bratislava.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Nefrodialyzačné centrum Logman v Bratislave

Nefrodialyzačné centrum, Logman, Limbová 5, 831 01 Bratislava, 02/ 5954 4944, 0915 755 784, peter.olah@logman.sk

Nefrodialyzačné centrum Logman

Nefrodialyzačné centrum Logman v Bratislave

Nefrodialyzačné centrum, Logman, Limbová 5, 831 01 Bratislava, 02/ 5954 4944, 0915 755 784, peter.olah@logman.sk

Adresa: Limbová 5, 831 01 Bratislava
Telefón: 02/ 5954 4944, 0915 755 784
Fax:
Kontaktná osoba:
Mobil:
E-mail: peter.olah@logman.sk
Nefrodialyzačné centrum Logman

Neštátne zdravotnícke zariadenie Logman a.s. patrí k popredným poskytovateľom zdravotníckej starostlivosti v odbore mimotelová eliminačná liečba na Slovensku. V súčasnej dobe spoločnosť prevádzkuje na Slovensku dvanásť dialyzačných centier a v jej starostlivosti sa nachádza približne 750 pacientov.

Priestory, vybavenie, služby
Nefrodialyzačné centrum sídli vo Fakultnej nemocnici akademika Ladislava Dérera na Kramároch v Bratislave. V priestoroch pavilónu KIGM sídli priestorovo náročnejšia časť strediska orientovaná na liečbu pacientov zaradených do pravidelnej – chronickej dialyzačnej liečby. Jej súčasťou je aj nefrologická ambulancia. Akútna dialyzačná liečba je dislokovaná v priestoroch hlavnej budovy. V roku 2008 bola k stredisku pripojená druhá nefrologická ambulancia so sídlom v poliklinickej časti FNsP L. Dérera na Kramároch.

Zdravotná starostlivosť
Poskytujeme dialyzačnú liečbu, hemodialfiltráciu, hemoperfúziu, liečebnú plazmaferézu a peritoneálnu dialýzu (CAPD, APD), pričom spolupracujeme s pracoviskami nielen na území Bratislavy, ale i v rámci celej SR. Máme k dispozícii dve mobilné úpravovne vody a v prípade potreby zabezpečujeme mimotelovú eliminačnú liečbu pacientov priamo v priestoroch Kliniky anesteziológie a intenzívnej medicíny a na jednotlivých Jednotkách intenzívnej starostlivosti na klinikách a oddeleniach FNsP akad. L. Dérera. V ambulancii poskytujeme ambulantnú starostlivosť pacientom v rámci diagnostiky a liečby primárnych chorôb obličiek, močových ciest, ako i sekundárnych ako napr. pri cukrovke, vysokom krvnom tlaku, cievnych, reumatologických, systémových a ďalších ochoreniach.

V rámci dialyzačnej liečby zabezpečujeme hemodialyzačnú liečbu u pacientov s akútnym renálnym zlyhaním a s ireverzibilným renálnym zlyhaním a podpornú hemodialyzačnú liečbu u pacientov po transplantácii obličky s nedostatočnou funkciou štepu v úzkej spolupráci s Transplantačným centrom v Bratislave. Pracujeme v trojzmennej prevádzke, je zabezpečená nepretržitá pohotovostná služba.

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Prezerané firmy

  • Nefrodialyzačné centrum Logman

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Bratislava, mapa Bratislava-staré mesto, Bernolákovo, Dunajská Lúžna, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Marianka, Most pri Bratislave, Rovinka,svätý Jur, Senec, Zálesie
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang