. Výmera bytu je 71 m2 a nachádza sa na 8/9 poschodí v panelovom dome s výťahom. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, má vymenené okná, elektrické rozvody, plávajúce podlahy, stierky, nové dvere, vetracie okno v kúpelni. Izby sú nepriechodné, lodžia je z obývačky. Byt má bezpečnostné dvere, veľkú komoru, samostatné WC a pivnicu. Dom je zateplený, má novú fasádu, parkovanie je možné pred domom.Pri dome je detské ihrisko, v blízkosti pošta, potraviny, lekáreň, stavia sa vajnoria-nakupné centrum.V lete plánovaná výmena výťahu.Dobrá lokalita v tichej časti medzi Račou a Vajnorami ,blízko na rýchlostný obchvat, výhľad a blízkosť Malých Karpát. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 3izb. byt, 71m2, Ba III, ul. Na pasekách

Na predaj 3izb. byt, 69m2, Ba V, ul. Tupolevova

Dátum pridania: 29.5.2014

Ponúkame na predaj krásny 3-izb.byt v Petržalke na Tupolevovej ulici. Výmera bytu je 69 m2. Byt sa nachádza na 12.poschodi v dobrej lokalite. Byt je s balkónom a je po kompletnej rekonštrukcii. Má veľkú chodbu, ktorú predávajúci využili ako obývačku, čím z 3-izbového spravili 4-izbový byt. Hned pri dome škola, školka, detské ihrisko, lekáreň, v okolí množstvo obchodov, pošta. Všade dobrý prístup. Treba vidiet. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 3izb. byt, 69m2, Ba V, ul. Tupolevova

Na predaj 3 izb. byt s garážou, 119m2, Ba IV, ul. Hlaváčikova

Dátum pridania: 29.5.2014

Ponúkame na predaj krásny 3izbový tehlový byt s garážou pod lesom v tichej, ale lukratívnej lokalite Ba-Karlova Ves na Dlhých dieloch. Zastavaná plocha bytu je 111 m2 a jeho úžitková plocha je 119 m2. Situovaný je na 2 poschodí v 3 podlažnom dome s výťahom. Dom bol kolaudovaný v r. 1996. Byt je krásny a priestranný, ponúka široké možnosti na rekonštrukciu a celkový upgrade. Okná sú vymenené a sú tam vonkajšie žalúzie, ktoré perfektne chránia pred letným sparnom. V obývačke je prichystaný komín na výstavbu krbu. K bytu patrí pivnica na chodbe a garáž, ktorá je zahrnutá v cene bytu. Ak Vám niečo zachýba, do potravín si zbehnete v papučkách výťahom. Byt má vlastné kúrenie. Dom je slušný, málo susedov a výborné susedské vzťahy. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 3 izb. byt s garážou, 119m2, Ba IV, ul. Hlaváčikova

Na predaj 3izb. byt, 72m2, Ba V, ul. Furdekova

Dátum pridania: 28.5.2014

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Petržalke, vo výbornej lokalite na Furdekovej ulici na 8/12 poschodí. Celková plocha bytu je necelých 72m2 + pivnica 1,2m2 + kumbál na poschodí spoločný pre 4 byty.Byt je v pôvodnom stave so staršou rekonštrukciou kúpeľne a kuchyne. Sú vymenené plastové okná a v najväčšej izbe je položená plávajúca podlaha. Vymenené sú stupačky, regulátory tepla na radiátoroch. Orientácia bytu je JZ. Pekný výhľad. Dom je zateplený, vchod zrekonštruovaný, má nový veľký výťah. V tesnej blízkosti potraviny, škola, škôlka, les, banka. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 3izb. byt, 72m2, Ba V, ul. Furdekova

Na predaj 3izb. byt, pôvodný stav, 64m2, Ba IV, ul. Karloveská

Dátum pridania: 28.5.2014

Ponúkame na predaj 3 izb. byt na ulici Karloveská v Bratislave IV. Výmera bytu je 64 m2, 2/8 poschodie (nie prízemie). Byt je s lodžiou, dve izby majú výhľad na ulicu (východná strana), obývačka s kuchyňou (západná strana). Byt je veľmi dobre dispozične riešený. Pôvodný stav. Bytový dom je zrekonštruovaný, zateplený, slušný vchod. Byt je prázdny, vymaľovaní pripravený na predaj. Možnosť kúpy na HÚ. Čistý LV. Voľný ihneď. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 3izb. byt, pôvodný stav, 64m2, Ba IV, ul. Karloveská

Na predaj 3 izb. byt, 74m2, Ba IV, ul. Na barine

Dátum pridania: 27.5.2014

Ponúkame na predaj 3 izbový byt nachádzajúci sa na 7./7. poschodí s výťahom v bytovom dome na ulici Na barine, Bratislava IV. - Lamač. Podlahová plocha bytu je 74 m2 s loggiou z kuchyne. Byt je vhodne dispozične riešený, má plastové okná, plávajúcu podlahu. Pozostáva z 2 neprechodných miestností, veľkej obývačky a kuchyne orientovanými na juhozápad, má samostatné WC a kúpeľňu. Byt má na radiátoroch termostatické ventily a merače spotreby tepla, dostatočné veľkú loggiu, bezpečnostné dvere. K bytu patrí pivnica a podiel na spoločenských priestoroch.Výhodou bytu je jeho poloha, nachádza sa v tichej lokalite uprostred zelene. Z bytu je nádherný výhľad na les a Malé Karpaty. Bytový dom je 7 podlažný, zateplený s novou fasádou.Bytový dom sa nachádza v osvedčenej bezpečnej, tichej lokalite v tesnej blízkosti lesa, oddychových zón. V okolí bytového domu je už vybudovaná kompletná infraštruktúra a občianska vybavenosť.Priamo pred domom sa nachádza detské ihrisko a parkovisko. V tesnej blízkosti je škola, škôlka, potraviny ( Lidl, Tesco), pošta, reštaurácie, kostol. Približne 2 minúty od domu je autobusová zástavka kde pravidelne chodí 5 liniek autobusov a 2 expresné linky:.Taktiež je výborné dopravné napojenie smerom do centra a smerom na diaľnicu. Ideálne rodinné bývanie. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 3 izb. byt, 74m2, Ba IV, ul. Na barine
Reality 1-20 z 32

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

3-izbové byty

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Bratislave? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Bratislava, mapa Bratislava-staré mesto, Bernolákovo, Dunajská Lúžna, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Marianka, Most pri Bratislave, Rovinka,svätý Jur, Senec, Zálesie
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang