bratislava.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Hotel Kyjev - ubytovanie, stravovanie, kaviareň, reštaurácia, bar, Bratislava

Hosťom hotela je k dispozícii 380 lôžok v 180 izbách a 5 apartmánoch. Spolu 700 miest na sedenie, príjemné prostredie a špeciality domácej i cudzokrajnejkuchyne ponúkajú hotelové strediská. Hotel Kyjev Bratislava - ubytovanie v Bratislave, reštaurácia, bar, Bratislava

Hotel Kyjev ***

Hotel Kyjev - ubytovanie, stravovanie, kaviareň, reštaurácia, bar, Bratislava

Hosťom hotela je k dispozícii 380 lôžok v 180 izbách a 5 apartmánoch. Spolu 700 miest na sedenie, príjemné prostredie a špeciality domácej i cudzokrajnejkuchyne ponúkajú hotelové strediská. Hotel Kyjev Bratislava - ubytovanie v Bratislave, reštaurácia, bar, Bratislava

Adresa: Rajská 2, 814 48 Bratislava
Telefón: 02/ 5964 1111, 02/ 5296 1082
Fax:
Kontaktná osoba:
Mobil:
E-mail: sandra.reptova@kyjev-hotel.sk
e-mail daniela.jakubcova@kyjev-hotel.sk
Hotel Kyjev ***

Sme bez pochýb hotel za najlepšie ceny v centre Bratislavy. Nenájdete lepšiu hodnotu za Vami investované peniaze ako sme my.

Ak plánujete zabaviť sa, prezrieť si krásne historické mesto a možno vyskúšať slovenské pivo, uisťujeme Vás, že po zaplatení našich cien, Vám zostane ešte dosť finančných prostriedkov aby ste si užili skvelé chvíle v Bratislave.Hotel Kyjev ponúka okrem vynikajúcej polohy aj ubytovanie za nízke ceny.

Hosťom hotela je k dispozícii 380 lôžok v 180 izbách a 5 apartmánoch. Izby sú vybavené vlastnou kúpelňou, sociálnym zariadením, telefónom a TV.
Spolu 700 miest na sedenie, príjemné prostredie a špeciality domácej i cudzokrajnej
kuchyne ponúkajú hotelové strediská. Všetky hotelové priestory sú i miestom pracovných stretnutí, obchodných jednaní, prezentácií firiem, kokteilov, recepcií, plesov, ako aj firemných a rodinných osláv ako sú napr. svadby, promócie a narodeninové párty.

Reštaurácia
Kapacita: 110 miest. Jedlá medzinárodnej kuchyne sú servírované v príjemnom prostredí pri hudbe klavíra. Reštaurácia taktiež ponúka široký výber alkoholických a nealkoholických nápojov. Je prístupná nielen pre hotelových hostí, ale aj pre širokú verejnosť. Reštaurácia ponúka raňajky formou švédskych stolov. Je umiestnená na prvom poschodí budovy.

Kaviareň
Kapacita 80 miest. Obľúbené stredisko so širokou ponukou káv, alkoholických a nealkoholických nápojov, zmrzlinových pohárov. Kaviareň s obsluhou umožnuje príjemné posedenie. Stredisko je prístupné pre hotelových hostí, tak aj pre širokú verejnosť. Nachádza sa vo foyer na prízemí hotela. V letných mesiacoch je k hosťom k dispozícii letná terasa. Ponúkajú sa tu najmä nápoje a cukrárenské výrobky.

Banketová sála
Kapacita 300 miest - banket, 500 osôb - recepcia. Priestory sú variabilné, poskytované na usporiadanie kokteilov, recepcíí, obchodných rokovaní, konferencií, rôznych spoločenských podujatí, plesov, sympózií, tlačových konferencií a na rôzne ďalšie účely. Banketové sály patria so svojou plochou cca. 800 metrov štvorcových k najväčším svojho druhu v Bratislave. Sú vybavené základným technickým zariadením, umožňujúcim ich rozdelenie na viac častí ( salónikov ), audiovizuálnou a svetelnou technikou. Je umiestnená, rovnako ako reštaurácia Slovakia, na prvom poschodí budovy.

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Prezerané firmy

  • Hotel Kyjev ***

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Bratislava, mapa Bratislava-staré mesto, Bernolákovo, Dunajská Lúžna, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Marianka, Most pri Bratislave, Rovinka,svätý Jur, Senec, Zálesie
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang