bratislava.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Plastická a estetická chirurgia, MEDICAL CENTRUM v Bratislave

MEDICAL CENTRUM, Plastická a estetická chirurgia, Bajkalská 18a, 821 08 Bratislava, 02/ 55 410 288, 948 05 05 04, fax: 02/ 55 410 288, medical@medicalcentrum.eu

MEDICAL CENTRUM - Plastická a estetická chirurgia

Plastická a estetická chirurgia, MEDICAL CENTRUM v Bratislave

MEDICAL CENTRUM, Plastická a estetická chirurgia, Bajkalská 18a, 821 08 Bratislava, 02/ 55 410 288, 948 05 05 04, fax: 02/ 55 410 288, medical@medicalcentrum.eu

Adresa: Bajkalská 18a, 821 08 Bratislava
Telefón: 02/ 55 410 288, 948 05 05 04
Fax: 02/ 55 410 288
Kontaktná osoba:
Mobil:
E-mail: medical@medicalcentrum.eu
MEDICAL CENTRUM - Plastická a estetická chirurgia

Medical centrum s.r.o. je medicínske centrum zamerané najmä na oblasť plastickej a estetickej chirurgie. Náš tím má za sebou veľa úspešných zákrokov a hlavne spokojných klientov, ktorým sme dopomohli k spokojnejšiemu a kvalitnejšiemu životu.

Takmer každý človek prirodzene túži po tom, aby vyzeral čo najatraktívnejšie. Nie každý z nás však má to šťastie, že mu bol dopriaty bezchybný vzhľad. Mnohí sa kvôli drobným fyzickým nedostatkom netrápia, resp. trápia minimálne. Sú však aj takí, ktorým takýto nedostatok spôsobuje dlhodobú a niekedy aj celoživotnú psychickú traumu, napriek tomu, že neohrozuje zdravie. A práve plastická chirurgia (nazývaná aj estetická), špeciálny odbor, ktorý sa zameriava na odstraňovanie vrodených alebo získaných telesných nedostatkov chirurgickými metódami, im ponúka možnosť, navždy sa tejto psychickej nepohody zbaviť. Plastická chirurgia je tu však aj pre ľudí, ktorí už nejakú operáciu podstúpili, a radi by po nej „zahladili stopy“. A je veľmi účinná aj pri zahladzovaní stôp po haváriách.

Plastická chirurgia v súčasnosti disponuje prostriedkami a postupmi, ktoré dokážu vyriešiť takmer všetky fyzické nedostatky, ako napr. veľkosť pŕs, tvar nosa, stehien, lýtok, brucha, ale aj face lifting a podobne. Tieto problémy dokáže navždy odstrániť, alebo ich úplne minimalizovať.

Pokiaľ ste so svojím výzorom nespokojní a rozhodnete sa pre chirurgické „vylepšenie“, určite budete milo prekvapení výsledným efektom. Ľudia okolo Vás nemusia rozoznať, čo sa na Vás zmenilo, určite však budete pôsobiť príjemnejším a hlavne spokojnejším dojmom.

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Prezerané firmy

  • MEDICAL CENTRUM - Plastická a estetická chirurgia

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Bratislava, mapa Bratislava-staré mesto, Bernolákovo, Dunajská Lúžna, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Marianka, Most pri Bratislave, Rovinka,svätý Jur, Senec, Zálesie
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang