bratislava.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

2-izbové byty - Mesto Bratislava

Reality 1-20 z 31

REALITY Bratislava a okolie

Na predaj 2izb. byt, 65m2, pôvodný stav, Ba I, ul. Karadžičova

Dátum pridania: 13.6.2014

Ponúkame na predaj 2 izbový priestranný byt v slušnom pôvodnom stave na Karadžičovej ulici v Bratislave-Staré Mesto. Rozloha bytu je 65 m2, nachádza sa na 1 poschodí bytového domu. Dom je tehlový. Podlaha: parkety, dlažba. Kúrenie je centrálne. Dom je udržiavaný , byt je slnečný, orientovaný obývačka na východ, kuchyňa a spálňa na západ do tichého uzavretého dvora so zeleňou. Korektný susedia, žiadne nepríjemne prekvapenia. V okolí parčík, Medická záhrada. Výborná občianska vybavenosť v okolí, oproti Biznis centrum, hlavná autobusová stanica Nivy , dostupnosť MHD. Voľný ihneď, zariadenie v cene. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 2izb. byt, 65m2, pôvodný stav, Ba I, ul. Karadžičova

Na predaj 2izb. byt,63m2, kompletná rek., Ba I, ul. Šancová

Dátum pridania: 13.6.2014

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na zvýšenom prízemí po kompletnej rekonštrukcii, vhodný na kľudné bývanie, ale aj na kancelárske priestory, príp. iné podnikanie. Úžitková plocha bytu je 63 m2. Byt má vlastný plynový kotol, alarm, plástové okná, sklobetón, steny šúchaná omietka. K bytu patrí murovaná pivničná kobka 19,28 m2. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 2izb. byt,63m2, kompletná rek., Ba I, ul. Šancová

Na prenájom 2izb. byt,63m2, kompletná rek., Ba I, ul. Šancová

Dátum pridania: 13.6.2014

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt na zvýšenom prízemí po kompletnej rekonštrukcii, vhodný na kľudné bývanie, ale aj na kancelárske priestory, príp. iné podnikanie. Úžitková plocha bytu je 63 m2. Byt má vlastný plynový kotol, alarm, plástové okná, sklobetón, steny šúchaná omietka. K bytu patrí murovaná pivničná kobka 19,28 m2. cena je 550,-€/mes + energie(elektrika,plyn) Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme !

Na prenájom 2izb. byt,63m2, kompletná rek., Ba I, ul. Šancová

Na predaj 2izb. byt, 56m2, pôvodný stav, Ba I, ul. Továrenská

Dátum pridania: 4.6.2014

Ponúkam na predaj 2 izbový byt v OV, v pôvodnom stave na Tovarenskej ulici, Bratislava-Staré Mesto. Byt je na 3/4 poschodí v dome s výťahom. Rozloha bytu je 56 m2. Má samostatné-nepriechodné izby, kúpeľna a wc sú samostatné. Byt sa nachádza v tichej lokalite,j e v priamej blízkosti k nákupnému centru Eurovea a nábrežiu Dunaja, len 4 minúty pešo od autobusovej stanice Mlynské nivy. Hneď pri dome je detské ihrisko. 5 minút chôdze na pešiu zónu, kde je množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarní a bánk. Vo dvore parkovisko. Byt je voľný k dispozícii po dohode. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 2izb. byt, 56m2, pôvodný stav, Ba I, ul. Továrenská

Na predaj 2 izb. byt, 60m2, Ba I, ul. Povraznícka

Dátum pridania: 2.6.2014

Ponúkame na predaj 2- izb. byt v Bratislave- Starom Meste na ulici Povraznícka. Byt sa nachádza v tehlovom dome na 1/4 poschodí, v pokojnej štvrti so zeleňou. Výmera bytu je 60 m2. Dom je bez výťahu, byt nemá balkón. V byte sú dve samostatné nepriechodné izby, kuchyňa, WC a kúpeľňa sú samostatné. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou v r. 2009 - plastové okná, plavajuca podlaha, vymenená sanita. Kuchynská linka je stará. Byt sa predáva aj so zariadením - Byt voľný od 1.7.2014. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 2 izb. byt, 60m2, Ba I, ul. Povraznícka

Na prenájom 2,5 izbový byť v Ružinove, na ul. Zalužická č.23

Dátum pridania: 9.8.2017

Ponúkam na prenájom 2,5 izbový byť na vyvýšenom prízemí v Ružinove, na ul. Zalužická č.23 Byt je čiastočne zrekonštruovaný s krásnym výhľadom na zeleň v tichej oblasti. V blízkosti je dobra občianska vybavenosť. Byt je vybavený: mikrovlnou rúrou, chladničkou, práčkou, sporákom a rúrou. V celom byte je rozmiestnený zachovalý nábytok. Na chodbe a v spálni sú šatníkové skrine. Rozloha bytu je 65 m2. K nasťahovaniu voľný od 30. júla 2017 CENA: nájom 400 €/mesiac + energie 170 € = 570 €.  Kaucia vo výške jedno-mesačného nájmu. Info 0918 614 970.

Na prenájom 2,5 izbový byť v Ružinove, na ul. Zalužická č.23

Predáme 2 izbovy byt - novostavba, Ba V, Antolská ul.

Dátum pridania: 18.6.2014

Ponúkame na predaj 2 izbovy byt v lokalite Bratislava - Petržalka na Antolskej ulici. Jedná sa o novostavbu a byt je na poschodí 7/8. Jeho úžitková plocha je 46 m2. Byt je bez balkonu. Byt je kompletne zariadený. Veľka kúpelňa. Ticha lokalita, 30 m od jazera Driaždiak. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Predáme 2 izbovy byt - novostavba, Ba V, Antolská ul.

Na predaj RD, radová uličná zástavba, Modra

Dátum pridania: 18.6.2014

Ponúkame na predaj rodinný dom v centre Modry. Jedna sa o rodinný dom v radovej uličnej zástavbe zo vstupom zo spoločného dvora, alebo priamo z ulice. Obytná plocha domu je cca 170 m2, pričom prvá miestnosť je obytná miestnosť s kuchynským kútom, druhá miestnosť je obytná miestnosť, tretia miestnosť je kúpelna zo samostatným WC a murovaným sprchovacím kútom, štvrtá miestnosť je šatník a piata miestnosť je obývacia miestnosť. Podlahy sú plavajúca podlaha okrem kúpelne, kde je položená dlažba. Dom je napojený na všetky inžinierske siete /vodovod,kanalizácia,elektrina,plyn/. Pozemok cca 200 m2. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj RD, radová uličná zástavba, Modra

Na predaj 2 izb. tehlová nadstavba, ul. Trenčianska, BA II

Dátum pridania: 17.6.2014

Ponúkame na predaj menší 2 izbovy byt v novej tehlovej nadstavbe na Trencianskej ulici, Bratislava II - Ružinov. Byt je skolaudovany, ma vymeru 35 m2 + terasa 36 m2. Je na 4/5 poschodí s výťahom. Byt je v kompletne zrekonstruovanom bytovom dome – vymenene plastove okna, zrekonstruovane schodisko, novy vytah .... Orientacia bytu – JZ. Dispozicia – predsien s 2,5 m sirokou vstavanou skrinou ( 4,51 m2 ), obyvacia izba spojena s kuchynskym kutom ( 15,72 m2 ), kupelna spolu s toaletou ( 5,28 m2 ), spalna s 2,5 m sirokou vstavanou skrinou ( 8,75 m2 ). Byt sa predava s kuchynskou linkou spolu s novymi zabudovanymi spotrebicmi. K bytu patri murovana a uzamykatelna pivnica v suterene domu. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 2 izb. tehlová nadstavba, ul. Trenčianska, BA II

Na predaj 2izb. byt, 43m2, novostavba, Svätý Jur, ul. Pannónska

Dátum pridania: 13.6.2014

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v 4 ročnej tehlovej novostavbe vo Svätom Jure. Byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží (teda nie na prízemí) s orientáciou na juh, rozloha je 37 m2 + balkón cca 6 m2. Dispozícia bytu: vstupná hala, obývacia izba spojená s kuchynským kútom s loggiou, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou. Bytový dom má vlastné kúrenie. Okolie bytového domu: parkovanie pri dome je bezproblémové. Lokalita ponúka pokojné bývanie v prostredí Malých Karpát s výbornou občianskou vybavenosťou, v blízkosti sa nachádza novo-vybudované nákupné centrum TERNO, klub pre mamičky s deťmi, MŠ, ZŠ, výborná dostupnosť do Bratislavy + SAD a vlaková stanica. Sú tu rozmanité možnosti na trávenie voľného času, tenisové kurty, turistika, cyklistika, hubárčenie. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 2izb. byt, 43m2, novostavba, Svätý Jur, ul. Pannónska

Na predaj 2izb. byt so zateplenou loggiou, 50m2, Ba III, ul. Višňová

Dátum pridania: 11.6.2014

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto na lici Višňová. Dvojizbový slnečný byt je so zateplenou loggiou v tichom prostredí Kramárov. Byt je situovaný na zvýšenom prízemí/8, slnečný na konci tichej slepej ulice. Byt je po kompletnej rekonštrukcii vrátane vnútorných rozvodov s vybavením vyššieho štandardu a zabudovaným vstavaným vybavením kuchyne. Celková úžitková plocha bytu je 50 m2. Výborný dosah na mestskú dopravu a centrum ale taktiež do rekreačnej oblasti Koliba. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 2izb. byt so zateplenou loggiou, 50m2, Ba III, ul. Višňová

Na predaj 2izb. byt, 58 m2, Ba II, ul. Zálužická

Dátum pridania: 11.6.2014

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v Bratislave - Ružinove na Zálužickej ulici. Byt je s rozlohou 58 m2 vrátane pivnice. V byte boli vymenené všetky okná za plastové, natiahnuté nové elektrické rozvody a vybúrané jadro, ostatné je v pôvodnom stave. Byt je vyprataný a vhodný na dokončenie rekonštrukcie podľa vlastných predstav. V byte sa nachádzajú pôvodné drevené parkety, ktoré sú vo veľmi dobrom stave. Byt je orientovaný na západ a nachádza sa na 2.nadzemnom podlaží nedávno zatepleného 7 poschodového panelového domu s nadstavbou. Vstupná brána do domu je prerobená, uzamykanie na čip. Dom sa nachádza v tichej lokalite, obkoleseny zeleňou s dobrým dopravným spojením do centra, dobrá občianska vybavenosť, v blízkosti Štrkovecké jazero a Kuchajda. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 2izb. byt, 58 m2, Ba II, ul. Zálužická

Na predaj 3izb. byt, 72m2, Ba V, ul. Pečnianska

Dátum pridania: 6.6.2014

Ponúkame na predaj 3izbový byt na ulici Pečnianská v lokalite Bratislava-Petržalka. Byt sa nachádza na 3.poschodí, je čiastočne zrekonštruovaný /plastové okná, vymurované jadro, plávajúca podlaha + dlažba, bezpečnostné vchodové dvere/. Rozloha bytu je 72 m2 + loggia + pivnica. Pivnica sa nachádza na poschodí hneď pri byte. Byt poskytuje pekný výhľad na hrad. Bezproblémové parkovanie. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 3izb. byt, 72m2, Ba V, ul. Pečnianska

Na predaj 2izb. byt, novostavba, 58m2, Ba II, ul. Píniová

Dátum pridania: 4.6.2014

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v 6-ročnej tehlovej novostavbe na Píniovej ulici v Bratislave-Vrakuni, časť Dolné hony. Výmera bytu je 56 m2 + 2 m2 loggia. Nachádza sa na 2/5 poschodí v dome bez vytahu. Byt je orientovaný na zapad a patrí k nemu pivnica. Okolie a mala bytovka ponúka pohodové bývanie v tichom prostredí. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 2izb. byt, novostavba, 58m2, Ba II, ul. Píniová

Na predaj 2izb. byt po rekonštrukcii, 61m2, Ba V, ul. Vilová

Dátum pridania: 4.6.2014

Ponúkame na predaj 2-izbový byt po rekonštrukcii v Bratislave-Petržalke na Vilovej ulici. Úžitková plocha bytu je 61 m2. Byt je po kompletnej rekonštrukcii a je v osobnom vlastníctve. V byte je murované jadro a kúpelňa, nové obklady, stierky, pláv.podlaha... a súčasťou je i nová kuchynaká linka. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 2izb. byt po rekonštrukcii, 61m2, Ba V, ul. Vilová

Na predaj 2izb. byt, 60m2, Ba III, ul. Kraskova

Dátum pridania: 3.6.2014

Ponúkame na predaj pekný slnečný 2 izb. bytu v osobnom vlastníctve vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Nové Mesto na Kraskovej ulici neďaleko Račianskeho mýta. Byt sa nachádza na 2. poschodí zo štyroch, má balkón, výbornú orientáciu na 2 svetové strany. Celková podlahová plocha je cca 60 m2, výhľad na veľký zatrávnený dvor s detským ihriskom, lavičkami a zeleňou, bezproblémové parkovanie pred domom. Byt má plastové okná, dve vstavané roldorové skrine, murovanú komoru pri kuchyni, 2 pivnice v suteréne. Rekonštrukcia z roku 2008 v rámci ktorej boli urobené plávajúce podlahy, stierky, vstavané roldorové skrine na mieru, kompletná výmena kuchynskej linky. Každá miestnosť má samostatný vstup z chodby: 2 miestnosti, (kuchyňa a spálňa) sú orientované do dvora s detským ihriskom, oploteným športoviskom, stromami, trávnikom, lavičkami, obývacia izba s balkónom má juhozápadnú orientáciu, je orientovaná do ulice. Vyhľadávaná lokalita – širšie centrum so vzrastlou zeleňou ponúka výbornú občiansku vybavenosť, v tesnej blízkosti: škôlka, škola, lekáreň, pošta, obchody, banky, zelený park, detské ihrisko, reštaurácie, veľmi dobrá a rýchla dostupnosť (električkou 10 min do centra). V pešej dostupnosti je aj poliklinika, tržnica, billa, lidl, obchodno – relaxačné centrum CENTRAL. Bytový dom ako celok je priebežne rekonštruovaný: sedlová strecha bola zrekonštruovaná v rámci výstavby podkrovných bytov, na dome sú zrekonštruované balkóny, nové vstupné brány na čip, nové plastové okná vo vchode, vstup do pivníc je zabezpečený mrežami, k dispozícii veľmi dobre zabezpečená spoločná miestnosť v suteréne na odkladanie bicyklov. Bola zrealizovaná výmena vodovodného a vykurovacieho potrubia pozdĺž celého domu, nové vertikálne stúpačky, slušní susedia. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 2izb. byt, 60m2, Ba III, ul. Kraskova

Na predaj 2 izb. byt, 50m2, Ba IV, časť Dlhé diely

Dátum pridania: 30.5.2014

Ponúkame na predaj pekný slnečný 2-izbový byt o rozlohe 49,49 m2. K bytu patrí loggia a pivnica. Nehnuteľnosť sa nachádza na 4/5 poschodí s výťahom v časti Bratislava- Karlova Ves /Dlhé Diely/, Okrem kúpeľne a WC prešiel byt celkovou rekonštrukciou. Dispozične je byt riešený nasledovne: chodba so vstavaným šatníkom, samostatné WC, kúpeľňa, spálňa, obývacia miestnosť spojená s kuchyňou barovým pultom. Z kuchyne je vstup na loggiu. V celom byte je plávajúca podlaha a plastové okná. Tento slnečný byt sa nachádza v kľudnej tichej lokalite. Bytovka prešla rekonštrukciou a zateplením v r.2012. Byt sa predáva komplet zariadený /okrem manželskej postele a detskej postieľky/. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 2 izb. byt, 50m2, Ba IV, časť Dlhé diely

Na predaj 2 izb. byt + garážové státie,novostavba, Ba III,ul. Sliačska

Dátum pridania: 30.5.2014

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s garážovým státím v novom bytovom dome na Sliačsskej ulici v Bratislave - Novom Meste. Celková úžitková plocha bytu je 58,67 m2. Byt sa nachádza na 2.poschodí zo 4. Ide o nový byt s príslušenstvom vrátane kuchynskej linky, el.sporáku, žaluzií ... V byte je samostatná kúpeľňa a samostatné wc. Orientácia bytu je na západ, má logiu- 3,55 m2 , pivnicu a v suterene domu parkovacie miesto v hromadnej garáži, bezproblémoví susedia. Konštrukcia - zmiešaná , okná - plastové, optika -Magio. Dom stojí na slnečnom, južnom svahu Karpát. Výhodou je veľmi dobrá dostupnosť, blízkosť do centra mesta. Športové využitie - turistika, blízko les. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 2 izb. byt + garážové státie,novostavba, Ba III,ul. Sliačska

Na predaj 2izb. byt, 65m2, Malacky, ul. Záhorácka

Dátum pridania: 29.5.2014

Ponúkame na predaj dvojizbovy byt v Malackach na Záhoráckej ulici. Je situovaný na 6.poschodi. Výmera bytu je 65 m2. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, má plavajuce podlahy, plastove okna, jedna izba bola rozdelena. V byte je jeden balkon. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 2izb. byt, 65m2, Malacky, ul. Záhorácka

Na predaj 2izbový mezonet, 56m2, Ba III

Dátum pridania: 29.5.2014

Ponúkame na predaj pekný slnečný atypický 2 izbový mezonetový byt v tichej štvrti mestskej časti Bratislava-Vajnory. Výmera bytu je 56 m2. Jeho zaujímavé riešenie predurčuje jeho útulnosť - vstup do bytu je priamo zo súkromného dvora do zádveria a pokračovaním do predsiene. V predsieni je komora pod schodiskom vedúcim do hlavnej obývacej časti. Tá sa skladá z priestrannej obývačky a kuchyne s východom cez francúzske dvere na veľkú terasu a kúpeľne s WC. V obývačke sú schody do podkrovnej spálne. V byte je samostatné nezávislé kúrenie novým kotlom, ktorý zabezpečuje aj ohrev vody. V kuchyni sú všetky spotrebiče - zabudovaná veľká chladnička, sklokeramická varná doska s rúrou. V celom byte je nová plávajúca drevená podlaha. Vydláždená terasa 30 m2 ponúka veľkorysý priestor na relax - posedenie s rodinou a priateľmi aj pri grile. Dom je zateplený. V blízkosti nehnuteľnosti sú Vajnorské jazerá - 10 minút pešo. Bezproblémové parkovanie na ulici. Informácie Vám radi poskytneme v pracovných dňoch od 08:00 do 18:00 hod.. Na e-mail bez uvedenia telefonického kontaktu nereagujeme ! UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ - vrátane provízie RK a všetkých poplatkov ! Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme: - Kúpne zmluvy - Návrh na vklad do katastra nehnuteľností - uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách - uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Na predaj 2izbový mezonet, 56m2, Ba III
Reality 1-20 z 31

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

2-izbové byty

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Bratislave? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Bratislava, mapa Bratislava-staré mesto, Bernolákovo, Dunajská Lúžna, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Marianka, Most pri Bratislave, Rovinka,svätý Jur, Senec, Zálesie
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang