bratislava.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Poisťovníctvo - Mesto Bratislava

Ponuky 1-20 z 40

Poisťovníctvo Bratislava a okolie

Produktový/-vá manažér/-ka - senior pre životné poistenie pre ČSOB Poisťovňu Bratislava

  Dátum pridania: 19.8.2017

 

Upisovateľ zdravotných rizík (Ref. č.: 02082017)

  Dátum pridania: 17.8.2017

 stredná zdravotnícka škola a obdobne , V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku v elektronickej forme.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Tešíme sa na stretnutie.

Zaslaním životopisu nám zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Osobné údaje sú uchovávané po dobu 1 mesiaca od zverejnenia ponuky, po uplynutí uvedenej doby budú vymazané zo systému alebo zlikvidované skartovaním.

Príležitosť aj pre absolventov - likvidátor poistných udalostí motorové vozidlá

  Dátum pridania: 16.8.2017

 

Aktuár

  Dátum pridania: 10.8.2017

 

Junior Poistný Matematik so zameraním na SOLVENCY II

  Dátum pridania: 8.8.2017

 

Likvidátor poistných udalostí škôd z cestovného a úrazového poistenia

  Dátum pridania: 2.8.2017

 SZŠ, adekvátne vzdelanie zdravotníckeho zamerania , Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám štruktúrovaný životopis s Vašimi doterajšími pracovnými skúsenosťami.
Budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.
Po ukončení výberového konania budú všetky CV neúspešných uchádzačov zlikvidované v zmysle zákona o ochrane osobných údajov.

Príležitosť aj pre absolventov - likvidátor poistných udalostí motorové vozidlá

  Dátum pridania: 29.7.2017

 

Referent pre správu zmlúv neživotného poistenia a underwriting

  Dátum pridania: 29.7.2017

 

Likvidátor poistných udalostí v životnom poistení

  Dátum pridania: 27.7.2017

 SZŠ, SZU, Prírodovedecká fakulta - odbor biológia alebo iné adekvátne vzdelanie zdravotníckeho alebo biologického zamerania

Produktový/-vá manažér/-ka - senior pre životné poistenie pre ČSOB Poisťovňu Bratislava

  Dátum pridania: 27.7.2017

  , Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Špecialista/-ka hodnoty vzťahu klientov

  Dátum pridania: 27.7.2017

 • VŠ – poistná/finančná matematika, štatistika, kvantitatívne metódy , Ak Vás daná pracovná pozícia zaujala pošlite nám váš životopis, radi sa s vami stretneme a poskytneme bližšie informácie. Z dôvodu veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňaju predpoklady k tejto pozícii.

Produktový špecialista - Zástup za MD/RD

  Dátum pridania: 26.7.2017

  , V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám pošlite prosím svoj profesijný životopis. Životopis z dôvodu ochrany osobných údajov vkladajte bez Vašej fotografie. Telefonicky budeme pozývať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti AEGON.

Podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov Vás informujeme, že Vaše osobné údaje, vrátane údajov obsiahnutých v zaslanom životopise, ktoré ste nám poskytli, budú spracúvané prevádzkovateľom, spoločnosťou AEGON Životná poisťovňa, a.s., so sídlom Slávičie údolie 106, 811 02 Bratislava, IČO: 35 979 356, Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel: Sa, Vložka číslo: 3810/B účelom výberového konania na konkrétnu pozíciu. Prevádzkovateľ je oprávnený spracúvať osobné údaje aj bez súhlasu dotknutých osôb v súlade s ustanoveniami Zákonníka práce, ktorý je osobitným zákonom vo vzťahu k zákonu o ochrane osobných údajov. Osobné údaje sa nikomu nesprístupňujú, neposkytujú ani nezverejňujú, a nie sú ani predmetom cezhraničného prenosu. Po ukončení výberového konania budú osobné údaje zlikvidované. Poučujeme Vás, že máte práva dotknutej osoby podľa § 28 zákona o ochrane osobných údajov, najmä právo vyžadovať od prevádzkovateľa potvrdenie, či sú alebo nie sú Vaše osobné údaje spracúvané; zoznam osobných údajov, ktoré sú predmetom spracúvania; opravu alebo likvidáciu svojich nesprávnych, neúplných alebo neaktuálnych osobných údajov; likvidáciu osobných údajov, ktorých účel spracúvania sa skončil alebo ak došlo k porušeniu zákona o ochrane osobných údajov.

Asistenčný pracovník - likvidátor poistných udalostí

  Dátum pridania: 20.7.2017

  , Životopisy spolu s motivačným listom zasielajte e-mailom: vasanicova@coris.sk

Aktuár

  Dátum pridania: 19.7.2017

 

Špecialista/ka pre rozvoj elektronických služieb

  Dátum pridania: 19.7.2017

 ekonomické / technické , V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu a splnení požadovaných kritérií pošlite žiadosť na e-mailovú adresu: monika.barinych@vszp.sk do 18.8.2017.
Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že v prípade, že Vás do 31.8.2017, kedy plánujeme výberové konanie ukončiť, nebudeme kontaktovať, nedostali ste sa do užšieho výberu kandidátov a v zmysle zákona 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov budú Vaše materiály skartované.

Revízny/a lekár/ka interné revízie

  Dátum pridania: 15.7.2017

 všeobecné lekárstvo , Ak Vás daná pracovná pozícia zaujala pošlite nám kontakt na Vás, radi sa s Vami stretneme a poskytneme bližšie informácie.

Referent pre správu zmlúv neživotného poistenia a underwriting

  Dátum pridania: 15.7.2017

 

Junior Loss adjuster

  Dátum pridania: 13.7.2017

 

Likvidátor škôd na motorových vozidlách Bratislava

  Dátum pridania: 13.7.2017

 technického zamerania - strojárske , Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím štruktúrovaný životopis a motivačný list na adresu kontaktnej osoby.
Do predmetu uveďte, názov pozície o ktorú máte záujem. Ďakujeme za prejavený záujem všetkým uchádzačom. Každý životopis starostlivo posúdime, ale vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov o pracovnú pozíciu, nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria budeme kontaktovať.
V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov našej spoločnosti uveďte prosím v žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení:
" V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu osobných údajov uchádzačov o zamestnanie.
prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."
Vaše osobné údaje budú archivované po dobu 12 mesiacov a následne skartované. Tento súhlas je možno kedykoľvek odvolať listom doručeným do sídla spoločnosti.

Procesný/-ná manažér/-ka - senior pre ČSOB Poisťovňu Bratislava

  Dátum pridania: 12.7.2017

  , Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Ponuky 1-20 z 40

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Poisťovníctvo

Práca, ponuka práce Bratislava: Ponúkate alebo hľadáte prácu v Bratislave a okolí? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Bratislava, mapa Bratislava-staré mesto, Bernolákovo, Dunajská Lúžna, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Marianka, Most pri Bratislave, Rovinka,svätý Jur, Senec, Zálesie

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang