bratislava.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Farmaceutický priemysel - Mesto Bratislava

Ponuky 1-20 z 40

Farmaceutický priemysel Bratislava a okolie

Obchodný zástupca/reprezentant

  Dátum pridania: 22.8.2017

 

Farmaceutický laborant

  Dátum pridania: 18.8.2017

 SZŠ odbor - farmaceutický laborant , Bližšie informácie poskytne p. Mgr. Bakošová, vedúca lekárne, na tel. č. 02/4823 4614.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Medicínsky reprezentant pre BA a západné Slovensko

  Dátum pridania: 16.8.2017

 farmaceutická, lekárska fakulta, príp.príbuzné odbory , V prípade, že Vás daná pozícia zaujala a spĺňate kritériá, prosím zašlite svoj životopis na nižšie uvedený link. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov!

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. "O ochrane osobných údajov", pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Produktový manažér pre Rx

  Dátum pridania: 16.8.2017

  , V prípade, že Vás daná pozícia zaujala a spĺňate kritériá, prosím zašlite svoj životopis na nižšie uvedený link. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. "O ochrane osobných údajov", pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Zodpovedný farmaceut

  Dátum pridania: 15.8.2017

 Farmácia , Lekáreň Sunflower v Petržalke hľadá zodpovedného farmaceuta na trvalý pracovný pomer do novootvorenej súkromnej lekárne. Lekáreň sa nachádza v novostavbe v blízkosti lekárov.
V prípade záujmu nás kontaktujte na mail: sunflower@lekarenpetrzalka.sk

Key Account Manager pre oblasť medicínskej techniky

  Dátum pridania: 11.8.2017

 Biomedicínska technika/lekárska elektronika , Požadovaná prax min. 3 roky na pozícii Account Manager.

Obchodný zástupca

  Dátum pridania: 3.8.2017

 zdravotníctvo, prírodné vedy

Regulatory affairs manager/Regulatory affairs specialist

  Dátum pridania: 2.8.2017

 - farmaceutické, medicínske, prírodovedné , V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám zašlite prosím motivačný list, štruktúrovaný životopis a súhlas na spracovanie osobných údaj pre zaradenie do databázy uchádzačov o zamestnanie.
V predmete správy uveďte názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.
IMUNA PHARM, a.s. vopred ďakuje všetkým uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti, zároveň Vám týmto oznamujeme, že kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať požadované kritéria výberu a budú zaradení do výberového konania na osobný pohovor.
Miesto výkonu práce: Šarišské Michaľany alebo pracovisko spoločnosti v Bratislave.

Medicínsky asistent

  Dátum pridania: 1.8.2017

 zdravotníctvo, obchod , Prosíme uchádzačov o pracovnú pozíciu aby svoje pracovné životopisy zasielali na uvedenú mailovú adresu. Krátky motivačný list je výhodou.

Farmaceutický laborant

  Dátum pridania: 28.7.2017

 

Zodpovedný Farmaceut, Farmaceut

  Dátum pridania: 26.7.2017

 farmácia , Vopred ďakujeme za Vami poslané životopisy. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá.

Laborant v lekárni

  Dátum pridania: 25.7.2017

 Farmácia

Farmaceutický laborant/tka

  Dátum pridania: 21.7.2017

 odbor farmaceutický laborant , Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Farmaceutický laborant/tka

  Dátum pridania: 21.7.2017

 odbor farmaceutický laborant , Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Farmaceutický laborant/ka do lekárne

  Dátum pridania: 18.7.2017

 SZŠ - odbor: Farmaceutický laborant , Vopred ďakujeme za Váš záujem, všetky životopisy posúdime a následne vyhovujúcich uchádzačov budeme kontaktovať.

Referent predaja

  Dátum pridania: 18.7.2017

 zdravotnícke, farmácia, všeobecná sestra, farmaceutický laborant , Písomnú žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesným životopisom zasielajte na adresu sídla spoločnosti UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická a. s. alebo na email adresu zamestnanie@unipharma.sk (do predmetu správy prosím uveďte názov pozície).

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené, vyhradzujeme si však právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení:

"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v žiadosti o zamestnanie, životopise a iných poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli spracúvané, kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou UNIPHARMA - 1. slovenská akciová spoločnosť za účelom evidencie uchádzačov o zamestnanie do času, kým sa neuvoľní alebo bude vytvorená pracovná pozícia zodpovedajúca mojim požiadavkám a kvalifikácií, najdlhšie do dvoch rokov odo dňa poskytnutia súhlasu na spracovanie mojich osobných údajov. Súhlas so spracovaním osobných údajov platí do doby jeho písomného odvolania, najdlhšie do dvoch rokov odo dňa jeho poskytnutia. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

V prípade, ak nám súhlas so spracovaním vašich osobných údajov nebude doručený spolu s vašim životopisom a nebudete vybraný ako úspešný uchádzač výberového konania, vaše osobné údaje budú zlikvidované.
Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Farmaceut

  Dátum pridania: 13.7.2017

 Farmácia , V prípade záujmu o prácu v našich lekárňach nám pošite Vaše CV, my sa s Vami radi skontaktujeme a poskytneme bližšie informácie,

O pracovných ponukách v iných mestách sa informujte na 0904 687 384.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš záujem pracovať pre lekárne, ktoré prinášajú svojim pacientom jedinečnú starostlivosť.

Farmaceutický laborant/tka

  Dátum pridania: 12.7.2017

  , Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Zodpovedný vedúci pracovník vo výdajni zdravotníckych pomôcok

  Dátum pridania: 11.7.2017

 Farmácia

Medicínsky reprezentant

  Dátum pridania: 8.7.2017

 medicína, farmácia, prírodné vedy, veterina , - pozícia sa obsadzuje pre oblasť Východného Slovenska
- výberové konanie sa uskutoční v oblasti Východného Slovenska

Ponuky 1-20 z 40

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Farmaceutický priemysel

Práca, ponuka práce Bratislava: Ponúkate alebo hľadáte prácu v Bratislave a okolí? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Bratislava, mapa Bratislava-staré mesto, Bernolákovo, Dunajská Lúžna, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Marianka, Most pri Bratislave, Rovinka,svätý Jur, Senec, Zálesie

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang