bratislava.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Ostatné - Mesto Bratislava

Akcie 1-11 z 11

AKCIE A PODUJATIA Bratislava a okolie

Milan Markovič & Páni Bratia

9.8. - 9.8.2017 / 20:30

Miesto konania: Ventúrska 9
Na plnú HU(d)BU.

Milan Markovič & Páni Bratia

MICHAEL WINSLOW

14.9. - 14.9.2017 / 20:30

Miesto konania: Karpatská 2
Dátum/Date: Zmena dátumu na 14.9.2017 o 20:30hodMiesto konania/Place of event: Majestic Music Club, BratislavaPopis/Description: Dovoľujeme si vás pozvať na bláznivú show plnú smiechu a zvukov! Michael Winslow, muž 10-tisícich hlasov a zvukov, známy napríklad zo série filmov Policajná Akadémia či LavaLantula, zavíta 14. septembra do Bratislavy!Neopakovateľné zvukovo-herecké majstrovstvo Michaela Winslowa môžeme nájsť v mnohých scénkach a skečoch na internete. Mnohé z nich sa stali legendárnymi. Aktuálne Michael pripravuje novú show v súvislosti s vydaním nového DVD - máme sa vraj na čo tešiť. Pán Winslow skvele ovláda prácu s neanglickým publikom, show zvládne každý s bežnou znalosťou angličtiny.Predstavenie bude bez tlmočníka. Vďaka majstrovstvu vo vokálnej gymnastike je Michael Winslov označovaný ako human sound machine. Celosvetovo ho preslávila rola seržanta Larvella Motor Mouth Jonesa, jediná postava, ktorá sa vyskytla vo všetkých častiach všetkých prevedení Policajnej akadémie (7 filmov, animovaný seriál a televízny seriál). O nezabudnuteľné scény sa postaral vo filmoch Vesmírne gule a Gremlins. Zohral hlavnú úlohu oboch romantických komédií Nežní zmätkári, jeho hlas sprevádza niekoľko animovaných postáv a sám seba dabuje v animovaných seriáloch Family Guy a The Simpsons. Rok 2015 priniesol hororové sci-fi Lavalantula, kde si Michael Winslow zahral s dvomi bývalými kolegami z Policajnej akadémie. Film mal v roku 2016 pokračovanie nazvané 2Lava 2Lantula. Predstavenie je v angličtine, bez tlmočníka. Dĺžka podujatia: Vstupné/Entry: 29 €Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

MICHAEL WINSLOW

SILNÉ REČI v Starej Tržnici

19.9. - 19.9.2017 / 19:00

Miesto konania: Nám. SNP 25
Najväčšie standup vystúpenie, aké kedy Bratislava zažila, príde v utorok 19. septembra do bratislavskej Starej Tržnice! Počas dvojmesačnej pauzy sa naši komici pilne pripravujú na v poradí už 9tu sezónu, ktorá bude opäť plná autorských vtipov, skečov a humorných scénok z bežného života. Na jednom pódiu veľkolepého priestoru historickej Tržnice sa na monumentálnom predstavení ukáže všetkých našich 21 komikov, ktorých máte tak radi:Ján Gordulič, Gabo Žifčák, Lujza, Jakub Gulík, Martin Hatala, Michael Szatmary, Sia, Tomáš Hudák, Jakub Lužina, Šoko, Jaro Abaffy, Docent, Matej Adamy, Marián Psár, Joe Trendy, Stano Staško, Nasi, Kristína Farkašová, Simona, Zitron, Matej Makovický BALkÓN VIP: V cene lístka VIP bude zahrnutý vlastný priestor na balkóne klubu s dobrým výhľadom na pódium, welcome drink, občerstvenie, samostatnú toaletu. Zmena programu vyhradená. Zľavy: bez nároku na zľavu.

SILNÉ REČI v Starej Tržnici

Zábavná talkshow PETRA MARCINA

28.9. - 28.9.2017 / 20:00

Miesto konania: Dudvážska 5
Opäť prichádza Peter Marcin s klubovou verziou najpopulárnejšej a najúspešnejšej slovenskej TalkShow - Neskoro večer. Môžete sa tešiť na skvelú LIVE atmosféru, rozhovory, príhody, ale aj scénky, pesničky, či interakcie s divákmi.Hosťami v septembrovom vydaní budú :Dominika Richterová a Rasťo PiškoVyberte si svoje miesto, či celý stôl, kým sú ešte voľné!28.9.2017 o 20.00 hodVstupenky : 12€Vstup od 18 rokov! Ukončenie predaja v sieti Ticketportal v deň vystúpenia o 15.00 hod!!! Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu.

Zábavná talkshow PETRA MARCINA

Veľký tanečný večer

6.10. - 6.10.2017 / 19:00

Miesto konania: Nám. SNP 25
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers vs. Bratislava Hot Serenaders Veľký tanečný večer Dátum/Date: 06.10.2017 o 19.00 hMiesto konania/Place of event: Stará tržnica, Nám. SNP 25, Bratislava Popis/Description: A už je to opäť tu! Dva veľké ORCHESTRE sa spolu stretnú na jednom pódiu po vzore svojich amerických predchodcov, tancachtivé publikum svojimi podrážkami doslova vyhladí parkiet a na svoje si prídu nielen milovníci jazzu a swingu rokov 20.-40., ale aj všetci, ktorí majú radi show, tanec a skvelú zábavu! Bratislava Hot Serenaders vs. Ondřej Havelka a jeho Melody Makers - Big Band Battle priateľsky znepriatelených orchestrov! Kto zvíťazí v boji o priazeň publika? - ZISTÍTE AK PRÍDETE, A ZAŽIJETE TO NA VLASTNEJ KOŽI. Hot-jazzová smršť! Splendidná zábava! Inštruktáž dobových tancov! Pyramidálna show! Swingári všetkých krajín - Strojte sa!

Veľký tanečný večer

Halina Pawlowská - Banánová veľryba

13.10. - 13.10.2017 / 19:00

Miesto konania: Trnavské mýto 1
„Prvá dáma talk show“ Halina Pawlowská prichádza exkluzívne do bratislavského hudobného divadla Teatro Wüstenrot so svojou divadelnou show BANÁNOVÁ VEĽRYBA. Nová show Haliny Pawlowskej je o dokonalej žene, dokonalom mužovi, dokonalej láske v podaní celkom nedokonalej manželky, milenky a matky Haliny Pawlowskej. Halina vo svojej divadelnej show radí, informuje, číta, recituje a reaguje na vaše otázky a názory, tiež spieva, spomína, plánuje, kritizuje, tancuje, hanbí sa, dýcha a smeje sa... všetkému aj sama sebe. Banánová veľryba je humorné rozprávanie príbehov zo života, z pôsobenia v show biznise a mnohé iné postrehy ťažko prekonateľnej optimistky. Hosť: Michal Červienka - akordeónový virtuóz

Halina Pawlowská - Banánová veľryba

ZDENĚK IZER Autokolektiv

30.11. - 30.11.2017 / 19:00

Miesto konania: testovacia ulica
test/ hlavne podujatie bolo v case predaja nastavene toto: https://retro.ticketportal.sk/is/cis/podujatie.asp?chng=1&show=new&id=82027 (prev id 70)

ZDENĚK IZER Autokolektiv

Darčeková poukážka Ticketportal 2017

31.12. - 31.12.2017 / 23:00

Miesto konania: Odbojárov 9
SKVELÝ DARČEK! K NARODENINÁM, MENINÁM, VÝROČIU ALEBO LEN TAK PRE RADOSŤ.  S touto darčekovou poukážkou sa nikdy nepomýlite a vždy sa trafíte do nálady a vkusu obdarovaného. Nemusíte si lámať hlavu s tým, ktoré divadlo, koncert, muzikál alebo športový zápas urobí radosť Vašim blízkym, konkrétnu vstupenku si nakoniec vyberie obdarovaný sám!Darčeková poukážka Ticketportal umožňuje odber ľubovolného počtu vstupeniek na všetky druhy podujatí z aktuálnej ponuky http://www.ticketportal.sk/ Platnosť poukážky je od 1.1.2017 do 31.12.2017! Kúpa aj využitie Darčekových poukážok Ticketportal 2017 je možný na týchto predajných miestach osobne:  - TICKETPORTAL Aupark, Einsteinova 18 (AUPARK), Bratislava 5 - Petržalka - TICKETPORTAL Polus, Vajnorská 100 (Polus City center), Bratislava 3 - Nové Mesto - TICKETPORTAL Avion, Ivánska cesta 16 (AVION SHOPPING PARK), Bratislava 2 - Ružinov - TICKETPORTAL Bory, Lamač 6780 (BORY MALL), Bratislava 4 - Lamač - TICKETPORTAL Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, Bratislava 3 - Nové Mesto  - TICKETPORTAL Žilina, Nám. A.Hlinku 7B (Mirage Shopping Center), Žilina - TICKETPORTAL Prešov, Vihorlatská 2A (ZOC MAX), Prešov - TICKETPORTAL Košice, Moldavská cesta 32 (Atrium Optima), KošiceLen využitie Darčekových poukážok Ticketportal 2017 je možný na týchto predajných miestach osobne:- Informačné centrum Banská Bystrica, Nám. SNP 1, Banská Bystrica- CK Hydrotour Nové Zámky, Rákocziho 12, Nové Zámky- CK Gita Galanta, Šafárikova 1526, Galanta Darčekovú poukážku Ticketportal 2017 si môžete zakúpiť aj priamo TU kliknutím na tento odkaz. Ceny poukážok:5 €10 €15 €20 €30 €

Darčeková poukážka Ticketportal 2017

KYVADLOVÝ ZOSKOK

31.12. - 31.12.2017 / 23:00

Miesto konania: Bratislava-Staré Mesto
Lokalita:BratislavaČo ponúka kyvadlový zoskok?Odvaha a adrenalín, voľnosť a víťazstvo či výška a pád - aj takto môžeme charakterizovať kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi. Vydaj sa v ústrety dobrodružstvu, skoč ako uznáš za vhodné a pohojdaj sa nad hladinou Dunaja. My Ťa priviažeme, Ty sa odviažeš - prekročíš hranicu svojho strachu a užiješ si vzdušnú chvíľu, na aké sa nikdy nezabúda. Ako prebieha kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi?Z bratislavského mosta Lafranconi, 16 m nad hladinou Dunaja, ktorú minieš len o niekoľko metrov, budeš po odrazení padať voľným pádom, ktorý spomalí jemný pohyb dopredu. Kyvadlový zoskok je v porovnaní s ďalším adrenalínovým zážitkom - bungee jumping-om o trochu jemnejší spôsob pádu do neznáma. Približne 80 % výšky budeš voľne padať a 20 % bude tvoriť plynulé zabrzdenie, pričom nedôjde k trhnutiu ako pri bandži. Dosť bolo čísel - pozbieraj svoju guráž a skočt si na kyvadle. Po úvodnej inštruktáži sa oblečieš do výstroja, a potom Ťa čaká nezabudnuteľný adrenalínový zážitok. Náš tip: presuň sa z mosta nad Dunajom priamo na rieku. Po kyvadlovom zoskoku absolvuj aj netradičný hydrospeed a vyskúšaj novú zábavu, ktorá pobláznila svet! V rovnaký deň absolvuješ zážitky nad hladinou i v nej. Sezóna/počasie:celoročne, vo vopred vypísaných termínochaktivita sa nevykonáva pri nepriaznivom počasí;pri organizovaných skupinách nad 12 ľudí, je možné dohodnúť individuálny termín a čas Diváci: sú vítaní, počas zoskoku môžu fotografovať alebo filmovať Oblečenie: doporučujeme športové pohodlné oblečenie; sedák aj helmu Ti požičajú Podmienky:pevná vôľa a odhodlanie skočiť; skákať môžu dospelí aj deti od 15 rokov (len so súhlasom rodičov); minimálna výška - 120 cm a maximálna hmotnosť 120 kg. rezervácia - minimálne týždeň vopred Dôležité:Vstupenku TicketPortal je nutné vymeniť za poukaz Enjoy Zážitky, ktorý ťa bude oprávňovať absolvovať svoj zážitok. Zašli kód vstupenky na e-mail info@enjoyzazitky.sk najneskôr do 7 dní od zakúpenia a bude ti doručený poukaz na zážitok. Následne si už len dohodneš termín a môžeš si užívať.      Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavu

KYVADLOVÝ ZOSKOK

SHAOLIN TOUR 2018

24.2. - 24.2.2018 / 19:00

Miesto konania: Trnavská cesta 29
Už viac ako 1.500 rokov sú mnísi Shaolin Kung Fu majstrami v narábaní s energiou v ľudskom tele.V kláštore pod svätou horou Song Shan praktizujú zen budhisti svoje telesné cvičenia až do najvyššieho majstrovstva a dokonalosti. Dych vyrážajúce cvičenia v najvyššom majstrovstve predvádza skupina mníchov a majstrov pod vedením 75-ročného starého majstra kláštora. Diváci majú možnosť spoznať tajomný svet čínskej filozofie a mytológie, múdrosť zen budhizmu, ale predovšetkým vidieť fantastické cvičenia v dvojhodinovom predstavení (s prestávkou).V pestrých obrazoch a scénach predvádzajú mnísi perfektné majstrovstvo v Kung Fu a Qi Gong. Počas predstavenia budú mať diváci možnosť vidieť aj také veci, ako drvenie dlažobných kociek na tele, tlačenie ťažkých bremien oštepom, ako sa dá cez sklo hodiť ihla a mnohé ďalšie šokujúce kúsky. Vystúpenia Shaolin boli uskutočnené na štyroch kontinentoch, pred viac ako 3 000 000 divákov a tiež boli pozvaní do mnohých zábavných programov sveta ako napríklad do šou Thomasa Gottschalka, Jay Lena či Davida Lettermana. Zľavy: bez nároku na zľavy.

SHAOLIN TOUR 2018

BRATISLAVA URBAN ADVENTURES

31.12. - 31.12.2018 / 19:00

Miesto konania: Bratislava
BRATISLAVA URBAN ADVENTURESLocal Secrets of Bratislava Bratislava By Beer Vstupné/Entry: Local Secrets of Bratislava -  62 eurBratislava By Beer - 58 eur Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.    

BRATISLAVA URBAN ADVENTURES
Akcie 1-11 z 11

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Bratislava, mapa Bratislava-staré mesto, Bernolákovo, Dunajská Lúžna, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Marianka, Most pri Bratislave, Rovinka,svätý Jur, Senec, Zálesie
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang