bratislava.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Bratislava

Akcie 1-20 z 726

AKCIE A PODUJATIA Bratislava a okolie

Láska na Kryme

22.3. - 22.3.2017 / 19:00

Miesto konania: Divadlo Astorka Korzo´90, Námestie SNP 33, Bratislava
Citát z hry Láska na Kryme (v preklade Jozefa Marušiaka) napovedá, že hra s milostným názvom nebude len o láske, prípadne, že sa na lásku pozrieme Mrozkovým nenapodobiteľným zmyslom pre humor. A tak v množstve vtipných a paradoxných situácii môžeme len hádať, či poručík Sejkin miluje skutočne herečku Lily a nie učiteľku Tatianu, ktorá je ním posadnutá. A prečo Lily miluje básnika Zachedrinského, ale vydá sa za podnikateľa Wolfa... Ľúbostné príbehy v troch časových rovinách (1910, 1928, súčasnosť) nám predstavia rovnaké postavy, ktoré akoby nestarnú a prežijú takmer celé 20. storočie – a samozrejme ich životy ovplyvnia dôležité historické udalosti.

Láska na Kryme

POKRVNÍ BRATIA

22.3. - 22.3.2017 / 19:00

Miesto konania: Živnostenská 1
POKRVNÍ BRATIA Kultový anglický muzikál.Silný, dojímavý príbeh a krásne melódie. Rozpráva príbeh dvoch bratov - dvojčiat Mickeyho a Eddieho, ktorých matka hneď po narodení rozdelila, aby sa dokázala postarať o svoje ostatné deti. V nádejí na lepší život dala jedného z chlapcov na výchovu do bohatej rodiny svojho zamestnávateľa. Eddie tak vyrastal v materiálnom blahobyte, kým Mickey, ktorý zostal s matkou a súrodencami, sa v biednych pomeroch pretĺkal životom. Príroda je však silnejšia ako spoločenské pomery a z chlapcov sa napriek tomu stanú najlepší priatelia. Nad verným priateľstvom však visí ponurá veštba... Účinkujú: Miroslava Partlová/Jana Lieskovská, Štefan Kožka/Martin Kaprálik, Lukáš Pišta/Dávid Hartl, Plevčík Vladislav/Dárius Koči, Peter Makranský/Tomáš Majláth, Lucia Várblicová/Karin Olasová, Juraj Ďurdiak/Marcel Mondočko, Romana Dang Van/Miroslava Drínová a ďalší  

POKRVNÍ BRATIA

CAVEMAN

22.3. - 22.3.2017 / 19:00

Miesto konania: Trnavské mýto 1
Miesto konania/Place of event: TEATRO Wüstenrot, Dom odborov - ISTROPOLIS, Trnavské mýto 1, BratislavaDátum a čas/Date and time:26.01.2017 o 19.00 h.22.03.2017 o 19.00 h.Popis/Description:Máte chuť sa rozosmiať až k slzám?? Príďte sa pozrieť na slávnu one man show, čo robí muža mužom a ženu ženou, o rozdieloch medzi nami, o láske, partnerstve a vtipne utajených kvalitách oboch pohlaví... Skript: Rob Becker Réžia: Patrick Hartl Hrajú: Jan Holik / Jakub SlachZľavy a vstupenky pre deti, dôchodcov, zťp: Bez nároku na zľavy.

CAVEMAN

Cestovateľský klub - Prechod Karpatským oblúkom

22.3. - 22.3.2017 / 19:00

Miesto konania: Vígľašská 1
Miesto : DK Lúky , 22.03. 2017 o 19:00 h.   CESTOVATEĽSKÝ KLUB – Prechod Karpatským oblúkom (2200km)   Prezentácia fotografií Martina Kaľavského spojená s prednáškou a diskusiou. Martina kamaráti poznajú pod prezývkou Piatok. Plánovanie nebolo nikdy jeho silnou stránkou, avšak odhodlanie rozhodne áno. Jedného dňa, konkrétne 6. júna 2006 vyrazil od sútoku Moravy s Dunajom, s batohom na pleciach a vydal sa peši po červenej smerom na východ. Po tri a pol mesiacoch a viac ako 2000 kilometroch uvidel opäť vody Dunaja. Tentokrát ho však vítali Železné Vráta v Rumunsku... Viac sa už dozviete v stredu 22. marca 2017.

Cestovateľský klub - Prechod Karpatským oblúkom

ČAKANIE NA GOTTA

22.3. - 22.3.2017 / 19:30

Miesto konania: Michalská 5
Miesto konania/Place of event: Divadlo LA KOMIKA, Michalská 5, Bratislava  ČAKANIE NA GOTTA (Godot nikdy neprišiel, ale iní prichádzajú stále) Názov hry „Čakanie na Gotta“ je parafrázou názvu slávnej absurdnej hry Samuela Becketta Čakanie na Godota. Dej hry sa odohráva v televíznom prostredí, ktoré vyrába za noc celebrity a svojou mocou ovplyvňuje dianie v celej spoločnosti. Účinkujú: Slávka Halčáková, Zuzana Šebová, Karin Haydu, Štefan Martinovič, Tomáš Palonder, Ivo Ladižinský/ Igor Rattaj Autor a réžia: Karol Vosátko Zľavy pre deti, študentov, dôchodcov, zťp: bez nároku na zľavy. Nevhodné pre divákov mladších ako 15 rokov. Po začiatku predstavenia nie je možný vstup do sály.

ČAKANIE NA GOTTA

Modulárno-tanečný projekt MIMO

22.3. - 22.3.2017 / 18:00

Miesto konania: Galéria Nedbalka
Repríza projektu MIMO fyzický tanec / nové médiá / hudobno-obrazová inštalácia / nové výrazové prostriedky / dynamika energie a pohybu / emocionálna rôznorodosť / duševné akrobacie Modulárno-tanečná inštalácia / modular dance installation MIMO je projektom, ktorého zámerom je - fyzicky - komunikovať prostredníctvo nových formiem súčasného tanca a digitálnych médií. Inštalácia púta svojou nevšednosťou a novými výrazovými prostriedkami, dynamikou energie a pohybu, emocionálnou rôznorodosťou, či duševnými akrobaciami človeka. Človeka s jeho transformáciami v dobrodružnej ceste zo sociálne - vyprahnutej oblasti priamo do nového sveta. SVETA, v ktorom je stresujúci a rýchly život pod drobnohľadom technológií. Faktory, ktoré ovplyvňujú ľudí natoľko, že sa stávajú nekontrolovateľnými, “bláznivými“ bytosťami s nepredvídateľnými reakciami. Nové paradoxy ČLOVEK a MÉDIÁ v nenápadne divnej spoločnosti. MIMO koncept, réžia a choreografia / Radoslav Piovarči tanec, interpreti a spolutvorcovia / Veronika Čimborová, Jan Lorys (PL) hudba / Jonatan Pastirčák- PJONI vizuálny a svetelný dizajn / Lukáš Matejka kostýmy / Veronika Ďurišová dramaturgia / Peter Maťo asistent projektu / Lucia Krnáčová foto plagát / Michal Druga grafický návrh plagátu / Michal Heriban REZERVÁCIE: -​rezervácia lístkov na: info.projektmimo@gmail.com -predaj aj priamo na pokladni galérie Nedbalka (Otvorené denne okrem pondelka 13:00 – 19:00) - dospelý: 8 EUR - študenti, dôchodcovia, ZŤP: 6 EUR Uvedenia projektu MIMO: Premiéra: štvrtok 9.3.2017 o 19:00 (OD Dunaj, Bratislava) 1. repríza: piatok 10.3.2017 o 19:00 (OD Dunaj, Bratislava) 2. repríza: utorok 21.3.2017 o 18:00 (Galéria Nedbalka, Bratislava) - FACEBOOK EVENT 3. repríza: streda 22.3.2017 o 18:00 (Galéria Nedbalka, Bratislava) - FACEBOOK EVENT 4. repríza: utorok 4.4.2017 o 18:30 (Galéria Petra Michala Bohúňa, Liptovský Mikuláš) 5. repríza: streda 5.4.2017 o 18:30 (Galéria Petra Michala Bohúňa, Liptovský Mikuláš) VIAC INFO: www.trakt.sk/mimo www.radoslavpiovarci.com TRAILER: https://vimeo.com/208949155 Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. S tlačou pomohol Bittner. Ďalší partneri: SĽUK Galéria Nedbalka Galéria Petra Michala Bohúňa Liptovské divadlo tanca Ďakujeme predovšetkým partnerom projektu. Špeciálne chceme poďakovať každému, kto bol nápomocný pri príprave projektu, výrobe propagácie, poskytnutí priestorov a každej pomocnej ruke pri aktivitách projektu.

Modulárno-tanečný projekt MIMO

Bodi: Psia Superstar

22.3. - 22.3.2017 / 14:50

Miesto konania: CINEMAX Bratislava Bory Mall Sála I
Z Bodiho mal byť tradičný strážny pes s pevnou pracovnou dobou a sľubnou kariérou. Namiesto toho vzal gitaru, brnkol do strún a … Animovaná komédia BODI: PSIA SUPERSTAR prinesie veľké rokenrolové dobrodružstvo! Bodi je dospievajúci pes žijúci v idylickej dedinke v horách a pripravujúci sa na rovnakú kariéru ako má jeho otec. Jeho poslaním je stráženie  a ochrana veselých a nezbedných ovečiek pred skupinou nadmerne maškrtných vlkov. Táto práca mu však veľmi nevonia a úprimne, ani trochu mu nejde. A potom sa to stane… Doslova z neba spadne na zem rádio. Bodi započuje pieseň hviezdneho Oskara Mačkostára a zamiluje sa do jeho hudby. Od tejto chvíle je to len Rock sem, roll tam, „Oci, chcem byť muzikantom!“, „Chcem byť ako Oskar!“. Bodiho otec s tým nesúhlasí, no nakoniec mu aj tak kúpi lístok na autobus a Bodi sa aj s gitarou vydáva do veľkého sveta s plánom založiť si hudobnú skupinu a stať sa hudobnou SUPERSTAR. To je ale iba začiatok. Veľký svet má totiž pre podobných naivných rojkov pripravené prekážky a Bodiho čaká pomerne slušná porcia nečakaných udalostí. Nástrahy mesta, noví kamaráti, v pätách vlčia mafia a k tomu pár „lekcií“ u Oskara Mačkostára….A roztomilé ovečky? Tým sa snáď nič nestane a tiež to nakoniec poriadne roztočia. Zaujímavé je meno režiséra filmu. Ash Brannon totiž pochádza z bezkonkurenčnej liahne  talentov štúdia Pixar. Pracoval na filmoch Život chrobáka a TOY STORY: Príbeh hračiek. Pri druhej časti TOY STORY 2 už patril do hlavného režisérskeho tímu. Na konte má aj nomináciu na Oscara za animovanú komédiu DIVOKÉ VLNY.

Bodi: Psia Superstar

SOCÍK, SLADKÝ SOCÍK

22.3. - 22.3.2017 / 19:30

Miesto konania: Františkánske nám. 7
Miesto konania/Place of event: Divadlo GUnaGU, Františkánske námestie 7, Bratislava   SOCÍK, SLADKÝ SOCÍK(alkoholický sprievodca socialistickou Bratislavou) Retrokomédia. Vedeli ste, že v pivnici, kde dnes hráva GUnaGU, bývala v osemdesiatych rokoch minulého storočia legendárna vináreň U Julky? Retrokomédia Socík, sladký socík zavedie divákov do roku 1984, kedy sme pred reálnym socializmom často emigrovali do alkoholu. Inde sa veľmi nedalo – Československo bolo ohradené ostnatým drôtom a hranice strážili vojaci so samopalmi kalašnikov...Predstavenie sa začína na námestí pred divadlom, kde čaká divákov pätnásťminútová exkurzia po Starom Meste, kde kedysi bývali slávne vinárne. Na námestí sa im prihovorí HiFi, priekupník, ktorý nahráva nedostupný rock zo Západu na magnetofónové kazety, stretnú básnika, ktorý sa vínom akceleruje k písaniu, ale aj mladého vojaka na opušťáku, ktorý má svoje prvé rande... Ich príbehy pokračujú dolu v podzemí GUnaGU, ktoré sa mení na vináreň U Julky. Tu sa rozbieha príbeh jednej lásky a sklamania uprostred blbej doby reálneho socializmu. V predstavení zaznejú nielen vtedajšie piesne, ale aj živá hudba folkového strihu, príbeh lásky sa v ostrých strihoch mení z činohry na muzikál a nostalgiu za strateným časom strieda humor, vďaka ktorému sme tie divné čas prežili. Retrokomédia o dobe, kedy sme žili za ostnatým plotom zľahka asociuje dnešnú Európu a jej nové ploty. Lebo ako hovorí starý socíkový vtip: tato, kto je za tým plotom? My, chlapče, my. Scenár a réžia: Viliam KlimáčekScéna a kostýmy: Silvia BalážováLive hudba: Zbyňo DžadoňHrajú: Darina Abrahámová, Viktor Horján, Martin Meľo, Vladislav Plevčík, Anikó Vargová, Viktória Predanociová, Zbyňo Džadoň.Predstavenie trvá 120 minút bez prestávky. (po skončení je prestávka 10 minút a po nej hráme 15-minútový bonus pre vytrvalých divákov, ktorí dobrovoľne ostanú). Predpokladaný koniec predstavenia je 22.15 hod. Predstavenie je vhodné od 15 rokov!Po začiatku predstavenia nie je možný vstup do sály.Ak sa vstupenky nevypredajú v predpredaji, dajú sa zakúpiť aj hodinu pred predstavením v pokladni divadla.

SOCÍK, SLADKÝ SOCÍK

KRÁSKA A ZVIERA (SD)

22.3. - 22.3.2017 / 15:40

Miesto konania: CINEMAX Bratislava Bory Mall IMAX
Walt Disney uvádza veľkolepú adaptáciu klasickej animovanej rozprávky Kráska a zviera - pozoruhodný príbeh mladej dievčiny Belle, ktorú vo svojom zámku uväzní obávaný a tajomný Netvor, uvidia diváci v podobne doteraz nevídanej. Bystrá, krásna a nezávislá Elle žije so svojim otcom, samotárskym umelcom Mauriceom, v malebnom mestečku Villeneuve. Pre ostatných obyvateľov však predstavuje tak trochu hádanku, aj pre spôsob, akým neoblomne a so šarmom odmieta vytrvalé návrhy miestneho donchuana Gastona, ktorý má inak všetky miestne dievčatá bezpečne omotané okolo prsta. Jedného dňa napadne Mauricea cestou na trh svorka vlkov. Zahnaný z cesty narazí v hustom lese na potemnelý, zdanlivo opustený zámok, v ktorom nájde útočisko. Zámok má však svojho desivého pána, ktorý votrelcov nevíta... Belle sa dozvedá o zmiznutí svojho otca a vydáva sa ho hľadať. Zoči voči Netvorovi ponúkne svoju slobodu za prepustenie otca. Uzamknutá vo veži odhaľuje tajomstvá zlovestného zámku. Napriek strachu sa spriatelí so zakliatym zámockým služobníctvom a postupne si začne uvedomovať, že za desivým výzorom Netvora sa môže skrývať aj niečo iné...

KRÁSKA A ZVIERA (SD)

Logan: Wolverine

22.3. - 22.3.2017 / 20:10

Miesto konania: CINEMAX Bratislava Bory Mall Sála H
Wolverine (Hugh Jackman) sa vracia a opäť zachraňuje ľudstvo. Lenže tentokrát je na tom trocha horšie… Jeho schopnosť uzdravovania pomaly vyprcháva a elánu taktiež nemá na rozdávanie… Naviac je na všetko skoro sám, z X-Menov zostáva jediný a tým je Profesor X, ktorý ale trpí Alzheimerovou chorobou a pomaly stráca pamäť. Našťastie je tu jedno dievča, které má prekvapivo rovnaké schopnosti ako Wolverine.

Logan: Wolverine

Láska na Kryme

22.3. - 22.3.2017 / 19:00

Miesto konania: Námestie SNP 489/33
Miesto konania/Place of event: DIVADLO ASTORKA KORZO 90, Námestie SNP 33, BratislavaCitát z hry Láska na Kryme (v preklade Jozefa Marušiaka) napovedá, že hra s milostným názvom nebude len o láske, prípadne, že sa na lásku pozrieme Mrozkovým nenapodobiteľným zmyslom pre humor. A tak v množstve vtipných a paradoxných situácii môžeme len hádať, či poručík Sejkin miluje skutočne herečku Lily a nie učiteľku Tatianu, ktorá je ním posadnutá. A prečo Lily miluje básnika Zachedrinského, ale vydá sa za podnikateľa Wolfa... A to sme len  I. dejstve! V II. dejstve, v stalinovskom ZSSR, sa situácia ešte viac zamotá, aby vyústila v chaose dnešnej doby (III. dejstvo). Ľúbostné príbehy v troch časových rovinách (1910, 1928, súčasnosť) nám predstavia rovnaké postavy, ktoré akoby nestarnú a prežijú takmer celé 20. storočie – a samozrejme ich životy ovplyvnia dôležité historické udalosti.I v našej krajine sme zažili monarchiu, socializmus a žijeme v súčasnom – izme, preto je divadelná hra, z pera pôvodom poľského dramatika, ktorý ju vytvoril v Mexiku a odohráva sa na Kryme, akoby napísaná na mieru našim témam, našim problémom, našim životným pocitom. Autor: Slawomir Mrożek Réžia Marián AmslerÚčinkujú: Zuzana Porubjaková, Peter Šimun, Matej Landl, Marta Sládečková / Anna Šišková, Marián Miezga, Zuzana Konečná, Zuzana Kronerová, Marián Labuda ml., Lukáš Latinák / Richard Autner, a. h.Vstupenky si môžete zakúpiť aj v pokladni divadla Astorka.Predstavenie 26.4.2017 je od 10.3.2017 od 9:00 do 12.3.2017 do 9:00 v ponuke prednostného predaja vstupeniek určeného pre klientov telekomunikačného operátora O2 Slovakia, s.r.o.Po uplynutí doby predmetného prednostného predaja budú vstupenky sprístupnené na predaj širokej verejnosti. Ďakujeme za pochopenie.

Láska na Kryme

Baba z ľadu

22.3. - 22.3.2017 / 17:00

Miesto konania: CINEMAX Bratislava Bory Mall Sála K
Po stretnutí s otužilcom Broňom začína ovdovelá Hana pozvoľna meniť svoj stereotypný život, ktorý sa doteraz krútil výhradne okolo jej synov), neviest a vnúčat. Zatiaľ čo šesťdesiatnička Hana prežíva love story, tradičné víkendové obedy v rodinnej vile strácajú na idylickosti a postupne vypláva na povrch, že každý z hrdinov má nejaké tajomstvo. Haniným nečakaným spojencom sa stáva vnuk Ivanko, ktorý si zamiloval nielen svojrázneho Broňa, ale aj jeho sliepku Adelu a komunitu otužilcov na brehu Vltavy. Príbeh rozkrývajúci neľahké vzťahy medzi tromi generáciami prináša nádej, že život môžete vziať do vlastných rúk v akomkoľvek veku.

Baba z ľadu

LEGO Batman vo filme

22.3. - 22.3.2017 / 14:00

Miesto konania: CINEMAX Bratislava Bory Mall Sála D
Obrovský obchodný i divácky úspech LEGO príbehu, povzbudil tvorcov k nakrúteniu samostatného animovaného dobrodružstva vodcu celej skupiny – LEGO Batmana. V Gothame sa chystajú veľké zmeny. Ak chce Batman zabrániť tomu, aby v meste prevzal moc Joker, ktorý samozrejme nemá v pláne nič dobré, musí prehodnotiť pohľad na svoju doteraz fungujúcu jednočlennú skupinu občianskej sebaobrany a snažiť sa spolupracovať i s ostatnými a možno, ale naozaj len možno –  sa naučiť trochu uvoľniť a získať nadhľad...

LEGO Batman vo filme

CLOSER (Na dotyk)

22.3. - 22.3.2017 / 19:00

Miesto konania: Viedenská cesta 10
hra o erotickej túžbe, sebectve a hľadaní pravej lásky  Štyria ľudia, štyri vzťahy a nekonečno podôb lásky, túžby a zrady. Súčasná hra Patricka MarberaCloser s nebezpečnou presnosťou odkrýva tajomstvá správania sa mužov a žien v partnerských vzťahoch. Práve pre trefné zobrazenie anatómie moderných partnerstiev niekoľko amerických i britských novinárov neodporúčalo hru navštevovať zamilovaným dvojiciam. Večný konflikt míňajúcich sa trajektórií ženských snov a mužských túžob, či mužských nárokov a ženských potrieb. Erotická vášeň v kontraste s túžbou po intimite, hľadanie pravdivého citu v zápase s dráždivosťou zakázanej lásky, kontrast požiadaviek ega s túžbou po nehe a pocite bezpečia. Boxerský ring partnerskej dominancie a submisivity, mužský boj o jednu ženu a ženský zápas o jedného muža. Closer – konečne love story pre dospelých. Closer – Alica v krajine bez zázrakov. Hra bola ocenená niekoľkými americkými i britskými cenami za drámu, medzi nimi i Olivierovou cenou 1997 za najlepšiu hru. V roku 2004 vznikol rovnomenný film v réžii Mikea Nicholsa (Kto sa bojí Virginie Woolfovej, Absolvent) v hlavných úlohách s Natalie Portman, Juliou Roberts, Judom Lawom a Cliveom Owenom. Preklad: Miroslav BeblavýÚprava: Juraj Bielik, Zuzana ŠajgalíkováRéžia: Juraj BielikDramaturgia: Zuzana ŠajgalíkováScéna a kostýmy: Marija HavranHrajú: Rebeka Poláková, Martin Mňahončák, Marek Majeský, Soňa Norisová Dĺžka predstavenia: 2 hodiny (vrátane prestávky) Inscenácia obsahuje výrazy a scény, ktoré nie sú vhodné pre divákov do 18 rokov.

CLOSER (Na dotyk)

Balerína

22.3. - 22.3.2017 / 14:20

Miesto konania: CINEMAX Bratislava Bory Mall Sála G
Malá Felicia vyrastá na francúzskom vidieku bez vlastnej rodiny a vášnivo miluje tanec. Spolu so svojím najlepším kamarátom Victorom, ktorý sa chce stať veľkým vynálezcom, vymyslia riskantný plán ako utiecť zo sirotinca. Túžia sa dostať do Paríža, veľkého mesta plného svetiel, v ktorom práve vyrastá Eiffelova veža. Felicia musí zabojovať ako nikdy predtým, prekonať samu seba a poučiť sa z vlastných chýb, aby si splnila svoj najväčší  - stať sa primabalerínou v Parížskej opere.

Balerína

ZOZNAMKA alebo Prečo ešte nemám svojho Milana

22.3. - 22.3.2017 / 19:00

Miesto konania: Tyršovo nábrežie
Popis/Description:(Divadlo Olgy Belešovej a Romana Pomajba) ZOZNAMKA alebo Prečo ešte nemám svojho Milana - nová komediálna hra – voľné pokračovanie úspešnej komédie „Poradňa krásy Šereď“.- Zážitková divadelná show pre všetkých, ktorí hľadajú lásku a zábavu – s dvojicou výborných komediálnych hercov, a to Oľga Belešová ako Pani Erika a Roman Pomajbo ako Pán Milan.Pani Erika, odborníčka na všetko, sa vrhla na novú podnikateľskú aktivitu. Slovensko je už skrásnené vďaka Poradni krásy ŠEREĎ, teraz treba pomôcť tým, ktorí ešte nenašli svoju lásku. S úžasným a úplne novým kolegom Pánom Milanom nájdu lásku každému z vás. Spolupráca: Zuzana Golianová, Simona Vachálková, Ivan PredmerskýHrajú: Oľga Belešová (pani Erika) a Roman Pomajbo (pán Milan) Ticketportal nezodpovedá za zmenu účinkujúcich. Zmena programu vyhradená.

ZOZNAMKA alebo Prečo ešte nemám svojho Milana

Aj dvaja sú rodina

22.3. - 22.3.2017 / 14:40

Miesto konania: CINEMAX Bratislava Bory Mall Sála B
Komédia Aj dvaja sú rodina s Omarom Sy v hlavnej úlohe, chytí za srdce mnoho divákov, rovnako ako jeho Nedotknuteľní, v ktorej zažiaril v úlohe netradičbného ošetrovateľa imobilného, depresívneho milionára. Vtipný a nonšalantný Samuel si užíva bezstarostný život na francúzskej Riviére. jedného dňa ho však navštívi víkendový flirt Kristin a oznámi mu, že dieťa, ktoré drží v náručí – je jeho. Odovzdá mu dievčatko a utečie. Samuel vyráža s malou Glóriou do Londýna, kde Kristin márne hľadá. Nakoniec mu nezostáva nič iné, než si nájsť prácu a vo veľkomeste sa usadiť. Samuel sa očarujúcim spôsobom púšťa do výchovy malej Glórie. Počas nasledujúcich ôsmich rokov sa ukáže, že je nielen milujúcim, ale tiež hodne neštandardným otcom. S humorom sa vysporiadava s nástrahami každodenného života osamelého Francúza v londýne. Rodinná idylka sa však rýchlo zmení, keď sa zničoho nič, pred jeho dvermi objaví Kristin...

Aj dvaja sú rodina

Zlato

22.3. - 22.3.2017 / 18:30

Miesto konania: CINEMAX Bratislava Bory Mall Sála G
Film ZLATO je inšpirovaný skutočným príbehom a Matthew McConaughey v ňom hrá Kennyho Wellsa, ktorého celoživotnou túžbou je objaviť zlatú baňu. V snahe splniť si tento sen sa spojí s renomovaný geológom  Mikom Acostom (Edgar Ramirez), ktorý údajne pozná jedno nálezisko. Uzavrú partnerstvo a odídu do Indonézie, kde po mnohých neúspešných pokusoch skutočne narazia na vytúžený bohatý zdroj vzácneho kovu. Ale nie všetko, čo sa blyští, býva zlato...

Zlato

John Wick 2

22.3. - 22.3.2017 / 17:35

Miesto konania: CINEMAX Bratislava Bory Mall Sála H
Legendárny hrdina John Wick je späť. Pod nátlakom bývalého spolupracovníka, ktorý má v pláne získať kontrolu nad tajným medzinárodným združením nájomných vrahov, sa v plnej sile vracia do akcie. Viazaný krvavou prísahou sa vydáva na cestu do Ríma, kde ho čaká zúčtovanie s bandou tých najnebezpečnejších zabijakov na svete.

John Wick 2

Kong: Ostrov lebiek

22.3. - 22.3.2017 / 15:30

Miesto konania: CINEMAX Bratislava Bory Mall Sála C
Píše sa rok 1973 a do konca vietnamskej vojny je ešte ďaleko. Rôznorodá skupina vojakov, vedcov, dobrodruhov a... krásnej novinárky, priletí preskúmať mýtický ostrov „kde sa niečo deje“. Netušia, že vstúpili na územie obrovského gorilieho samca a prehistorických dravcov, ktorí majú na ich prítomnosť svoj inštinktívny názor. Odrezaní od materskej lode a sveta, sa malá skupina nevítaných hostí vydá v ústrety nerovného boja človeka s prírodou... Podmanivé zábery prírody sa striedajú s krutou realitou neúprosného zákona silnejšieho. S podporou dokonalých technologických a obrazových efektov, sa môžu všetci obdivovatelia a milovníci tohto filmového žánru na čo tešiť.

Kong: Ostrov lebiek
Akcie 1-20 z 726

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Bratislava, mapa Bratislava-staré mesto, Bernolákovo, Dunajská Lúžna, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Marianka, Most pri Bratislave, Rovinka,svätý Jur, Senec, Zálesie
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang