bratislava.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Koncerty - Mesto Bratislava

Akcie 1-20 z 197

AKCIE A PODUJATIA Bratislava a okolie

DIRE STRAITS Experience

30.3. - 30.3.2017 / 19:00

Miesto konania: Príkopova 6
Dátum/Date: 30.3.2017 o 19:00hod.Miesto konania/Place of event: AEGON aréna, Bratislava Popis/Description:Už je tomu viac ako 35 rokov, kedy pieseň Sultans of Swing ovládla rozhlasové vysielania po celom svete a práve v tomto čase sa zrodila legendárna kapela Dire Straits.Skupina, ktorá sa svojimi 120 miliónmi predaných albumov prepisovala rockovú históriu a vypredávala tie najväčšie štadióny, sa na čele s Markom Knopflerom dostala na najvyššiu pomyselnú hudobnej métu. Tá trvala v najzákladnejšom zložení iba 15 rokov, avšak masívny záujem o kapelu pokračoval aj po odchode Marka, ktorý sa začal koncom osemdesiatych rokov venovať vlastním projektom.Súčasné zoskupenie Dire Straits s hlavičkou Experience teraz vyráža po rokoch na svetové turné a za účasti niekoľkých pôvodných členov si môžete vychutnať neopakovateľnú šou. Neoceniteľní hudobníci, držitelia cien Grammy, ako saxofonista Chris White, gitarista Terence Reis, na bicie Chris Whitten, klávesista Simon Carter, Tim Walters a James Powell sa práve preháňajú najznámejšími mestami sveta kde nezabudli ani na Bratislavu a pridali si ju do svojho kalendára tour 2017. Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavu

DIRE STRAITS Experience

SMOKIE /UK/

30.3. - 30.3.2017 / 19:30

Miesto konania: Trnavská cesta 29
Dátum/Date: 30.03.2017 o 19.30 hMiesto konania/Place of event: HANT ARÉNA (ŠH Pasienky), BRATISLAVA Popis/Description:SMOKIE /UK/ Dĺžka koncertu: Zľavy/Discounts: 50% zľava pre držiteľa preukazu ZŤP-S. (Len so sektoru Plocha sedenie.) 50% zľava pre doprovod ZŤP-S. (Len so sektoru Plocha sedenie.)

SMOKIE /UK/

CIGÁNSKI DIABLI & GIPSY DANCE SHOW

30.3. - 30.3.2017 / 19:00

Miesto konania: Rovniankova 3

CIGÁNSKI  DIABLI  &  GIPSY  DANCE  SHOW

IVAN MLÁDEK A JEHO BANJO BAND - 50. výročie

30.3. - 30.3.2017 / 20:00

Miesto konania: Námestie SNP 14 / Kolárska 3
Dátum/Date: 28.03.2017 o 19.00 hMiesto konania/Place of event: *Art point / kino Baník, M. R. Štefánika 1, PRIEVIDZA*BEZ MOŽNOSTI REZERVÁCIE!Dátum/Date: 30.03.2017 o 20.00 hMiesto konania/Place of event: Ateliér Babylon, Námestie SNP 14, Bratislava(voľné sedenie) Popis/Description: Ivan Mládek je český hráč na bendžo, spevák, zabávač, textár, skladateľ, komik, kresliar, humorista a vynálezca.Narodil sa roku 1942 v Prahe. Od roku 1966 verejne vystupoval s rôznymi súbormi z oblasti jazzu a country music (skupiny: Storyville Jazz, K.T.O., White Stars a Mustangové). V roku 1968 emigroval do Francúzska, kde sa živil hraním na banjo a balalajku v ruských kabaretoch[8]. Po pol roku sa vrátil do Česko-Slovenska a od začiatku 70. rokov 20. storočia vystupoval s vlastnou kapelou Banjo Band, kde hrá na tenorové bendžo a spieva. Je autorom viac než 400 piesní, píše humoristické poviedky, recesistické rozprávky a scenáre, kreslí humorné obrázky a vtipy. Televíznym divákom je známy ako moderátor a spoluautor zábavných programov Čundrcountry show a Country estráda. Televízna stanice TV Barrandov vysiela jeho sitkom Cyránův ostrov a Noha 22.Príďte s ním osláviť 50. výročie jeho BANJO BAND! Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.]]>

IVAN MLÁDEK A JEHO BANJO BAND - 50. výročie

Slovenská filharmónia, cyklus C

30.3. - 30.3.2017 / 19:00

Miesto konania: Námestie Eugena Suchoňa 1
Dátum: Štvrtok 30.03.2017 19.00 hMiesto: Koncertná sieň SF, BratislavaCena vstupenky: 11 € Franck, Liszt, DvořákSymfonický orchester Slovenského rozhlasu Petr Altrichter, dirigentPetra Pogády, klavírCésar Franck    Prekliaty lovec Franz Liszt    Koncert pre klavír a orchester č. 2 A dur, S. 125 Antonín Dvořák    Symfónia č. 5 F dur, op. 76    Symfonická báseň Césara Francka Prekliaty lovec využíva lisztovský model programovej kompozície. Námet čerpal Franck z balady Gottfrieda Augusta Bürgera. Po roku 1840 nastala v Európe horúčkovitá „lisztománia; Franz Liszt suverénne dobýjal koncertné siene a lámal poslucháčom svojou hrou a vystupovaním srdcia. Z tohto obdobia pochádzajú aj obidva priebojné Klavírne koncerty Es dur a A dur. Antonín Dvořák si veľmi rýchlo našiel cestu k symfonickému žánru. Prvé štyri symfónie vychŕlil ešte ako elév. Až Piata symfónia však zarezonovala na verejnosti ako zrelé dielo. Zmena programu a účinkujúcich vyhradená.Zľavy: 40% zľava zo vstupenky platí pre dôchodcov, študentov a ŤZP po predložení príslušného preukazu. Dátum: Štvrtok 20.04.2017 19.00 hMiesto: Koncertná sieň SF, BratislavaCena vstupenky: 20 € Slovenská filharmóniaRastislav Štúr dirigentMelódie z filmovPoklad na Striebornom jazereSedem statočnýchOdviate vetromDoktor ZhivagoBen HurRobin HoodFidlikant na strecheČarodejník z krajiny OZHviezdne vojnyPiráti z KaribikuE.T.HookTitanicHľadanie stratenej archyMission Impossible Zmena programu a účinkujúcich vyhradená.Zľavy: 40% zľava zo vstupenky platí pre dôchodcov, študentov a ŤZP po predložení príslušného preukazu.

Slovenská filharmónia, cyklus C

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

31.3. - 31.3.2017 / 19:30

Miesto konania: Medená 100/3
Dátum a miesto konania/Date and place of event:31.03.2017 od 19.30 h / Bratislava - Veľká sála Reduty (Slovenská filharmónia)27.05.2017 od 19.00 h / Žilina - Dom umenia Fatra (koncertná sála)   Popis/Description: Ondřej Havelka a jeho Melody Makers uvádzajúNajkrajšie kusy saisóny V tomto búrlivom roku, keď stále a ešte slávime dvadsiate výročie existencie Melody Makers, pripravili sme okrem prémiových kusov aj mnohé návraty k niekdajším programom, vďaka ktorým sme potešili našich poslucháčov ich obľúbenými hitmi - jedným krajším než druhým. Nehovoriac tretím. A tak sme sa rozhodli, že v žilinskom Dome umenia uvedieme vôbec tie najskvelejšie. Lenže ktoré to sú? Len povážte, že každý z vás by mal na to iný názor. A tak som sa demokraticky rozhodol, že ich vyberiem ja sám. A to vám vravím: budete štastní! Za to vám ručím a na vás sa teším ja Ondřej Havelka i moji Melody Makers. Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

FRAGILE

31.3. - 31.3.2017 / 19:00

Miesto konania: Výhonska 1
Popis/Description: FRAGILE sa venuje nielen interpretácii známych svetových rock - pop - jazz hitov STING, STEVIE WONDER, TINA TURNER, THE REAL GROUP…) v zaujímavých a cappella aranžmánoch – teda len spev bez hudobných nástrojov, ale ich repertoár tvoria aj gospely, ktorým najlepšie pristane posvätná atmosféra kostolov. Koncert kapely Fragile je nielen hudobným stretnutím, ale je to nezabudnuteľný zážitok plný dojmov, ktoré sú umocnené vznešenou atmosférou prostredia chrámu.Formácia Fragile funguje pod vedením dirigenta a producenta Braňa Kostku a tvoria ju umelci známi aj z ich iných – hereckých / moderátorskych TV rolí Helena Krajčiová, Soňa Norisová, Kamil Mikulčík, Vilo Csontoš a skvelí speváci Jana Golisová, Svetlana Rymarenková a Slavo Košecký. Fragile vydali 7 albumov: Voice Mail, Next Level, Vianoce, Vianoce 2 a Fragile deťom, Fragile & Oskar Rozsa band live a najnovšie CD RICHARD MÜLLER & FRAGILE HLASY. Na jeseň 2013 realizovala kapela Fragile turné s Richardom Müllerom, ktoré nieslo názov HLASY, a ktoré malo obrovský úspech na Slovensku a v Čechách. Zľavy pre deti, študentov, dôchodcov, zťp: bez nároku na zľavy.Ticketportal nezodpovedá za zmenu účinkujúcich. Zmena programu vyhradená.

FRAGILE

Peter Juhás feat.Laco Zach + Milo a iné zvery - MC

31.3. - 31.3.2017 / 19:30

Miesto konania: Vígľašská 1
Miesto : DK Lúky , 31.03. 2017 o 19:30 h.   Peter Juhás feat. Laco Zach + Milo a iné zvery   Peter Juhás feat. Laco Zach Peter Juhás a Laco Zach, mená dvoch gitaristov, ktorí hrajú pop, folk, rockové klasiky, live looping, dvojhlasy, alternative.  Peter Juhás Talentovaný spevák, bol jedným z členov prvého česko-slovenského boybandu United5. Laco Zach Laco Zach hrá známe ale aj neznáme skladby rôznych žánrov v gitarovom prevedení. Rodák z Martina a budúci študent konzervatória, hráva na gitare všade, kde je to možné. Medzi úspechy, ako hovorí, patrí hranie na mnoho nástrojov, ktoré patrili hudobníkom z rôznych krajín a boli taktiež súčasťou spontánneho hrania. Úspechom bola aj spolupráca pri nahrávaní albumu so slovinskou speváčkou Sabinou Vostner. V roku 2016 sa k úspechom zaradila aj výhra amatérskej súťaže gitaristov v Piešťanoch. V súčasnosti pripravuje album zameraný na experimentálne inštrumentálne skladby.  Milo Horínek a iné zvery (post-beat-funk) Kapelka Milo a iné zvery je postavená na poézii a textoch básnika, speváka a pesničkára menom Milo Horínek. Tento vyštudovaný teológ a učiteľ angličtiny tvorí už od detstva, verí, miluje prírodu, ale aj pivečko, dievčatá, kamarátov a muziku. Faith, nature and rock´n´roll! Za pomoci jeho hudobne založených priateľov už roky produkuje bonvivánske veselé koncertíky plné zábavy, vtipu, poézie, muziky a možno aj jemnej meditácie. Tento krát mu s hudbou vypomáhajú gitarista Piťu Luha, basák Andrej Jeriga a bubeník Riško Kamenický.  

Peter Juhás feat.Laco Zach + Milo a iné zvery - MC

MONKEY BUSINESS

31.3. - 31.3.2017 / 20:00

Miesto konania: Námestie SNP 14 / Kolárska 3
Dátum/Date: 31.03.2017 o 20.00 hMiesto konania/Place of event: Ateliér Babylon, Námestie SNP 14, BRATISLAVA Dátum/Date: 08.04.2017 o 20.00 h.Miesto konania/Place of event: Bar Museum, Malá hora 2, MARTIN   Popis/Description:Kapela Monkey Business je preslávená originálnou hudobnou produkciou v štýle funky a jej živá koncertná šou je vždy novým zážitkom, pri ktorom sa určite nikto nenudí. Nezvyčajné a vtipné kostýmy, prekvapivý priebeh programu a excelentná hudba, ktorú 8-členná kapela produkuje, zaručujú výbornú zábavu a zároveň hodnotný umelecký zážitok. Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

MONKEY BUSINESS

TWENTYFIVE EXPRES PARTY

31.3. - 31.3.2017 / 21:00

Miesto konania: Námestie SNP 471/12
Dátum/Date: 31.03.2017 o 21:00hod.Miesto konania/Place of event: V-klub BratislavaCena/Price: predpredaj 5€ / na mieste 7€ Popis/Description:Djs Julo Viršík a Robo Majling hrajú najväčšie hity 70s, 80s a 90sZľavy/Discounts: bez nároku na zľavu

TWENTYFIVE EXPRES PARTY

KEĎ SA MY ZÍDEME

31.3. - 31.3.2017 / 19:00

Miesto konania: Rovniankova 3
Miesto : DK Zrkadlový háj , 31.03. 2017 o 19:00 h.   Keď sa my zídeme   bratislavská premiéra folklórneho súboru DETVA k 45. výročiu založenia účinkujú: ľudová hudba Jara Hazlingera a Tomáša Boráka,spoluúčinkuje ženská spevácka skupina FS Detva so sólistkou Ankou Klimovoua inštrumentalisti z Detvy a ďalší Folklórny súbor DETVA píše svoju históriu od 18. januára 1971. Pekné jubileum 45 rokov si pripomenuli jeho členovia v novembri 2016 štyrmi reprízami v Dome kultúry A. Sládkoviča v Detve, pre verejnosť a jedným vystúpením pre bývalých členov a pozvaných hostí.Pri zrode tohto kolektívu stál Juraj Ďurica – v tom čase riaditeľ kultúrneho stánku v Detve, ktorý oslovil Ing. Vladimíra Polívku, choreografa vtedajšieho FS Strážťan zo Strážskeho. Pán Polívjka, ako sme ho všetci v súbore volali prišiel do Detvy so svojou rodinou a jeho manželka Irča Polívková jeho pravá ruka sa stala súborovou krojárkou. Za jeden rok Polívkovci z detvianskou mládežou vytvorili celovečerný program. Irča Polívková na scénu dostala červené oplecká, ktoré na Podpoľaní už boli skoro zabudnuté (preferovali oranžové, žlté, biele), vybudovala šatník krojov s ktorým sa súbor hrdí dodnes.Program k 45. výročiu kolektívu mal prostoduchý názov „Keď sa my zídeme, ktorý hovorí o súborovom živote - stretávania sa na vystúpenia, skúšky, v osobnom „rodinnom zázemí. Samozrejme symbolom bol autobus, ktorý kolektív sprevádza počas roka. Program predstavil staršie, ale aj nové choreografie a tiež aj seniorov tohto kolektívu, ktorí s radosťou predviedli to, čo im niekedy súbor Detva dal.

KEĎ  SA  MY  ZÍDEME

Grand prix Svetozára Stračinu 2017 - Galakoncert

31.3. - 31.3.2017 / 19:00

Miesto konania: Mýtna 1
Dátum/Date: 31. 3. 2017 o 19.00 hod. Miesto konania/Place of event: Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu, Mýtna 1, Bratislava Vstup voľný Grand prix Svetozára Stračinu 2017 – Galaprogram Galavečer najvýznamnejšej európskej súťaže nahrávok folklórnej hudby spojený s odovzdávaním cien Vystúpia:ĽH Paľáčovci a rozkazovači z HrochoteĽH Javorníček z HvozdniceMária Brdárska-Janoška z RejdovejBarbora Blahová z BratislavyŠtefan Štec z KošícMiroslav Buzrla zo SkaliceRenátka Plevjaková a gajdošská dvojka z Oravskej PolhoryŽSSk Marína zo ZvolenaŽSSk Hôra z Rejdovej a ĽH Ondreja Hlaváča z GočovaĽH Andreja Záhorca z BratislavySĽUKa Pacora trio Koncert vysiela v priamom prenose Rádio Regina, preto je potrebné zaujať miesta v hľadisku najneskôr 15 minút pred začiatkom. Neskôr nebude vstup do sály z prevádzkových dôvodov možný. Platnosť vstupenky končí 20 minút pred začiatkom koncertu.Ďakujeme Vám za porozumenie a prajeme úžasný zážitok z krásy ľudovej hudby.Upozornenie pre návštevníkov: Koncert sa bude vysielať naživo prostredníctvom online streamu. Tento koncert má obmedzenú kapacitu, preto Vás prosíme o nadobudnutie vstupeniek online alebo na predajných miestach Ticketportal SK: Ticketportal Polus City Center, Ticketportal Avion, Ticketportal Aupark, Ticketportal Bory Mall Bratislava.

Grand prix Svetozára Stračinu 2017 - Galakoncert

Freedom Call - Master of Light Tour 2017

1.4. - 1.4.2017 / 19:00

Miesto konania: Námestie SNP 14 / Kolárska 3
Dátum/Date: 01.04.2017 o 19:00hod.Miesto konania/Place of event: Ateliér Babylon, Bratislava Popis/Description: Stále populárnejší Freedom Call v rámci turné k novému albumu prichádzajú do Košíc. S plnohodnotným programom v štýle happy metalu roztancujú celé Collosseum.Buďte pri tom. Oni sa na vás ako vždy veľmi tešia. Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavu

Freedom Call - Master of Light Tour 2017

PARKWAY DRIVE – Unbreakable Tour Europe 2017

1.4. - 1.4.2017 / 20:00

Miesto konania: Vlčie hrdlo
Dátum: 01.04.2017Miesto konania: Refinery Gallery, BratislavaČas: od 20.00 hod. StátieCena: 32,-€ Line up:Parkway DriveAsking Alexandria+ opening act Zľavy a vstupenky pre deti, študentov, dôchodcov, zťp, zťp/s: bez nároku na zľavy

PARKWAY DRIVE – Unbreakable Tour Europe 2017

Oldies Video Disco live

1.4. - 1.4.2017 / 21:00

Miesto konania: Farského 24
Miesto konania/Place of event: Calabria club, Farského 24, Bratislava Popis/Description:Každú sobotu od 21:00 v Calabria clube na Farského 24 za TPDKrásne prostredie, vynikajúce ceny drinkov a tie najlepšie hity 60’7080 a 90tych rokov Rezervujte si už teraz stôl na vašu obľúbenú OLDIES DISCO cez náš rezervačný online formulár www.calabriaclub.sk/rezervacie alebo na čísle 0911 790 890 Ešte stále váhate? Pozrite si klip z našej oldiesky TUViac info o pravidelných OLDIES VIDEO DISCO live nájdete aj na www.calabriaclub.skVstup 21+Tešíme sa na Vás!Cena/Price: 3,00 EURZľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts. 11.02.2017 Špecialna Valentínska Oldies: 1 lístok kúpiš a druhý máš zadarmo - určené pre páry každého pohlavia. Akcia platí Len v sieti Ticketportal. 18.03.2017 Špeciálna We Love 90 Oldies: After party s hitmi Fun Factory, La Bouche a E-Rotic! 01.04.2017 Špeciálna 1. aprílova Oldies: tlač fotografií v Calabrii Zadarmo! 01.07.2017 Špeciálna Letná Oldies: Welcome Summer! Hrať sa budú len letné Oldies Hity a Havajské kvety pre všetkých! 11.11.2017 Špeciálna Magic Oldies: 1 lístok v sieti Ticketportal len za 1,11 eur s DPH! 23.12.2017 Špeciálna Christmas Oldies: 1 lístok v sieti Ticektportal len za polovicu ako Vianočný darček od Calabria Clubu.

Oldies Video Disco live

FRAGILE

2.4. - 2.4.2017 / 19:00

Miesto konania: Tyršovo nábrežie
Popis/Description: FRAGILE sa venuje nielen interpretácii známych svetových rock - pop - jazz hitov STING, STEVIE WONDER, TINA TURNER, THE REAL GROUP…) v zaujímavých a cappella aranžmánoch – teda len spev bez hudobných nástrojov, ale ich repertoár tvoria aj gospely, ktorým najlepšie pristane posvätná atmosféra kostolov. Koncert kapely Fragile je nielen hudobným stretnutím, ale je to nezabudnuteľný zážitok plný dojmov, ktoré sú umocnené vznešenou atmosférou prostredia chrámu.Formácia Fragile funguje pod vedením dirigenta a producenta Braňa Kostku a tvoria ju umelci známi aj z ich iných – hereckých / moderátorskych TV rolí Helena Krajčiová, Soňa Norisová, Kamil Mikulčík, Vilo Csontoš a skvelí speváci Jana Golisová, Svetlana Rymarenková a Slavo Košecký. Fragile vydali 7 albumov: Voice Mail, Next Level, Vianoce, Vianoce 2 a Fragile deťom, Fragile & Oskar Rozsa band live a najnovšie CD RICHARD MÜLLER & FRAGILE HLASY. Na jeseň 2013 realizovala kapela Fragile turné s Richardom Müllerom, ktoré nieslo názov HLASY, a ktoré malo obrovský úspech na Slovensku a v Čechách. Zľavy pre deti, študentov, dôchodcov, zťp: bez nároku na zľavy.Ticketportal nezodpovedá za zmenu účinkujúcich. Zmena programu vyhradená.

FRAGILE

FRAGILE

2.4. - 2.4.2017 / 16:00

Miesto konania: Tyršovo nábrežie
Popis/Description: FRAGILE sa venuje nielen interpretácii známych svetových rock - pop - jazz hitov STING, STEVIE WONDER, TINA TURNER, THE REAL GROUP…) v zaujímavých a cappella aranžmánoch – teda len spev bez hudobných nástrojov, ale ich repertoár tvoria aj gospely, ktorým najlepšie pristane posvätná atmosféra kostolov. Koncert kapely Fragile je nielen hudobným stretnutím, ale je to nezabudnuteľný zážitok plný dojmov, ktoré sú umocnené vznešenou atmosférou prostredia chrámu.Formácia Fragile funguje pod vedením dirigenta a producenta Braňa Kostku a tvoria ju umelci známi aj z ich iných – hereckých / moderátorskych TV rolí Helena Krajčiová, Soňa Norisová, Kamil Mikulčík, Vilo Csontoš a skvelí speváci Jana Golisová, Svetlana Rymarenková a Slavo Košecký. Fragile vydali 7 albumov: Voice Mail, Next Level, Vianoce, Vianoce 2 a Fragile deťom, Fragile & Oskar Rozsa band live a najnovšie CD RICHARD MÜLLER & FRAGILE HLASY. Na jeseň 2013 realizovala kapela Fragile turné s Richardom Müllerom, ktoré nieslo názov HLASY, a ktoré malo obrovský úspech na Slovensku a v Čechách. Zľavy pre deti, študentov, dôchodcov, zťp: bez nároku na zľavy.Ticketportal nezodpovedá za zmenu účinkujúcich. Zmena programu vyhradená.

FRAGILE

Slovenská filharmónia, cyklus SKO

2.4. - 2.4.2017 / 16:00

Miesto konania: Námestie Eugena Suchoňa 100/1
Dátum: Nedeľa 02.04.2017 o 16:00Miesto: Malá sála SF, BratislavaCena vstupenky: 8 € Burlas, Hindemith, RespighiSlovenský komorný orchesterEwald Danel, umelecký vedúci/husle    Ladislav Burlas         PlanctusPaul Hindemith       Smútočná hudbaOttorino Respighi    Antické árie a tance Zmena programu a účinkujúcich vyhradená.Zľavy: 40% zľava zo vstupenky platí pre dôchodcov, študentov a ŤZP po predložení príslušného preukazu.

Slovenská filharmónia, cyklus SKO

THUNDERCAT

3.4. - 3.4.2017 / 19:00

Miesto konania: Námestie SNP 14 / Kolárska 3
Dátum/Date: 03.04.2017 o 19.00 hMiesto konania/Place of event: Ateliér Babylon, Námestie SNP 14, Bratislava 19.00 predkapela, 20.00 Thundercat Popis/Description: Slovensko v apríli zažije jazz-fusionovú hudobnú búrku. Do bratislavského Ateliéru Babylon zavíta vďaka projektu City Sounds of Bratislava multiinštrumentalista a spevák Thundercat. Rodák z Los Angeles prvý väčší úspech zaznamenal už v 15 rokoch, zatiaľ čo ho v tridsiatke považujú za jedného z najkľúčovejších tvorcov albumu Kendricka Lamara, kritikmi najospevovanejšieho titulu minulého roka. Thundercat sa narodil ako Stephen Brunner do rodiny, kde hudba rozhodne patrila. Jeho otec Ronald Brunner Sr. hrával na bicích pre významné mená ako Diana Ross, The Temptations a Gladys Knight. Ronald Brunner Jr. je zas držiteľom zlatého gramofóniku Grammy spolupracujúci s veľkými formátmi jazzu vrátane Roya Hargrova, Stanleyho Clarkea, ale tiež Waynea Shortera. Práve brata uvádza 32-ročný basgitarista ako svoju najväčšiu inšpiráciu. Pred tým, ako spoločne založili punkovú skupinu Suicidal Tendencies, sa ešte stal súčasťou chlapčenskej skupiny No Curfew, s ktorou sa tešil nemalej popularite. Neskôr však zistil, že ho zo všetkých žánrov napĺňa skôr jazz a experimenty s ním. Prelom v kariére prišiel, keď sa Thundercat dal dohromady so Shafiqom Husaynom z kapely Sa-Ra v štúdiu Silver Lake. Sem chodievali nahrávať svoje albumy Bilal a Erykah Badu. Speváčku oslovila hudobníkova tvorba ešte v roku 2008 počas dokončovania albumu New Amerykah. Thundercat sa vtedy stal pevnou súčasťou interpretkinej koncertnej skupiny. Naplno mohol prejaviť svoj talent až po upísaní sa značke Brainfeeder producenta, hudobníka a dídžeja Flying Lotus. Pod hlavičkou tohto labelu vydal nahrávky The Golden Age of Apocalypse (2011) a Apocalypse (2013), ale aj šesťskladbový kúsok The Beyond / Where the Giants Roam (2015), pričom sa hovorí o tom, že ďalšiu štúdiovú kolekciu by mal vydať v najbližších týždňoch. Medzitým sa do značnej miery pričinil o vznik albumu To Pimp a Butterfly (2015) rapera Kendricka Lamara, ktorý sa vlani stal tým kritikmi najuznávanejším vďaka svojej tematickej, ale aj hudobnej komplexnosti.Na jednu z najtalentovanejších hviezd jazz fusion inšpirovaným 70. rokmi sa môžu tešiť aj slovenskí fanúšikovia. V rámci svojho svetového turné sa Thundercat 3. apríla zastaví aj v bratislavskom Ateliéri Babylon. Spraví tak aj vďaka projektu City Sounds of Bratislava. Vstupné/Entry:19 Eur  - Plocha státie35 Eur  - Balkón voľné sedenieCeny vstupeniek sa budú zvyšovať!Zľavnené vstupné/Discounted entry: Vozíčkar 9,00 EUR (Obmedzený počet.) Ďalšie koncerty CITY SOUNDS.

THUNDERCAT

KORN

4.4. - 4.4.2017 / 19:00

Miesto konania: Príkopova 6
Dátum: 04.04.2017Miesto konania: Aegon aréna, Príkopova 6, BratislavaČas: 18.30 hod.Otvorenie vstupnej brány: 18.00 hod.- možnosť zmeny času otvorenia vstupnej brány vyhradená organizátorom Cena:do 31.12.2016: 37,-€od 01.01.2017: 45,-€na mieste: 50,-€ VIP Lóže A, cena: 70,-€/miesto- Voľné sedenie- VIP sedenie, vstup do VIP priestoru, malé občerstvenie Lóže B, cena: 45,-€/miestoTyp hľadiska:Voľné sedenie v sektoroch A,B,C / Státie na plochePopis:Support: Hellyeah, Heaven Shall Burn Dvojnásobní držitelia cien Grammy považovaní za zakladateľov nu-metalu pochádzajúci z kalifornského Bakersfieldu vydali koncom minulého týždňa nový album s názvom The Serenity Of Suffering, ktorý podporia jarným európskym turné. Doteraz predali viac ako 35 miliónov platní a získali 2 ocenenia GRAMMY /z jedenástich nominácii/ a ich najnovší, v poradí 12-ty album s názvom The Serenity Of Suffering je podľa samotných členov kapely najtvrdším a najintenzívejším v posledných rokoch. Zľavy a vstupenky pre deti, študentov, dôchodcov, zťp: bez nároku na zľavyZľavy a vstupenky pre zťp/s (imobilný + doprovod): spolu 25,-€(Jedna vstupenka pre imobilného + doprovod)

KORN
Akcie 1-20 z 197

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Bratislava, mapa Bratislava-staré mesto, Bernolákovo, Dunajská Lúžna, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Marianka, Most pri Bratislave, Rovinka,svätý Jur, Senec, Zálesie
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang