bratislava.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Medicínske centrum Medifera v Bratislave

Medicínske centrum, Medifera, Štúrova 12, 811 02 Bratislava, 0850 111 991, medifera@medifera.sk

Medicínske centrum Medifera

Medicínske centrum Medifera v Bratislave

Medicínske centrum, Medifera, Štúrova 12, 811 02 Bratislava, 0850 111 991, medifera@medifera.sk

Adresa: Štúrova 12, 811 02 Bratislava
Telefón: 0850 111 991
Fax:
Kontaktná osoba:
Mobil:
E-mail: medifera@medifera.sk
Medicínske centrum Medifera

Našim cieľom je zabezpečiť pre klientov komplexné zdravotnícke služby s maximálnou kvalitou a minimálnymi čakacími dobami.
Našim prianím je, aby sa Medifera stala pre našich klientov rodinnou poliklinikou. Aby sa na nás klienti obracali s dôverou ako k svojmu rodinnému lekárovi.

História a súčasnosť

Medicínske centrum MEDIFERA vzniklo v roku 1993 ako prvá neštátna poliklinická inštitúcia na Slovensku. Začínali so 7 špecializovanými ambulanciami, na rozlohe 500 m2. Zdravotnícky personál tvorili 7 lekári a 3 sestry.

Dnes máme 28 špecializácií a zamestnávame 60 lekárov, 30 sestier a 12 fyzioterapeutov. K 1 800 m2 na Štúrovej ulici pribudlo v roku 2008 ďalších 1 000 m2 v budove Aupark Tower.

Kde nás nájdete

V súčasnosti sídlime na dvoch miestach v Bratislave. V centre mesta na Štúrovej ulici 12 poskytujeme ambulantnú starostlivosť na 4 podlažiach.
Druhá prevádzka je v tesnej blízkosti nákupného centra Aupark na Einsteinovej ulici 24, na 2. poschodí budovy Aupark Tower. Klientom je tu k dispozícii 10 moderne zariadených ambulancií, vybavených najmodernejšou medicínskou technikou.

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Prezerané firmy

  • Medicínske centrum Medifera

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Bratislava, mapa Bratislava-staré mesto, Bernolákovo, Dunajská Lúžna, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Marianka, Most pri Bratislave, Rovinka,svätý Jur, Senec, Zálesie
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang