bratislava.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Hotel Michalská Brána - ubytovanie, reštaurácia, Prešporská kuchyňa, Bratislava

Hotel Michalská Brána - ubytovanie, reštaurácia, Prešporská kuchyňa, Bratislava Nachádza sa v tichej uličke v pešej zóne Starého Mesta, na Baštovej ulici 4, ktorá sa považuje za najužšiu a najromantickejšiu ulicu v Bratislave.

Hotel Michalská Brána

Hotel Michalská Brána - ubytovanie, reštaurácia, Prešporská kuchyňa, Bratislava

Hotel Michalská Brána - ubytovanie, reštaurácia, Prešporská kuchyňa, Bratislava Nachádza sa v tichej uličke v pešej zóne Starého Mesta, na Baštovej ulici 4, ktorá sa považuje za najužšiu a najromantickejšiu ulicu v Bratislave.

Adresa: Baštová 4, 811 03 Bratislava
Telefón: 2 593 07 200
Fax: 2 544 12 127
Kontaktná osoba: Marek Lovas - Hotel director
Mobil:
E-mail: michalskabrana@mail.t-com.sk
Hotel Michalská Brána

Hotel Michalská Brána ponúka 14 izieb, jednolôžkových, dvojlôžkových aj apartmánov v rôznych prevedeniach a veľkostiach zariadených v modernom štýle. Oddelené lôžka, prípadne prístelku zabezpečíme pre Vás na požiadanie. Všetky izby majú pôvodné drevené okná, ktoré sú aj vo väčšine našich kúpeľní, takže k Vám môže prenikať osviežujúce denné svetlo ráno, na obed aj večer.

Každá izba má voľný prístup k vysokorýchlostnému Internetu, veľkú rohovú sprchu alebo vaňu, vlastný trezor, sušič na vlasy, minibar a farebný LCD televízor. Klimatizáciu a kúrenie si môžete regulovať individuálne, čo zvýši Vaše pohodlie na izbe.

Služby
Bezplatné služby:

* použitie vysokorýchlostného Internetu v každej izbe a apartmáne,
* použitie Wi-Fi v lobby.

Služby hotela:

* 24-hodinová recepcia a doplnkové služby (prehliadky mesta, rezervácie v reštauráciách, rezervácie divadelných lístkov),
* Individuálna obsluha klimatizácie a kúrenia,
* Room service,
* Raňajky a la carte,
* Slovenská Reštaurácia,
* Práčovňa so sušičkou na prádlo,
* Denné upratovanie izieb,
* Business zariadenia (fax, kopírka, Wi-Fi v lobby),
* Limousine service.

Limousine service
Na vaše požiadanie vám zabezpečíme odvoz z Bratislavského alebo Viedenského letiska. Transfer z Bratislavského letiska je 20 € (602,52 Sk) za vozidlo s maximálne 3 osobami, z Viedenského letiska je cena 75 € (2.259,45 Sk). Prosíme vás, aby ste nás vopred informovali o zabezpečení odvozu. Vodič vás vyzdvihne pri „príletoch“ s tabuľkou s vašim menom v ruke.

Parkovanie
Keďže náš hotel sa nachádza na konci pešej zóny Starého mesta, najbližšie parkovacie miesto je na Uršulínskej ulici – 3 minúty pomalou chôdzou cez Zámočnícku ulicu. Môžete použiť kreditnú kartu pre platbu za parkovacie poplatky. Parkovacie miesto má vlastný navigačný systém, ktorý je ľahko dostupný pre cestu z Budapešti, Viedne alebo Prahy. Viac o usmernení sa dozviete v sekcii Umiestnenie hotela.

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Prezerané firmy

  • Hotel Michalská Brána

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Bratislava, mapa Bratislava-staré mesto, Bernolákovo, Dunajská Lúžna, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Marianka, Most pri Bratislave, Rovinka,svätý Jur, Senec, Zálesie
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang