bratislava.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Právo a legislatíva - Mesto Bratislava

Ponuky 1-20 z 90

Právo a legislatíva Bratislava a okolie

Právnik

  Dátum pridania: 28.7.2017

 

Koncipient s ročnou praxou

  Dátum pridania: 28.7.2017

 

Právny asistent v advokátskej kancelárii

  Dátum pridania: 28.7.2017

 

Právnik senior

  Dátum pridania: 27.7.2017

 

Právnik

  Dátum pridania: 27.7.2017

 

Senior Advokát

  Dátum pridania: 27.7.2017

 

Právnik - senior

  Dátum pridania: 26.7.2017

 

Advokátsky koncipient

  Dátum pridania: 26.7.2017

 

Spolupracujúci advokát

  Dátum pridania: 26.7.2017

 

Právnik

  Dátum pridania: 25.7.2017

 

Advokát/Advokátsky koncipient

  Dátum pridania: 25.7.2017

 

Právnik - senior

  Dátum pridania: 24.7.2017

 právo , Radi by sme informovali všetkých uchádzačov, že kontaktovať budeme len tých, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.
Ďakujeme za porozumenie.

Advokátsky koncipient / Advokát

  Dátum pridania: 22.7.2017

 právo , Predmetom výberového konania je obsadenie pracovného miesta advokáta (preferencia) alebo advokátskeho koncipienta primárne pre pobočku v Nitre, s miestom výkonu práce v Nitre (preferencia) alebo v Bratislave, prípadne kombinovane (podľa dohody).
V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu, pošlite prosím svoj motivačný list, fotografiu a životopis v slovenskom a v anglickom jazyku na e-mailovú adresu: job@akss.sk.

Právnik - junior/právny asistent

  Dátum pridania: 21.7.2017

 právo , Obsadzované budú dve pracovné pozície, a to právnik - junior a právny asistent. V prípade Vášho záujmu o ktorúkoľvek z týchto pozícií nám pošlite, prosím, svoj profesijný životopis. Životopis z dôvodu ochrany osobných údajov vkladajte bez Vašej fotografie. Telefonicky budeme pozývať na osobný pohovor uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti CRATUS SK, s. r. o.

Podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov Vás informujeme, že Vaše osobné údaje, vrátane údajov obsiahnutých v zaslanom životopise, ktoré ste nám poskytli, budú spracúvané prevádzkovateľom - našou spoločnosťou CRATUS SK, s. r. o. so sídlom Gorkého 5, 811 01 Bratislava, IČO: 36 862 584, za účelom výberového konania na konkrétnu pozíciu. Prevádzkovateľ je oprávnený spracúvať osobné údaje aj bez súhlasu dotknutých osôb v súlade s ustanoveniami zákonníka práce, ktorý je osobitným zákonom vo vzťahu k zákonu o ochrane osobných údajov. Osobné údaje sa nikomu nesprístupňujú, neposkytujú ani nezverejňujú, a nie sú ani predmetom cezhraničného prenosu. Po ukončení výberového konania budú osobné údaje zlikvidované. Poučujeme Vás, že máte práva dotknutej osoby podľa § 28 zákona o ochrane osobných údajov, najmä právo vyžadovať od prevádzkovateľa potvrdenie, či sú alebo nie sú Vaše osobné údaje spracúvané; zoznam osobných údajov, ktoré sú predmetom spracúvania; opravu alebo likvidáciu svojich nesprávnych, neúplných alebo neaktuálnych osobných údajov; likvidáciu osobných údajov, ktorých účel spracúvania sa skončil alebo ak došlo k porušeniu zákona o ochrane osobných údajov.

Advokátsky koncipient

  Dátum pridania: 21.7.2017

 

Právnik

  Dátum pridania: 21.7.2017

 Právnická fakulta , Slovenský odborový zväz zdravotníctva a sociálnych služieb je najväčším odborovým zväzom v rezorte zdravotníctva, ďalšie informácie nájdete na webovej stránke zväzu: www.sozzass.sk.
Činnosť zväzu sa zameriava najmä na spracovávanie stanovísk k predkladaným zákonom, vyhláškam a ďalším právnym predpisom, kolektívne vyjednávanie so zamestnávateľskými asociáciami na národnej úrovni, pomoc základným odborovým organizáciám pri kolektívnom vyjednávaní na podnikovej úrovni a právne poradenstvo pre členov zväzu.

Právnik/Právnička

  Dátum pridania: 20.7.2017

 právo , V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis na doleuvedenú mailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať za účelom osobného pohovoru. Doručením svojich materiálov dávate našej spoločnosti súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Vaše údaje budeme spracovávať po dobu 3 mesiacov a následne budú zlikvidované.

Advokát/-ka

  Dátum pridania: 20.7.2017

 právo , Životopis v anglickom jazyku zasielajte prosím na adriana.ambrovicova@legate.sk

Advokátsky koncipient / Junior Associate

  Dátum pridania: 20.7.2017

 Právo , Životopis spolu so sprievodným listom nám môžeš poslať emailom. Ak si pre nás ten pravý a my pre Teba, pozveme na Ťa na návštevu k nám do firmy. A potom ešte raz.

Právnik (in house consuel)

  Dátum pridania: 19.7.2017

 právnické , vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov

Ponuky 1-20 z 90

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Právo a legislatíva

Práca, ponuka práce Bratislava: Ponúkate alebo hľadáte prácu v Bratislave a okolí? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Webyshopping

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Bratislava, mapa Bratislava-staré mesto, Bernolákovo, Dunajská Lúžna, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Marianka, Most pri Bratislave, Rovinka,svätý Jur, Senec, Zálesie

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang